Inspiracja Dark w wiosennej kolekcji Mariusza Przybylskiego „Night rider”

Luksusowa moda i wykwintność smaków zawsze szły ze sobą w parze. Dlatego w najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego, polskiego projektanta mody „Night Rider” na wiosnę 2023 nie zabrakło sensualności i eleganckiej estetyki zaczerpniętej z Carlo Rossi Dark. W pokazie występują dwie wyjątkowe sylwetki powstałe we współpracy marki z projektantem.


W najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w świecie mody w Polsce, dwie kreacje – damska i męska, zaprojektowane zostały z inspiracji Carlo Rossi Dark. To półwytrawne czerwone wino z wyczuwalnymi nutami jeżyn, wiśni i śliwek oraz delikatną nutą czekolady na finiszu, nie tylko współgra z subtelnością smaku linii kreatywnej całej kolekcji, ale również oddaje sensualność i zadziorność najwyższej jakości materiałów, z jakich tworzy projektant – wszystko zamknięte w ciemnej eleganckiej butelce.

Kreacja Carlo Rossi z tysięcy płatków róż hitem tegorocznego Fashion Week Poland

Kreacja Carlo Rossi z tysięcy płatków róż hitem tegorocznego Fashion Week Poland

Oszałamiająca suknia Carlo Rossi, wykonana z ponad 50 000 tysięcy naturalnych czerwonych płatków róż, podbiła serca publiczności podczas pierwszego dnia pokazów na FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Wyjątkowa suknia Carlo Rossi była najwyraźniejszym akcentem pierwszego

Nowa kolekcja to przede wszystkim szlachetne tkaniny, dbałość o detale a także kusząca linia kreacji; widoczne również w obu sylwetkach kobiecej i męskiej z kolekcji inspirowanych Dark.

To przyjemność wspierać wizję kreatywną Mariusza Przybylskiego, jak i wyróżnienie dla nas jako marki móc być częścią jego show. Od czasów pandemii wydawać się mogło, że biznes mody nieco spowolnił, tym bardziej więc cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do najnowszej kolekcji projektanta na wiosnę 2023. Oba brandy kuszą głębią i wyrafinowaniem smaku” – mówi Adam Jęda, Marketing Manager win Carlo Rossi.

Marka Carlo Rossi miała już okazję wcześniej wspierać projektanta przy okazji otwarcia jego nowego atelier we wrześniu tego roku. Wsparcie najnowszej kolekcji na wiosnę 2023 i udział w pokazie „Night Rider” wpisuje się w plany plasowania wina Dark jako marki premium.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (17 głosów, średnia: 4,88 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Mańka  30 listopada 2022 11:32

    To kolekcja wiosenna? Dość ponura przez te ciemne kolory. Wolę coś weselszego np. fuksję. Wpadła mi w oko sukienka Lia z nowości Loola i chyba ją sobie zamówię na nadchodzący sezon weselny 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany