Innowacyjne przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną z Laboratorium Kosmetycznego AVA

Laboratorium Kosmetyczne AVA wprowadza w linii produktów detalicznych innowacyjne przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na dzień i na noc. Zamknięte hermetycznie w saszetce, nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze i argirelinę – peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu.

Platki pod oczy z argirelina Laboratorium Kosmetyczne AVA

Wynalezienie argireliny jest jednym z najnowszych odkryć kosmetologii. Ma ona na celu zmniejszenie intensywności napięcia mięśni i tym samym złagodzenie oraz zmniejszenie zmarszczek mimicznych i dynamicznych na twarzy. Jej zastosowanie pozwala osiągnąć efekt podobny do iniekcji z toksyny botulinowej, jednak w sposób bezinwazyjny. Zapobiega skurczom drobnych mięśni i powstawaniu zmarszczek mimicznych. W konsekwencji powoduje znaczącą redukcję zarówno grubości jak i szerokości zmarszczek. Dodatkowo zwiększa syntezę kolagenu. Argirelina jest hypoalergiczna i nie powoduje skutków ubocznych. Badania kliniczne wykazały, że zmniejsza zmarszczki w okolicy oczu i czoła do 95% w 30 dni.

Płatki z argireliną Laboratorium Kosmetycznego AVA wzbogacone zostały w witaminy A, C, E i F zamknięte w glikosferach oraz ekstrakty roślinne ze skrzypu polnego, rumianku, jabłka, owsa, oczaru wirginijskiego i krokosza barwierskiego o dużej zawartości NNKT (Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych). Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki aktywne wnikają głęboko do naskórka i odżywiają skórę, redukując zmarszczki. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i odżywiona. Zmarszczki ulegają widocznemu zmniejszeniu już po 30-minutach o 21% lub 47% w zależności od rodzaju płatków.

 

Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na dzień

Saszetka: 2 szt., cena sugerowana: 13,00 zł

Przeciwzmarszczkowe platki pod oczy z argirelina na dzien

Natychmiastowe zmniejszenie  głębokości  zmarszczek bez konieczności zastrzyków do 21% już po pierwszych 30 minutach.

Nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze, zamknięte hermetycznie w saszetce, zawierają argirelinę – peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu. Zapobiega ona powstawaniu zmarszczek mimicznych w sposób bezinwazyjny. Jest hypoalergiczna i nie powoduje skutków ubocznych.

Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki te wnikają głęboko do naskórka i odżywiają skórę dokładnie w miejscu występowania zmarszczek. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i odżywiona. Zmarszczki ulegają zmniejszeniu do 21% już po jednym 30-minutowym użyciu.

 

Sposób użycia: po otwarciu saszetki nakleić płatki na oczyszczoną, suchą skórę pod dolną powieką lub w miejscu wystąpienia zmarszczek. Pozostawić na 15-30 minut. Najlepiej stosować przez okres 10 – 30 dni w zależności od stanu skóry.

 

Składniki aktywne:

 • Argirelina – Hexapeptyd-3
 • Witamina E, C zamknięte w glikosferach
 • Ekstrakty roślinne ze skrzypu polnego rumianku, jabłka, owsa i oczaru wirginijskiego. 

 

Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na noc

Saszetka: 2 szt., cena sugerowana: 13,00 zł

Przeciwzmarszczkowe platki pod oczy z argirelina na noc

Natychmiastowe zmniejszenie  głębokości  zmarszczek bez konieczności zastrzyków do 47% już po jednorazowym użyciu.

Nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze, zamknięte hermetycznie w saszetce, zawierają argirelinę – peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu.

Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki te wolno są z niego uwalniane, wnikając głęboko do naskórka i odżywiając skórę dokładnie w miejscu występowania zmarszczek. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i dobrze odżywiona. Zmarszczki ulegają wyraźnemu zmniejszeniu do 47% już po pierwszym użyciu.

 

Sposób użycia: Po otwarciu saszetki nakleić płatki na oczyszczoną, suchą skórę pod dolną powieką lub w miejscu wystąpienia zmarszczek. Pozostawić na 6-8 godzin, najlepiej na noc. Polecane stosowanie przez ok. 10 dni jako uzupełnienie dla płatków z argireliną  na dzień.

 

Składniki aktywne:

 • Argirelina – Hexapeptyd-3
 • Witamina A, F, E i C zamknięte w glikosferach
 • Ekstrakt roślinny z krokosza barwierskiego o dużej zawartości NNKT.

Więcej informacji można znaleźć na www.ava-laboratorium.pl oraz www.ava-sklep.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (104 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. edytka38  25 kwietnia 2012 23:01

  super 🙂 trzeba bedzie sobie zaaplikowac takie plateczki …

  Odpowiedz
 2. karolla.luna  27 kwietnia 2012 03:40

  zaczynam polowanie.muszę je mieć

  Odpowiedz
 3. karolla.luna  31 maja 2012 23:44

  jest prawie czerwiec a w żadnym slepie ich nie widziałam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany