Innowacyjna kolekcja marki Ray-Ban – ciekawe stylizacje!

W nowej kolekcji marki Ray-Ban wykorzystano pięć innowacyjnych materiałów, które urozmaiciły legendarny już design modeli. Jak stworzyć oryginalną stylizację?

W nowej kolekcji marki Ray-Ban wykorzystano pięć innowacyjnych materiałów, które urozmaiciły legendarny już design modeli. Każdy z nich dodatkowo występuje w różnych kolorach i ma swój niepowtarzalny charakter.

Stylizacje Ray-Ban (2)

Legendarny model Wayfarer w całości pokryty naturalną skórą w kolorze czarnym lub brązowym. Idealny dla wszystkich, którzy cenią trwałość materiału, klasykę i indywidualizm.

Stylizacje Ray-Ban (3)

Duma nowej kolekcji: Wayfarer Urban Camouflage zainspirowany trendem „kamuflujących” materiałów. Zauszniki z motywem moro. Dostępne w 6 wyjątkowych kolorach, wstawki korespondują z kolorem soczewek. Dla preferujących miejski styl mistrzów kamuflażu.

Stylizacje Ray-Ban (4)

Nowe wykończenie materiału w dwóch bestsellerowych modelach: Erika i Chris. Wyraziste kolory, lustrzane soczewki i front miękki jak aksamit. Gradalne soczewki w kolorach pasujących do barwy opraw. Dla młodych, szukających nowinek oraz ceniących delikatność i szlachetność materiału.

Stylizacje Ray-Ban (5)

Kolorowe, lustrzane soczewki zainspirowane stylem i kolorystyką szalonych lat 80-tych. Dostępne w 6 mieniących się kolorach. Idealne dla tych, którzy lubią być gwiazdą w błysku fleszy.

Stylizacje Ray-Ban (1)

Nowa generacja opraw: wycinane laserowo elementy z ultra płaskich arkuszy stalowych oraz klasyczny design. Dostępne w 6 kolorach. Dla ceniących niezawodność i wyjątkową lekkość twardzieli z charakterem.

Zainspiruj się stylizacjami w charakterze nowej kolekcji Ray-Ban.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (243 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  16 maja 2014 13:45

  Ładne stylizacje!

  Odpowiedz
 2. bbo  16 maja 2014 20:30

  Mi najbliższa jest pierwsza stylizacja.

  Odpowiedz
 3. lilkawodna  19 maja 2014 06:37

  Wzsystkie stylizacje są bardzo ładne.

  Odpowiedz
 4. blogujemytestujemy  3 stycznia 2017 18:48

  Ostatnia stylizacja podoba mi się najbardziej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany