Innowacje ELANCYL 2014 – Cellu Slim NOC

Korzystając z najnowszych odkryć naukowych, ELANCYL oferuje nowy rytuał wyszczuplający na noc dla wszystkich kobiet, dla których właśnie wieczór jest chwilą relaksu, odpowiednią do pielęgnacji ciała.

ELANCYL

CELLU SLIM NOCto pierwszy intensywny preparat wyszczuplający na noc ELANCYL i w odróżnieniu od preparatu Cellu Slim do stosowania rano, zawiera nowy składnik aktywny GP4G, który dodaje komórkom energii i stymuluje ich nocny metabolizm. Podczas snu, CELLU SLIM NOCuwalnia zestaw aktywnych składników wyszczuplających, ujędrniających i odżywczych, by po przebudzeniu skóra była widocznie piękniejsza. Poprawa sylwetki jest widoczna już po 14 nocach.

WIECZÓR to dobry moment na pielęgnację wyszczuplającą

Z punktu widzenia chronobiologii, noc to czas odpoczynku dla adypocytów, które uwalniają rezerwy tłuszczów zgromadzonych w ciągu dnia. ELANCYL Cellu Slim NOC działa więc w kluczowym momencie, gdy następuje magazynowanie tłuszczów i tworzenie się cellulitu.

Organizm działa zgodnie z dobowym rytmem biologicznym, wyznaczanym przez światło dzienne. Dzienny i nocny metabolizm komórkowy różnią się więc od siebie. Rano, gdy kortyzol osiąga najwyższe stężenie we krwi, rozpoczyna się proces uwalniania tłuszczów – adenozynotrifosforan(ATP) czyli paliwo komórek, dostarcza adypocytom energię niezbędną do działania. Wieczorem, gdy organizm jest w fazie spoczynku, dochodzi do magazynowania tłuszczów czyli do lipogenezy.

Formuła CELLU SLIM

GP4G – wyjątkowy składnik aktywny o działaniu wyszczuplającym, który stymuluje metabolizm komórkowy podczas snu. GP4G jest prekursorem adenozynotrifosforanu(ATP). Działa jako przekaźnik energetyczny, zaopatrując komórki w energię niezbędną do stymulacji metabolizmu i pomaga przebudzić je z nocnego stanu odpoczynku.

DZIAŁANIE WYSZCZUPLAJĄCE zapewniają:

 • CEKROPIA & KOFEINA, które uwalniają rezerwy tłuszczowe. Ten wyjątkowy duet działa na cały łańcuch lipolityczny, pozwalając zmieniać trójglicerydy zawarte w adypocytach na wolne kwasy tłuszczowe, które mogą zostać uwolnione z komórek.
 • KSANTOKSYLINA czyli wyciąg z pieprzu syczuańskiego pozwala zapobiegać rozwojowi dojrzałych adypocytów, skutecznie ograniczając nawracanie cellulitu.
 • FLORYDZYNA tj. wyciąg z gałęzi jabłoni oddziałuje na mechanizm lipogenezy i zapobiega magazynowaniu tłuszczów w adypocytach.

DZIAŁANIE UJĘDRNIAJĄCE

 • BLUSZCZ – zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Stymuluje syntezę włókien elastyny i kolagenu, a także sprzyja drenażowi fizjologicznemu,  uwalniając z tkanek toksyny i nadmiar wody.

DZIAŁANIE UPIĘKSZAJĄCE

 • OLEJKI Z KROKOSZA I WIESIOŁKA – formuła bogata w odżywcze olejki, które zapewniają odżywienie i nawilżenie. Nawet podczas snu, skóra promienieje pięknem.

Bogata, aksamitna, rozpływająca się w dłoniach konsystencja CELLU SLIM NOC doskonale nadaje się do wykonania odprężającego masażu i pozwala na chwilę przyjemności tuż przed snem. Kobiecy zapach delikatnie otula zmysły.

STOSOWANIE: Nałożyć Cellu Slim Noc wieczorem, stosując metodę masażu opracowaną przez profesjonalnego kinezyterapeutę, która zwiększająca skuteczność CELLU SLIM NOC. Instrukcja znajduje się na opakowaniu produktu lub na filmie na stronie www.elancyl.com.

ELANCYL-Cellu-Slim-NOC

CELLU SLIM NOC
Intensywna pielęgnacja wyszczuplająca na noc
słoik 250ml – 130zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  2 kwietnia 2014 16:13

  Wysokie ceny!

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  2 kwietnia 2014 18:16

  Mnie też cena odstrasza.

  Odpowiedz
 3. bbo  2 kwietnia 2014 19:57

  Miło by było wypróbować, ale nie moja półka…

  Odpowiedz
 4. efffciaa  9 marca 2016 10:28

  Miałam Elancyl , ale w wersji na dzień , fakt faktem efekt przynosił , ale mojemu mężowi przeszkadzał zapach , chociaż moim zdaniem był dość ładny taki delikatnie kwiatowy .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany