Inicjatywa ekologiczna z marką Calzedonia – wymień stare bikini na rabat na zakup nowego modelu!

W kwietniu 2012 ruszył nowy projekt związany z kostiumami kąpielowymi Calzedonia, wspierający ekorozwój i dbałość o środowisko naturalne. W ramach tej akcji Twój stary strój kąpielowy dwuczęściowy lub jednoczęściowy może zostać wymieniony na złotówki, które wykorzystasz na zakup bikini z nowej  kolekcji. Zużyty i niepotrzebny kostium zostanie poddany recyclingowi.

Calzedonia odpowiedzialna spolecznie

Dokładnie od 1 kwietnia do 30 czerwca w każdym sklepie marki Calzedonia każdy klient ma możliwość wymienić swój stary strój kąpielowy na nowy. Oddając swój kostium wspierasz inicjatywę ekologiczną, a przy tym zyskujesz nowe bikini. Każdy używany kostium, który do nas przyniesiesz, niezależnie czy będzie to jedna część czy całe bikini (marka nie ma znaczenia) będzie wart 20 złotych, które jednocześnie staną się rabatem na zakup nowego modelu. Rabat, który otrzymasz za dziecięcy kostium kąpielowy wynosi 8 złotych, natomiast za męski kąpielówki otrzymasz 12 złotych. Promocja nie jest łączona.

Zasady są proste: jeden używany strój kąpielowy możesz wymienić na rabat przy zakupie jednego nowego stroju. Przynieś do nas dwa stare kostiumy, a otrzymasz zniżkę na dwa z nowej kolekcji. Jeśli przyniesiesz ich kilka, a zakupisz tylko jeden, nowy rabat pozostanie taki sam na kolejne kostiumy.

Recycling z Calzedonia

Używane rzeczy zbierane będą przez międzynarodową firmę “I: COLLECT AG”, która zajmuje się recyclingiem zgodnie z zasadami ekorozwoju i zasadami etycznymi. Jest to kampania, potwierdzająca społeczną odpowiedzialność marki Calzedonia.

Po raz pierwszy Calzedonia odkrywa Twój strój kąpielowy na nowo!

 

Zobacz także: Calzedonia Fashion Show lato 2012 – Werona – gorące klimaty w mieście Romea i Julii

Calzedonia-kostiumy-kapielowe-lato-2012

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (127 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Niunia  18 kwietnia 2012 20:28

  Bardzo fajna akcja, zamiast wyrzucać do kosza, lub żeby niepotrzebnie walał się nasz stary strój w szafie możemy go wymienić na rabat 😉 Pozytywnie

  Odpowiedz
 2. Ami  19 kwietnia 2012 22:53

  Brawo dla tej marki, pomysł świetny. :]

  Odpowiedz
 3. efffciaa  25 marca 2016 10:06

  Bardzo podoba mi się taka inicjatywa , generalnie wszystkie marki powinny tak robić . Przynajmniej nie walało by się mi w szafie połowa niechcianych rzeczy , któych szkoda wyrzucić .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany