i-lipo – Innowacyjny system lasera diodowego, który modeluje sylwetkę i redukuje tkankę tłuszczową.

I-LIPO – najnowocześniejsza technologia w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jest to bezbolesny sposób na piękną sylwetkę, rewolucyjne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom! Laser i-lipo – wykorzystuje się do zabiegów: modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową oraz cellulit. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów na skórze


Co wyróżnia i-lipo?

Urządzenie i-lipo pozwala na dowolne i kontrolowane modelowanie sylwetki. Jeśli osoba chudnie i tyje nierównomiernie, i-lipo jest idealne dla niej. Jeśli mimo stosowania diety i ćwiczeń tu i ówdzie pozostaje uporczywy nadmiar tłuszczu, który zaburza proporcje sylwetki, i-lipo pomaga wyszczuplić te okolice, których odchudzenie stanowi największy problem. Teraz można zdecydować jaki obszar ma być odchudzony (ramiona, nogi, pośladki, uda, brzuch, biodra, talię, plecy czy podbródek). Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii.

Urządzenie działa na te komórki tłuszczowe, które znajdują się tuż pod powierzchnią skóry. Redukcja ich zawartości w sposób tradycyjny przy pomocy diety jest praktycznie niemożliwa. Nawet w trakcie ćwiczeń fizycznych, kiedy organizm zwiększa swoje zapotrzebowanie na energię, nie pobiera jej z komórek tłuszczowych, na które działa i-lipo, tylko z tych głębiej położonych. Dlatego, nawet osoby regularnie ćwiczące, mają problem z redukcją tłuszczyku zlokalizowanego tuż pod skórą. I-lipo to potrafi!

 

Jak działa i-lipo?

Urządzenie i-lipo emituje światło o długości 650-660nm. Jest to tzw. zimny laser. Światło to przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. i-lipo działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. I-lipo nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

W trakcie procedury wykorzystuje się również laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.

 

Jak wygląda zabieg i-lipo?

Kiedy już zdecydowano, jaki obszar będzie wymodelowany, przychodzi czas na zabieg. Rekomenduje się wykonanie serii min. pięciu zabiegów, w ostępach co dwa dni. Cała kuracja trwa zatem 4 tygodnie. Procedura jest bezpieczna, nieinwazyjna, kompletnie bezbolesna i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Nie pozostawia na ciele żadnych śladów, trwa zaledwie 20 minut, więc swobodnie można umówić się na zabieg nawet w przerwie na lunch.

Przed zabiegiem osoba prowadząca kurację wykonuje dokładny pomiar obszaru, który będzie odchudzany. Wyniki zostaną zapisane i porównane z efektami po zabiegu. Następnie, na obszar odchudzany przykładane są cztery głowice emitujące światło lasera, które powoduje rozpad trójglicerydów. W okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej miejsca zabiegu, umieszcza się małe głowice, stymulujące układ limfatyczny, a tym samym usprawniające transport metabolitów, zamienianych później w energię. Po 10 minutach głowice laserowe przekładane są na drugą stronę obszaru odchudzanego, np. brzucha, na kolejne 10 minut.

Po tym czasie, wymiary ponownie są skontrolowane, z zachowaniem szczególnej ostrożności tak, aby były wykonane dokładnie w tych samych miejscach, co przed zabiegiem. Dzięki temu jest możliwość uzyskania wiarygodnych efektów..


Na jakie obszary można stosować i-lipo?

Ogromną zaletą i-lipo jest to, że można stosować go wszędzie tam, gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w bardziej tradycyjny sposób jak dieta, czy ćwiczenia. I-lipo pozwala na modelowanie sylwetki, na odchudzenie tego obszaru, który zaburza proporcje Twojej sylwetki. I-lipo sprawdza się idealnie na takich partia ciała jak: ramiona, nogi, pośladki, uda, brzuch, biodra, talię, plecy lub podbródek.

 

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu i-lipo?

Przed zabiegiem obszar, który ma być poddany zabiegowi jest dokładnie mierzony w trzech obwodach, każdy odstępie ok. 4cm. Tuż po zabiegu pomiary są wykonywane w tych samych miejscach, dla uzyskania wiarygodnego wyniku. Pacjent uzyskuje utratę centymetrów po każdym zabiegu w serii. Średnio, po jednej sesji jest to 5cm na trzech poziomach pomiaru. Maksymalna wartość jaką uzyskano podczas badań prowadzony na grupie 100 pacjentów to w sumie 12,5cm, z trzech mierzonych obszarów.

 

Czy efekty zabiegu i-lipo są trwałe?

Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Stosując i-lipo warto włączyć do procesu trwającego ok. 4 tygodnie, regularne ćwiczenia fizyczne oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów i-lipo nawet o 150%.

 

Czy można wybrać tylko jeden obszar do zabiegu i-lipo i jak często mogę go powtarzać?

Można wybrać ich dowolną ilość. Po zakończeniu serii np. na obszarze brzuch, można zająć się kolejną dowolną partią ciała, którą należy odchudzić. Zabieg może być powtarzany tak często, jak wymaga tego korekcja sylwetki.

 

Czy wymagane są badania przed rozpoczęciem terapii i jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Badania nie są wymagane. Przed rozpoczęciem terapii, osoba za nią odpowiedzialna, przeprowadza szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zakładana jest karta pacjenta, na której zapisywane są wyniki kolejnych zabiegów.

 

Przeciwwskazania:

 • Ciąża
 • Epilepsja
 • Choroby nowotworowe
 • Stosowanie ziół i leków światło uczulających
 • Metalowe, silnikowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu
 • Problemy dermatologiczne skóry
 • Choroby układu krążenia np. zakrzepica
 • Choroby autoimmunologiczne

 

Ile kosztuje zabieg i-lipo?

Cena 1 zabiegu na jednym obszarze (brzuch, boczki, uda, pośladki ) to ok. 500 zł.

 

Gdzie można wykonać zabieg?

Klinka medycyny estetycznej BeautymeD

www.beautymed.com.pl

 

Zobacz także: Piękne i seksowne usta na WALENTYNKI

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (184 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Paulina  10 kwietnia 2014 15:41

  Ja korzystam z laserów slim-express i jak najbardziej polecam bo nie jest drogie 117 zł kosztuje zabieg, a już po jednym zabiegu ubyło mi w brzuchu 3 cm, potem robiłam drugi zabieg i w każdym udzie mam po 1 cm mniej. I skóra taka inna nie rozciągnięta.

  Odpowiedz
 2. Paulina  14 kwietnia 2014 13:20

  A czy jest to szkodliwe dla osoby (pracownika) w ciąży?

  Odpowiedz
 3. Pati  15 kwietnia 2014 18:13

  Gdy mi o tym kolega powiedział to parsknęłam śmiechem, bo nie wierze w takie cuda, ale na prawdę głęboko się zdziwiłam gdy poszedł do pkt w Słubicach i tam zeszło mu 3 cm po zabiegu. pomyślałam sobie wow to na prawdę musi działać, ale to nie koniec na drugi dzień zmierzył się ponownie i miał 4 cm mniej. Więc i ja wypróbowałam zeszło mi 2 cm tylko no ale zmobilizowałam się tym do dalszego działania i lekkiej diety. Więc myślę ze idzie w dobrym kierunku;);)

  Odpowiedz
 4. Ewa  6 maja 2014 18:23

  Witam zainteresowanych.
  Polecam gorąco system laserowego odchudzania.
  Sama miałam 4 zabiegi na uda i tył boczki. w sumie w ciągu 2 miesięcy schudłam 5 kg, skóra nie jest zwiotczała,cellulit zmniejszył się, skóra fajnie wygładzona. Mordeczka się :).Zabiegi brałam w punkcie Slim Expressu w Galerii Handlowej. Pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany