Hydradermabrazja – piękna cera przed Walentynkami!

Walentynki tuż, tuż, chcemy wyglądać pięknie i atrakcyjnie, a niestety nawet grube warstwy fluidu i pudru nie są w stanie ukryć prawdy o naszej cerze. Skąd te okropne przebarwienia? Solarium, hormonalne środki antykoncepcyjne, papierosy, krótki sen, a także nocne wypady do klubów. Poszarzała twarz oraz duża ilość zaskórników i wągrów? No tak ? stresy nasilają łojotok, a trądzik pospolity leczyłyśmy w okresie dojrzewania, kilka dobrych lat temu. Zmarszczki? Jeśli jesteś po trzydziestce lub starsza, to mają prawo być i nie pojawiły się z dnia na dzień, więc można je wygładzić. Walentynki są tylko raz w roku i każda z nas powinna wyglądać świeżo i kwitnąco.

Piękna cera powinna wyglądać zdrowo, mieć odpowiedni koloryt, nie być podrażniona, ani zniszczona zmianami skórnymi. Najskuteczniejszym sposobem zadbania o nią jest odpowiednia dieta, przebywanie na świeżym powietrzu, wysypianie się, brak stresu? Cóż, nie zawsze jednak mamy urlop. Dlatego warto sięgnąć nie tylko po odpowiednie kosmetyki, ale zajrzeć także do profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej, gdzie odpowiednio dobrane zabiegi pomogą Ci zachować urodę między okresami wypoczynku.

Operacje plastyczne liftingujące skórę są powszechnie uważane za inwazyjne metody korekty wyglądu i wzbudzają strach przed komplikacjami wśród potencjalnych pacjentów. Okazuje się jednak, że można przeciwdziałać procesom starzenia w sposób przyjemny i skuteczny. Dzięki zabiegom z serii nieinwazyjnych peelingów połączonych z infuzją substancji aktywnych złe myśli o zmarszczkach i zwisającej skórze można odłożyć na późną starość. Hydradermabrazja jest nowszym zabiegiem od mikrodermabrazji diamentowej. Można przyjąć, że wszystkie niedoskonałości mikrodermabrazji zostały uwzględnione i rozwiązane podczas opracowywania najnowocześniejszego urządzenia do hydradermabrazji HydrafacialTM. Główną różnicą zabiegu jest sposób złuszczania naskórka. Mikrodermabrazja złuszcza skórę głowicami pokrytymi diamentowymi mikrokryształkami, zaś hydradermabrazja złuszcza skórę bombardując ją substancjami nawilżającymi. Podczas programu zabiegowego hydrafacial, który polega na usuwaniu martwych komórek skóry oraz zanieczyszczeń, do skóry dostarczane zostaje zawierające substancje aktywne (antyutleniacze, proteiny) oraz naturalny kolagen, serum. Połączenie tych substancji pozwala osiągnąć niespotykane efekty odmładzające oraz zapobiegać powstawaniu trądziku.

Hydradermabrazja przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się ponad 7 dni. Terapia Hydradermabrazji jest szybką i skuteczną formą leczenia, trwającą około 30 minut. W trakcie wykonywania zabiegu Pacjent nie odczuwa dyskomfortu i zaraz po zabiegu może wrócić do pełnej aktywności.

Zapraszamy do Kliniki BeautymeD na nowoczesny zabieg Hydradermabrazji, który zapewni gładką oraz nawodnioną skórę szybko i bezboleśnie a także wysokie poczucie komfortu.
Więcej informacji na www.beautymed.com.pl

 

Zobacz także: Idealne zabiegi na zimę ? czyli jak nie dać się zimowej chandrze

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (204 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Pingback:i-lipo - Innowacyjny system lasera diodowego, który modeluje sylwetkę i redukuje tkankę tłuszczową.

  2. Ewa  19 stycznia 2021 21:50

    🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany