Najnowsza kolekcja marki House na wiosnę 2016 w rytmach rock&rolla
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do nowej kampanii marki House na wiosnę 2016. Kampania przedstawia historię zespołu rockowego, który stara się odzyskać swoją dawną sławę. Ich droga prowadzi do Las Vegas. Zapraszamy do galerii ze zdjęciami!
Zobacz także: Mohito wiosna 2016 – Lips On Fire w stylu Rolling Stonesów
Autorem tych klimatycznych zdjęć do najnowszej kampanii House na wiosnę 2016 jest ceniony polski fotograf Rafał Milach. Powstałe w ramach kampanii kolaże wykorzystują eklektyczny styl Las Vegas. Estetyka miasta neonów, kasyn i hazardu miesza się z naturalną atmosferą kadrów. Najnowsza odsłona kampanii House na wiosnę 2016 łączy fotografię z elementami graficznymi inspirowanymi lokalizacją sesji.
Polecamy również: Jesteśmy oczarowane: adidas Originals x Rita Ora 2016 – w niezwykłym japońskim stylu
Autorką stylizacji do sesji jest młoda i zdolna Ewelina Gralak, odpowiedzialna za wizerunek wielu marek młodego pokolenia, m.in. Local Heroes czy Prosto, a makijaże i fryzury to dzieło Gosi Sulimy. Od strony kreatywnej nad realizacją czuwał Bartek Szymkowiak i manager marki House- Grzegorz Chyła. Sesję wyprodukowała agencja AFPHOTO Talents’ Rep.
Polecamy również: Jeansy z frędzlami i postrzępieniami – kolejny hit na lato 2016
A Wam jak się podoba najnowsza, niepokorna kampania marki House na zbliżający się sezon? Lubicie odzież tej marki?
Wiele marek w tym roku stawia w obecnym sezonie na podobny styl. .
Nic specjalnego 🙁
Okropne. Pomysł na zdjęcia skutecznie mnie zniechęcił. Ubrania też beznadziejne…
Mam podobne wrażenie, sesja całkowicie odwróciła uwagę od najważniejszego czyli ubrań. Nie wiem czy to zamierzony cel żeby ukryć fakt, że kolekcja niczym szczególnym się nie wyróżnia. No nie zachwyca.
Do tego ubrania są mało widoczne. Przyglądając się bliżej, można zauważyć że są baaardzo przeciętne i nudne.
Ubrania takie sobie. Wiele marek ma takie w swojej ofercie więc na pewno są modne. Sesja taka trochę nie wyraźną. Odzywa uwagę od ubrań niestety.
Te jakby nalepki wszystko psują. Sesję uważam za nieudaną.
Takie sobie 😉
Kolekcja na plus, chociaż niczym mnie nie zachwyciła. Bardzo codzienne ubrania, na pewno znajdą swoich zwolenników. Moją uwagę przykuły zdjęcia, do których włożono wiele pracy i pomysłu.
Ubrania są mało widoczne na zdjęciach, szkoda bo House to moja ulubiona marka i mam sporo ubrań od nich.
Uwielbiam taki klimat, a house to jeden z moich ulbionych sklepów 😀
Hmm zawsze wszystko takie same, nic nowego, nic zaskakującego. Trochę nudno się zrobiło w House. Zdjęcia faktycznie mało ukazują ubrania…….są mało przejrzyste
Wydaje mi się, że House nie ma już zbyt wiele do zaoferowania. Od jakiegoś czasu niczym nie zaskakuje. Może przydałaby się „świeża krew” w dziale projektantów? 😉 A może to My się starzejemy? 😉
Wątpię żeby to o nasze starzenie się chodziło 😉 House już od dawna w sklepach ma to samo….może to też wina przedstawienia ubrań w tej sesji, może gdyby było je bardziej widać…..poza tym teraz jest tyle ciekawych marek, że mamy w czym wybierać 😉
Zgadzam się. Mnie też się wydaje, że House od jakiegoś czasu nie ma w swojej ofercie nic ciekawego. Na pewno się starzejemy, ale to nie znaczy, że nie mogłybyśmy czegoś dla siebie wybrać 🙂
Nic ciekawego, no i niewiele widać na fotkach.
Absolutnie nic. Szczerze powiedziawszy czasami nawet jak w kolekcji coś mnie nie urzeknie, to chociaż zdjęcia są ciekawe, modelki, modele, akcesoria, a tu zupełnie nic…. Chyba jestem zbyt wybredna 🙂
Te nalepki według mnie psują cały efekt, bo wprowadzają ogromny chaos. Z resztą kolekcja jak dla mnie beznadziejna 😛 Nic mi się nie podoba.
Nie uważam aby ta kolekcja była czymś zaskakującym. Wiele motywów jest ostatnio powielonych. Niby kolekcja spoko, ale szału nie wywołuje.
Ta kolekcja mnie nie urzekła.
Kocham jeans, ale w tej postaci kompletnie mnie nie uwiódł. Sesja faktycznie w jakimś dziwnym klimacie i może faktycznie mająca na celu odciągnięcie uwagi od przeciętnej kolekcji…
Miało być w rytmach rock&rolla, a pozostał jakiś niesmak. To ma być kolekcja dla młodych, przebojowych nastolatków, ale nie dla młodocianych gangsterów.
Jeans jest na wiosnę modny, więc wiele marek swoje kolekcje nim wzbogaca.
Hmm… Sesja beznadziejna. Jak mniemam miało być świeżo i modnie, wyszło nieczytelnie i nieestetycznie. Ogólne wrażenie podsumowałabym tak: „ale o co chodzi”?
Szału nie ma… Do tego zdjęcia nie wyglądają zachęcająco :/
Okropna, niechlujna sesja. Nie podoba mi się. Ubrania mało co widać 🙁 Jedynie moja uwagę przykuwają spodnie-ogrodniczki..
dziewczyny maja racje sesja nie zachęca, do tego ubrania nie sa dobre jakosciowo i przewaznie rozmiarówka jest dla nastolatek….
Zgadzam się z wypowiedziami powyżej: sesja nie jest udana, zdjęcia odpychają, ubrań nie widać i nie wyróżniają się niczym szczególnym. Kiepsko.
Lubię klimaty rock&rolla i miałam nadzieję, że coś mnie tu zachwyci, ale zawiodłam się. Głównie nie podoba mi się sesja, gdzie ciężko ocenić najważniejszą rzecz czyli ubrania.
a mi sie wlasnie podoba ta sesja taki cieakwy fajny klimat cos inngo ubranka tez calkiem fajne
średnio i ta dziwna modelka 😀
Ta kolekcja nie bardzo wpadła mi w gust. Ale ogólnie bardzo lubię kupować ciuchy w sklepie House są mega fajne a do tego nie aż tak drogo