HOUSE – Koncert The Naked And Famous

Marka HOUSE zaprasza na pierwszy i jedyny w Polsce koncert grupy The Naked And Famous! Muzycy wystąpią 24 czerwca w warszawskim klubie Palladium w ramach trasy „In Rolling Waves Tour”.

HOUSE - Koncert The Naked And Famous

Zimą 2013 zespół koncertował już na Wyspach Brytyjskich, w Europie i Australii. Obecnie muzycy jeżdżą po Stanach Zjednoczonych w towarzystwie Imagine Dragons. Bilety na ich koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie. W recenzji jednego z występów brytyjski magazyn NME napisał, że nowy materiał łączy w sobie dramatyzm Depeche Mode i patos Nine Inch Nails. Utwory z płyty „In Rolling Waves” stanowią więc doskonałą kontynuację debiutanckiego „Passive Me Aggressive You”, z którego pochodził przebojowy singiel „Young Blood”. TNAF, choć pochodzą z Nowej Zelandii, zadomowili się już w Los Angeles, stali się też headlinerem największych światowych festiwali, takich jak Glastonbury, Lollapalooza czy Coachella. Ich „pop-rock noir”, jak określił twórczość zespołu krytyk brytyjskiego „The Guardian”, intryguje i zyskuje coraz więcej fanów.

W roli supportu zobaczyć będzie można duet Black City Lights. Projekt tworzą wokalistka Julia Catherine Parr i producent Calum Robb. Debiutancką EPkę wydali w 2012 roku i szybko zyskali sławę jednego z najbardziej utalentowanych młodych zespołów w Nowej Zelandii, z której pochodzą. W 2013 roku ukazał się album „Another Life”, który zespół udostępnił do odsłuchu na portalu Bandcamp:http://blackcitylights.bandcamp.com/

Na wydarzenie zaprasza marka HOUSE, Plej oraz agencja Go Ahead!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (143 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lilkawodna  20 czerwca 2014 10:52

    Nie znałam tego zespołu.

    Odpowiedz
  2. bbo  20 czerwca 2014 20:28

    Dobrze świadczy o marce, że wiąże swój wizerunek z takim koncertem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany