HOUSE – Kolekcja z Cartoon Network

Co prawda rzadko piszemy o męskich ubraniach, ale wobec tak ciekawej i zabawnej kolekcji naprawdę trudno przejść obojętnie. HOUSE ma dobrą wiadomość dla tych, którzy tęsknią za godzinami spędzanymi przed telewizorem i kreskówkami z Cartoon Network. W salonach tej marki właśnie pojawiła się specjalna kolekcja męskich t-shirtów, na których zagościły postaci z trzech kultowych już kreskówek wytwórni Warner.

HOUSE Cartoon NetworkInspiracją dla tej kolekcji były popularne i lubiane, a zarazem nietuzinkowe postaci z trzech sztandarowych kreskówek Warnera: ?Krowa i Kurczak?, ?Johnny Bravo? i ?Samurai Jack?. Projektanci marki dołożyli wszelkich starań, by prezentowały się one wyjątkowo na męskich t-shirtach.

HOUSE Cartoon Network

Koszulki są dostępne w stonowanych kolorach ? czerni, bieli, fiolecie i szarościach, dzięki czemu duże, stylizowane na vintage nadruki są widoczne i przyciągają wzrok. Każdy fan Cartoon Network powinien znaleźć coś dla siebie: zabawne nadruki z Krową lub Kurczakiem spodobają się niepoprawnym optymistom, niesforny Johnny Bravo ? wiecznym imprezowiczom a waleczny Samurai Jack – indywidualistom. Oczywiście, wszystko z dużą dozą poczucia humoru.

HOUSE Cartoon Network

Wybierz się do jednego z salonów HOUSE i znajdź wyjątkowy t-shirt dla swojego chłopaka, przyjaciela lub nawet dla siebie samej! W końcu kobieta w męskiej koszulce może wyglądać świetnie. Tym bardziej jeśli to TAKA koszulka!

HOUSE Cartoon NetworkHOUSE Cartoon Network

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (168 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany