HOUSE – kampania jesień 2011

?Let?s face it? – to nowa jesienna kampania HOUSE. Jak zwykle z humorem i na luzie. Tym razem marka wykorzystuje – obalając jednocześnie – truizmy, które od najwcześniejszych lat wpaja się młodym ludziom.  Kampanii towarzyszą – już zwyczajowo  świetne zdjęcia wizerunkowe.

house kampania jesień 2011

Każdy z nas wielokrotnie słyszał je od rodziców i nauczycieli. ?Najpierw obowiązki później przyjemności?, ?Grunt to dobre wychowanie?, ?Edukacja jest najważniejsza?, ?Rozsądek przede wszystkim? – to właśnie hasła jesiennej kampanii HOUSE. W zestawieniu z kontrastującymi zdjęciami stają się ironicznym komentarzem, idealnie przedstawiającym nonszalancki stosunek i dystans młodych ludzi wobec truizmów, które powtarzają dorośli. Hasło przewodnie kampanii –  ?let?s face it? ? to sposób HOUSE?a na puszczenie oka do klientów a także, jak twierdzą twórcy kampanii, próba przewartościowania utartych stwierdzeń i uwolnienia ich od skostniałego znaczenia, które ma coraz mniej wspólnego z rzeczywistością.

HOUSE - kampania jesień 2011

 

HOUSE - kampania jesień 2011

HOUSE - kampania jesień 2011

Autorem zdjęć, które powstały w Londynie, jest Rafał Milach, uznany już fotograf młodego pokolenia, laureat m.in. prestiżowej nagrody World Press Photo, nagradzany na międzynarodowych festiwalach fotograficznych, również za zdjęcia dla HOUSE. To kolejna sesja, jaką wykonał dla marki, dzięki czemu kampania jest naturalną kontynuacją rozpoznawalnego już dobrze wizerunku HOUSE?a ? marki młodych ludzi, którzy od poprawności bardziej cenią sobie wolność, spontaniczność, przyjaciół i dobrą zabawę.

Zobacz także: propozycję House na sezon jesienno-zimowy: House ? Kolekcja na sezon jesień-zima 2011/2012 (65 zdjęć)

House-Kolekcja-na-sezon-jesień-zima-2011-2012

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (86 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.