Hotel z widokiem na… lwy, żyrafy i niedźwiedzie. Zobacz miejsce, w którym możesz wziąć kąpiel, spoglądając w oczy dzikim zwierzętom!

Lubicie ekstremalne przygody i oryginalne podejście do turystyki? Poznajcie Lion Lodge – niezwykły hotel pośrodku rezerwatu, w którym goście mogą korzystać z oszklonych apartamentów, otoczonych przez bujną roślinność i aż 760 dzikich zwierząt, takich jak lwy, tygrysy, nosorożce, żyrafy czy goryle!

Hotel z widokiem na dziki krajobraz mieści się na terenie rezerwatu Port Lympne w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii. „Lwie loże” to nic innego jak oszklone pokoje z wannami i łóżkiem, w których możemy poczuć się trochę jak biblijni Adam i Ewa, biorący kąpiel i jedzący śniadanie w rajskim ogrodzie, a trochę jak bezbronne przekąski, które od paszczy lwa oddziela jedynie tafla szkła. W takiej atmosferze nie jest chyba trudno wstać wraz z budzikiem… Miłośnicy ekstremalnej turystyki będą zachwyceni! 

hotel z widokiem

źródło: www.pixabay.com

Hotel z widokiem na… lwy, żyrafy i niedźwiedzie. Zobacz miejsce, w którym możesz wziąć kąpiel, spoglądając w oczy dzikim zwierzętom!

Lion Lodge to hotel z widokiem na dzikie zwierzęta, które chętnie „towarzyszą” gościom w codziennych czynnościach. Dorosłe lwy i lwice podchodzą do szyb, by spojrzeć na ludzi popijających poranną kawę czy biorących relaksującą kąpiel z lampką wina, a małe lwiątka napierają na drzwi, próbując wcisnąć się do środka. Nic dziwnego, że oszklone pokoje wyrastają powoli na jedno z najbardziej „instagramowych” miejsc zakwaterowania na świecie…

https://www.instagram.com/p/B1n5zBtlxKY/

Poza niezwykłymi widokami, hotel oferuje lokatorom udogodnienia podobne do standardowych. Goście mogą korzystać z Wi-Fi, kominków, aneksów kuchennych, książek i gier. Hotelowa restauracja o nazwie Babydoll (nawiązującej do mieszkającego w rezerwacie, przyjaznego goryla) serwuje zaś między innymi pizzę z pieca opalanego drewnem.

Za dodatkową opłatą można jednak poszerzyć gamę wyjątkowych doznań, biorąc udział w kursie fotografowania zwierząt (korzysta się wówczas ze specjalnych szklanych budek, z których zwierzęta widać z naprawdę bliskiej odległości) czy karmiąc goryle wraz z jednym z dozorców. Inne atrakcje? Wycieczki safari, sześciogodzinny kurs dla młodych leśniczych oraz lot balonem nad Portem Lympne.

 

Zobacz niezwykłe zdjęcia szczęśliwców, którzy gościli w hotelu:

https://www.instagram.com/p/ByyLr6Yh71h/ https://www.instagram.com/p/B0QmuIRp5Ah/ https://www.instagram.com/p/B0Bf1i7AzBO/ https://www.instagram.com/p/BzgrsnMHhjA/ https://www.instagram.com/p/B3fEcoPAi3c/
https://www.instagram.com/p/Bxf1am0gg3Y/ https://www.instagram.com/p/BxRZe19JZmo/ https://www.instagram.com/p/Bw-KQVBhx9o/

Niestety tak wyjątkowe doświadczenia mają swoją cenę. Za noc w jednym z oszklonych pokoi trzeba zapłacić od kilkuset do nawet dwóch tysięcy dolarów! Zgodzicie się chyba jednak z nami, że takie przeżycia są naprawdę niepowtarzalne?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (144 głosów, średnia: 4,17 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  27 listopada 2019 06:14

  przepięknie

  Odpowiedz
 2. Skosa Sandra  27 listopada 2019 08:43

  Mam mieszane uczucia. Z jednej strony pomysł zdaje się ciekawy, ale z drugiej strony rezerwat to rezerwat i to miejsce jest dla zwierząt,a jeszcze robi się z tego atrakcję.

  Odpowiedz
  • Emi  27 listopada 2019 10:58

   Zgadzam się.

   Odpowiedz
 3. Dobrogoszcz  27 listopada 2019 11:26

  Dla mnie to dobry pomysł. Pomimo tego, że miejsce jest rezerwatem dopuszczam mały budynek w celu obcowania z przyrodą.

  Odpowiedz
 4. A. czy  27 listopada 2019 18:27

  Jak dla mnie to bardzo dobry pomysł, na pewno lepszy niż trzymanie zwierząt w klatkach.

  Odpowiedz
 5. karmelek87  28 listopada 2019 10:34

  Wiele bym dała, za możliwość spędzenia w tym hotelu jednego dnia! To musi być doświadczenie na całe życie! Magia 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany