Horror!Horror! w mrocznym klimacie – nowa jesienno-zimowa kolekcja marki

Nowa kolekcja marki Horror!Horror! na jesień-zimę 2013-2014 stawia na wyraziste kontrasty, surowe wykończenia i zaskakujące detale. Niepokojąca sesja zdjęciowa nawiązuje do klimatu filmów Davida Lyncha. Opowiada historię pięknej dziewczyny, która w nocnej, dzikiej scenerii realizuje tajemniczą podróż.

Horror! Horror! jesien-zima 2013 (6)

Projektantka – Natalia Olga Mikołajewska – nawiązuje w swojej kolekcji do stylu retro, projektując spódnice ołówkowe oraz trapezowe, a także sportowe swetry i bluzy z klasycznymi żabotami. Jej propozycje mają współczesne, surowe wykończenia – nieobrobione ściągacze, żaboty z widocznym ściegiem, surowe falbanki, geometryczne cięcia w bluzie. Kolorystyka kolekcji jest stonowana – dominuje granat w różnych odcieniach, który pojawia się również zestawieniach (paski i krata), w kolekcji występują też szarości, melanżowa biel, czerń i ostry róż.

Horror! Horror! jesien-zima 2013 (5)

Horror! Horror! jesien-zima 2013 (3)

„Kolekcja na jesień i zimę nie musi być ciężka i przytłaczająca. Mocne kolory, które przewijają się w detalach, jak i całych sylwetkach ożywiają ubrania oraz nadają im lekkości i kobiecości. Użyte w kolekcji kolory oraz retro fasony idealnie wpisują się w mroczny klimat sesji w filmowej aranżacji. Bardzo się cieszę, że fotograf Mateusz Nasternak, który pracuje nad dużymi komercyjnymi projektami, znalazł czas i siły na naszą sesję. Jest to autorski projekt Mateusza, jego realizacja była nieco karkołomna ze względu na warunki, w których odbywały się zdjęcia. Efekt przerósł moje oczekiwania” – mówi Natalia Olga Mikołajewska, projektantka marki Horror!Horror!

Horror! Horror! jesien-zima 2013 (4)

Horror! Horror! jesien-zima 2013 (2)

Zdjęcia najnowszej kolekcji Horror!Horror! wykonał Mateusz Nasternak. Asystował mu Damian Tomaszewski. Modelka: Klaudia Kozik-Grabowska. MUA: Adriana Antczak. Włosy: Monika Pasek. Stylizacja to dzieło NOM. Buty: H&M. Akcesoria z PCV: Maja Racka.

Horror! Horror! jesien-zima 2013 (1)

Kolekcja marki Horror!Horror! dostępna jest na: www.shwrm.pl/marki/horrorhorror-b.html

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (167 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...