Horoskop na rok numerologiczny 2020. Sprawdź, co nadchodzące miesiące przyniosą Twojej osobistej wibracji!

28 września wraz z nowiem Księżyca weszliśmy w nowy, czwarty rok numerologiczny. Sprawdź, co oznacza on dla Twojej wibracji i jakie zmiany nastąpią w poszczególnych sferach Twojego życia- od emocjonalnej, przez zdrowotną aż po zawodową!

Rok numerologiczny 2020 ma przypisaną liczbę 4, ponieważ po zsumowaniu wszystkich jego cyfr otrzymujemy czwórkę. By sprawdzić osobistą wibrację numerologiczną na ten rok (który rozpoczyna się szybciej od kalendarzowego), należy wziąć swoją liczbę urodzenia (obliczysz ją dodając do siebie wszystkie cyfry z roku, miesiąca i dnia swoich urodzin) i dodać do niej 4. W tym przypadku tak samo postępujemy z numerami zwykłymi, jak i z mistrzowskimi (11, 22, 33, 44). W ten sposób otrzymamy wibrację na indywidualny numerologiczny rok. Obliczyłaś? Sprawdź, co wróżą Ci gwiazdy!

rok numerologiczny 2020

źródło: www.pixabay.com

Horoskop na rok numerologiczny 2020. Sprawdź, co nadchodzące miesiące przyniosą Twojej osobistej wibracji!

 

Rok osobisty Jedynek

rok numerologiczny 2020

www.pixabay.com

Jedynki rzucą się w wir nowych projektów i to zarówno w zakresie zawodowych obowiązków, jak i własnych zainteresowań czy pasji. Mocno skupią się na realizacji swoich celów, a wiele z nich zapragnie wręcz zacząć wszystko od nowa. Co więcej, będą w stanie to zrobić, ponieważ odkryją w sobie nowe pokłady energii i psychicznej siły. Zmiany przyniosą im radość, ekscytację i satysfakcję, za którą gonią od tak dawna. Ciekawe propozycje pracy, sukcesy finansowe, osiągnięcia na polu twórczym – teraz wszystko to będzie w Waszym zasięgu!

 

Rok osobisty Dwójek

rok numerologiczny 2020

www.pixabay.com

W życiu dwójek nie wydarzy się w tym roku nic wyjątkowo spektakularnego. Będzie to raczej czas uspokojenia, relaksu i przestrzeni na dopracowanie celów, nad którymi zaczęły ostatnio myśleć. Na zauważalny rozkwit mogą za to liczyć na płaszczyźnie społecznej. Umocnią się bowiem ich więzi rodzinne i przyjacielskie, a praca zespołowa w firmie stanie się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Niektóre dwójki przeżyją romantyczne zrywy. Wszystkim radzi się w roku 2020 kierować instynktem i uczuciami, odsuwając na chwilę na bok chłodne logiczne analizy.

 

Rok osobisty Trójek

rok numerologiczny 2020

www.pixabay.com

Osoby o wibracji trójki w tym roku będą przepełnione entuzjazmem, pomysłowe i kreatywne. To dla nich czas osobistego rozwoju, pogłębionego natchnienia i sukcesów w pracy twórczej. Ponieważ trójka zwiastuje przyjemności i urozmaicenia, będziesz brać udział w ekscytujących wydarzeniach, takich jak egzotyczne przygody, dalekie podróże, wielkie imprezy, ciekawe towarzyskie spotkania. Wszystkie te wydarzenia pomnożą pewność siebie i urok osobisty trójek i pozwolą im rozkwitnąć. Samotne trójki mają teraz szansę na znalezienie partnera na całe życie. Korzystajcie ze złotego czasu i bawcie się!

Rok osobisty Czwórek

rok numerologiczny 2020

www.pixabay.com

Rok 2020 dla czwórek będzie czasem wzmożonej pracy i dyscypliny. Od teraz leniuchowanie będzie zakazane, szczególnie, że czwórki mogą być zdane przede wszystkim na siebie. Poza sytuacją napędzać je będzie zresztą także wewnętrzna potrzeba ruszenia z miejsca. Na szczęście w parze z obowiązkami będzie iść ich cierpliwość, siła i samozaparcie. Jeżeli tylko nie będą ignorować zdrowia na rzecz dążenia do realizacji swoich celów, pod koniec roku będą naprawdę zadowolone z efektów swojej pracy i stwierdzą, że było warto.

 

Rok osobisty Piątek

rok numerologiczny 2020

www.pixabay.com

Piątki poczują się przytłoczone dotychczasową rutyną i zapragną sięgać po nowe wyzwania oraz robić wszystko inaczej niż dotąd. Poczują silną potrzebę wolności, choć zmiany jakich dokonają nie będą miały od razu rewolucyjnego charakteru. Dadzą raczej wyraz swoim uśpionym dotąd możliwościom – spróbują nowego hobby, wyjadą w daleką podróż, zmienią fryzurę lub sposób ubierania się. Mogą też przyjąć jakąś nową filozofię życia lub zmienić postawę wobec wybranych kwestii.

 

Rok osobisty Szóstek

www.pixabay.com

Szóstki skupią się w tym roku na budowaniu domowego ogniska. Wiele z nich podejmie decyzję o zajściu w ciążę, przeprowadzi gruntowny remont domu lub będzie pogłębiać relacje ze swoim partnerem. W świetle finansowej stabilności, odsuną na chwilę na bok myśli o czymś większym i bardziej ambitnym zawodowo, biorąc odpowiedzialność za rodzinę. Być może będą opiekować się kimś w potrzebie, dążąc do zachowania równowagi między dawaniem a braniem.

 

Rok osobisty Siódemek

www.pixabay.com

Osoby z wibracją siódmą skupią się w tym roku na życiu duchowym, szczególnie jeśli w ostatnich kilku latach podążali za zdobywaniem dóbr materialnych. Teraz zaczną sobie zadawać pytania o sens dotychczasowych działań i życia jako takiego. Zajrzą do swojego wnętrza, skupiając się na autorefleksji i samodoskonaleniu. Dążąc do odnalezienia najważniejszych prawd powinny kierować się intuicją, zwyczajnie dać się jej prowadzić.

 

Rok osobisty Ósemek

www.pixabay.com

Dla ósemek rok numerologiczny 2020 zapowiada się jako czas sukcesów i nagród. To właśnie teraz uda się zrealizować wreszcie wiele z wcześniejszych założeń i planów. Czekają Was powodzenia na polu materialnym i zawodowym, pod warunkiem, że postawicie na siebie i będziecie ciężko pracować. Przeniesiecie to, co robicie na wyższy poziom, a dodatkowo zyskacie duży wpływ na otoczenie, działając na wszystkich w uwodzicielski, wręcz magnetyczny sposób.

 

Rok Osobisty Dziewiątek

www.pixabay.com

Dla dziewiątek rok numerologiczny 2020 będzie epoką podsumowań. Uda Wam się zakończyć teraz stare sprawy, wysprzątać swoje życia i domy, uspokoić i pokonać wszechobecny zgiełk. Efektem będzie na powrót zintegrowana osobowość, jasność umysłu i wewnętrzny spokój. Pamiętajcie jednak, by nie zaczynać teraz nowych rzeczy. Powstrzymajcie się od zwierania małżeństw, kupowania domów czy rozpoczynania biznesowych działalności. Wszelkie poważne przedsięwzięcia zaczęte w tym roku mogą być bowiem skazane na porażkę.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (138 głosów, średnia: 4,07 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  12 października 2019 21:57

  W życiu dwójek nie wydarzy się w tym roku nic wyjątkowo spektakularnego ;(

  Odpowiedz
 2. Skosa Sandra  13 października 2019 09:00

  Ja jestem 1ką.

  Odpowiedz
 3. Hidari11  15 października 2019 14:51

  Wyszło, że jestem dwójką. Opis mnie trochę rozczarował, bo tak naprawdę w moim życiu w sferze prywatnej od zawsze nic się nie działo. 2020 mam nadzieję, że będzie jednak przełomowy 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany