Horoskop na lato 2019 – Część II. Czy zapamiętasz te wakacje na długo?

Co przyniosą wakacje, które właśnie się rozpoczęły? Wróżka Fortunata przedstawia drugą część letniego horoskopu. Dowiedz się czy będą to wyjątkowe miesiące, czy może upłyną bez większego echa.

W ubiegłym tygodniu pierwsze sześć znaków zodiaku mogło przeczytać swój horoskop na wakacje 2019 przygotowany przez wróżkę Fortunatę. Co jednak czeka właścicielki kolejnych znaków zodiaku? Zgodnie z obietnicą wracamy do letniego horoskopu, który na ciepłe miesiące przewidziały dla was gwiazdy. Wyjedziecie w daleką podróż, odpoczniecie, dostaniecie awans, a może nic znaczącego się nie wydarzy? Zobaczcie same! Oto horoskop na lato 2019.

źródło: www.pixabay.com

Horoskop na lato 2019 – Część II. Czy zapamiętasz te wakacje na długo?

Waga

Od dawna odkładałaś wiele spraw, myśląc, że ulecą w zapomnienie, albo same się rozwiążą. Niestety, niektórych kwestii nie da się przemilczeć, dlatego wrócą do ciebie, właśnie latem. Niewyjaśniony spór z przyjaciółką albo członkiem rodziny, zaniedbany kurs, a może niezapłacona rata? Rozwiązanie zajmie ci kilka minut, jednak jeśli tego nie zrobisz, zaczną się problemy. W wakacje zapali się czerwony alert. Rozpamiętując niezałatwione sprawy, zaczniesz też widzieć stracone możliwości, przede wszystkim zawodowe. W, jak ci się wydawało, wymarzonej pracy, do której nie złożyłaś CV, ktoś już zajął twoje miejsce. Co z tego! Jeżeli będziesz siedziała i się zamartwiała, podobny scenariusz wydarzy się również w innych firmach. Weź się w garść i przestań odkładać wszystko na później. Jedna załatwiona sprawa podbuduje cię i zmotywuje do załatwienia kolejnych. Wtedy zobaczysz przed sobą nowe możliwości, a także zasłużysz na wymarzony urlop. Gdy ktoś zaproponuje ci daleki zagraniczny wyjazd, nie wahaj się ani chwili. Single z podróży przywiozą miłość, a wagi w związku – spokojną relację. Po powrocie korzystaj też z jednodniowych wypadów na łono natury czy nadrabianiu książkowych zaległości. Gdy przyjdzie wrzesień, nastaniesz nowa ty!

 

źródło: www.pixabay.com

Skorpion

Do pracy chodzisz już jak na skazanie. Upał, monotonia i rutyna powoli cię wykańczają. Weź nawet krótki, ale zasłużony urlop i wyjedź w miejsce, które najbardziej cię uspokaja. Morze, góry, jezioro w towarzystwie przyjaciół, a także partnera naładują cię pozytywną energią. Gdy wrócisz z wypoczynku, będziesz miała wrażenie, że twoja praca wcale nie jest taka straszna, a nawet zaczniesz odnajdywać w niej nieco pasji. Jeśli ta nie przeminie równie szybko, jak się pojawiła, po wakacjach spokojnie możesz zapytać szefa o podwyżkę. Jesteś singlem? Ciesz się więc ostatnimi dniami wolności, bowiem lada dzień trafi cię strzała amora, i to z wzajemnością. To będzie wielki romans i wielka miłość, która przetrwa nie tylko wakacje. W czasie letnich miesięcy w skorpionach buzować będzie też adrenalina, bowiem ktoś z twojego otoczenia poważnie zajdzie ci za skórę. Znajdziesz okazję do zemsty, jednak później trapić cię będą lekkie wyrzuty sumienia. Może warto jednak czasem odpuścić?

 

Strzelec

Lipiec upłynie ci pod znakiem pracy, ale sama się na to pisałaś. Z resztą właśnie dlatego jeszcze wiosną pozwoliłaś sobie na kilka dni wypoczynku. Wykonuj wszystkie obowiązki skrupulatnie – tak jak do tej pory. Odbudujesz dzięki temu swą pozycję w firmie, a także zyskasz w oczach pracodawcy. To oznacza, że na horyzoncie pojawią się z czasem nowe możliwości zawodowe. A potem nadejdzie sierpień i upragniony wyjazd. W te wakacje zrobisz coś, o czym od dawna marzyłaś. Może obierzesz dotąd odrzucany wakacyjny kierunek, albo odwiedzisz ekstremalne wesołe miasteczko? Nie ograniczaj się. Może się bowiem okazać, że w przyszłym roku, ze względu na nowe obowiązki i większy natłok pracy na podobny luz nie będziesz sobie mogła pozwolić. Strzelce w związku czeka kryzys, do którego doprowadzi pojawienie się dawnej sympatii sprzed lat. Dla singli powrót do przeszłości może oznaczać dobrze rokującą, a na pewno pełną emocji przyszłość.

 

źródło: www.pixabay.com

Koziorożec

Koziorożca, który ostatnio miał w życiu (zarówno zawodowym, jak i prywatnym) sporo emocji i rozterek, w końcu czeka upragniona stabilizacja, a na horyzoncie pojawią się liczne możliwości rozwiązania większości problemów. Minione miesiące skradły im wiele energii, której zabraknie teraz w przygotowaniu pełnych atrakcji, również tych ekstremalnych, wczasów. Zamiast snuć plany i wyszukiwać oferty, zdecydujesz się na zwyczajny odpoczynek, bez większych szaleństw. Weekend na działce, spacer po lesie, wyjazd w tygodniu nad jezioro – gdy inni będą w pracy. Zapragnie ci się cisza, spokój i natura. Tam odnajdziesz swoje szczęście, a może nawet miłość. Koziorożce single, pośród tego właśnie spokoju, spotkają kogoś, z kim przeżyją wakacyjny romans. Jeżeli się nie skusisz, będziesz tego żałowała. U pań po 30-tce może to wróżyć randkowanie również po okresie wakacyjnym i w końcu związek. Czy trwały? Jeżeli ochłoniecie po letnich uniesieniach, na pewno tak.

 

Wodnik

Jedno jest pewne – w te wakacje będzie działo się najwięcej niż w ciągu całego roku. Wiele czasu i energii poświęcisz przede wszystkim przyjaciołom. Jeden z nich będzie szczególnie potrzebował twojej pomocy, ale staniesz, jak zwykle na wysokości zadania. Pojawi się też nowa ważna koleżeńska znajomość, poznana przy okazji nowego hobby. A będzie nim sport. A zacznie się od tego, że jadąc w słoneczny dzień nad jezioro i mierząc strój kąpielowy z ubiegłego roku nieco się przerazisz. Zdasz sobie sprawę, że to już za późno na odzyskanie dawnej sylwetki, ale postanowisz sobie, że w przyszłym roku lepiej poczujesz się w swoim ciele, dlatego zaczynasz dbać o formę już dziś. Wodniki szczupłe z natury lub dbające o formę na co dzień – latem również nie zapomną o treningach, zaczną je nawet traktować nieco poważniej niż do tej pory. Sama będziesz się dziwiła skąd w tobie tyle siły i skąd masz czasu na to wszystko. Urlop masz już zaplanowany – co najmniej 2 tygodnie w miejscu, które już odwiedzałaś nie raz. Mazury, Bałtyk – tam poczujesz się najlepiej. A w ramach bonusu pomyślisz jeszcze o jakimś wolontariacie. W końcu wstajesz wraz z promieniami słońca!

 

źródło: www.pixabay.com

Ryby

Ostatnio nie było lekko. Praca i niesnaski w relacjach z partnerem sprawiły, że masz raczej wisielczy humor. Nie pokazuj jednak wszem i wobec jak bardzo nienawidzisz swojej obecnej sytuacji! Lekarstwem na poprawę nastroju, co przełoży się na naprawę domowych relacji, a także długo oczekiwanie docenienie w pracy, będzie wakacyjny wyjazd, o którym ryby myślały już od dawna. Masz już wypisany urlop i nie wahaj się go użyć! A będziesz miała takie myśli, by najlepiej zostać w domu, bo z wyjazdem szkoda „zachodu”. Odpoczniesz i wszystko samo się naprawi. Ryby bezrobotne po wakacjach będą świetnie radziły sobie na rozmowach kwalifikacyjnych, co poskutkuje w znalezieniu dobrej pracy. Kierunki urlopowe? Zobaczysz, która oferta LAST MINUTE najbardziej przypadnie ci do gustu. Będzie to jednak z pewnością ciepły kierunek, który rozgrzeje również temperaturę w związku, puszczając w niepamięć ostatnie nieporozumienia. Po powrocie zaczniecie wspólnie korzystać z letnich aktywności, takich jak rower i rolki. Single nie spotkają latem drugiej połówki, ale wcale nie będzie im jej brakowało.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (48 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany