Horoskop miłosny na 2018 rok – zobacz, jak ułoży się Twoje życie uczuciowe!

Co Cię czeka w miłości w tym roku? Czy Twoje życie uczuciowe będzie się układało jak w bajce, czy też może pojawią się kłopoty i niesnaski? Dowiedz się! Przedstawiamy horoskop miłosny na 2018 rok, przygotowany przez wróżkę Fortunatę.

Jeśli chodzi o sprawy miłosne, ten rok okaże się wyjątkowy. W końcu, jak już wiecie z naszego Wielkiego Horoskopu, patronuje mu planeta Wenus! W tym roku żadna z nas nie będzie narzekać na brak emocji, niezależnie od tego, czy pozostaje w stałym związku, czy też dopiero szuka miłości. Co rok 2018 przyniesie przedstawicielkom 12 znaków zodiaku? Jakich blasków i cieni w sferze uczuć możemy się spodziewać? Jaki będzie Wasz horoskop partnerski? Powie Wam to horoskop miłosny na 2018 rok!

Horoskop miłosny na 2018 rok

kolaż własny redakcji, źródło grafik: pixabay.com

Horoskop miłosny na 2018 rok – sprawdź, jak ułożą się w tym roku Twoje sprawy sercowe!

Baran
Ten rok będzie dla Baranów niezwykły. Na pewno nie będziesz narzekać na nudę! Czekają Cię silne emocje i duże zmiany. Wpływ Saturna oznacza, że na spokój nie ma co liczyć – nadchodzi okres prób i wyzwań! Jeżeli w zeszłym roku poznałaś kogoś, z kim było Ci miło przeżywać kolejne przygody, ale nie jesteś pewna, czy to miłość… Najpewniej ten związek nie przetrwa tego roku. Jesteś w stałym związku? Miłość rozkwitnie na nowo, ale musisz trochę jej pomóc. Spróbuj spełnić marzenia Twojej drugiej połówki, a Wasze uczucie znowu buchnie płomieniem! Być może nawet zdecydujecie się na dziecko, remont lub przeprowadzkę. Uważaj w drugiej połowie roku – Saturn powoduje również skłonności do zdrady! Lepiej nie ryzykować nawet krótkim flirtem – to może zniszczyć wszystko, co udało Ci się zbudować ze stałym partnerem.

A co mają zrobić samotne Barany? Poszukiwać! W tym roku Twój naturalny czar rozbłyśnie jak nigdy, a nagłe powodzenie może nawet uderzyć Ci nieco do głowy… Pamiętaj, by być ostrożną. Nie nadużywaj swojego powodzenia – to może doprowadzić do wielu nieporozumień. Uważaj też na pozornie przyjacielskie relacje. Bardzo możliwe, że przyjaciel darzy Cię uczuciem, czego wcześniej nie zauważyłaś! Jeżeli je odwzajemnisz, może być to początek czegoś pięknego, ale jeśli nie, daj mu znać wprost, że nie jesteś zainteresowana. Za to kiedy ktoś już Ci się spodoba, bądź wytrwała! Jego serce możesz zdobyć dopiero w drugiej połowie roku, ale za to na dobre.
Szczególnie obfity w wydarzenia miłosne będzie dla Baranów czas letni. Dzięki wpływowi Jowisza lato upłynie pod znakiem wielkich wrażeń i szalonych uczuć!

Byk
Rok 2018 zaczął się raczej słabo. Byki są zajęte przyziemnymi problemami, które odbierają im całą energię. A kiedy już opanujesz sytuację… nabierzesz ochoty na wielkie zmiany w swoim życiu. Czy Twój partner to zaakceptuje? Na szczęście, gwiazdy wskazują, że w tym roku wszelkie niesnaski uda się załagodzić. Do lata sytuacja się uspokoi, a Wasz związek powróci do dawnych, szczęśliwych czasów, tak że poczujecie się znacznie młodsi! Planeta Wenus otoczy was tego lata swoją opieką. Jesienią temperatura nieco spadnie, ale Wasz związek przejdzie w fazę czułości i zrozumienia, która na pewno potrwa jeszcze długo.

Wolne Byki również na początku roku nie będą miały szaleńczo ożywionego życia miłosnego. Cóż, tak bywa i trzeba to przeczekać, zamiast rzucać się na siłę w ramiona pierwszego lepszego przystojniaka i liczyć na wieczną miłość. To może się skończyć wielkim rozczarowaniem. Od lata będzie lepiej. Masz szansę poznać ciekawą osobę lub wpaść na dawną miłość. Bardzo możliwe jest też rozwinięcie się miłego koleżeństwa w coś więcej. Jowisz może nawet przyspieszyć rozwój znajomości do tego stopnia, że zdecydujecie się na wspólne zamieszkanie, a nawet na dziecko!

Bliźnięta
Jeżeli jesteś w związku, w tym roku wreszcie odpoczniesz po emocjonalnym rollercoasterze, jakim było kilka poprzednich lat. Zapomnicie o wszelkich nieporozumieniach, a w Twoim życiu miłosnym zapanuje spokój i harmonia. Jeżeli w zeszłym roku zdecydowaliście się na dziecko, zmianę miejsca zamieszkania lub po prostu na danie sobie nawzajem jeszcze jednej szansy, w tym roku będziesz sobie gratulować tego kroku. W Waszym związku zapanuje istna sielanka, a latem uczucia wręcz się rozszaleją! Niewielkie niesnaski pojawią się dopiero jesienią, ale wszystkie rozwiążecie dzięki odrobinie cierpliwości i przymknięciu oka na wady partnera.

Bliźnięta singielki czeka w tym roku prawdziwy festiwal miłosnych możliwości. Przelotne miłostki i namiętne romanse będą czekać na każdym kroku, powrócą też osoby znane Ci z przeszłości. Nie wdawaj się jednak w romans z kimś, kto nie rozumie Twojej zmiennej natury. Twoje działania mogą zostać źle zrozumiane i przysporzyć Ci wielu niemiłych chwil. Ogólnie rzecz biorąc, młode Bliźniaczki w nowych związkach mogą mieć pewne problemy z porozumieniem się z partnerem.

Bliźnięta w nieco starszym wieku mają duże szanse na znalezienie sobie kogoś na stałe, najpewniej spod znaku Koziorożca i Strzelca. Te niezależne osoby będą się jednak długo zastanawiać, zanim zdecydują się ujawnić swoje uczucia. Uzbrój się więc w cierpliwość.

Rak
W tym roku Raki będą musiały być bardziej elastyczne i tolerancyjne, niż zwykle. W stałych związkach pojawi się ochłodzenie. Natłok obowiązków spowoduje, że będziesz miała większą ochotę zakopać się pod kocem i oglądać serial, niż spędzać czas ze swoją drugą połówką. Partner zacznie Cię też drażnić, tak jakbyś dopiero teraz zobaczyła jego wady. W stałych związkach z kolei możliwe są kłótnie o dzieci. Warto to jednak przeczekać i uzbroić się w cierpliwość. Nie odcinaj się od świata ani od partnera. Ten kryzys minie, ale długotrwały brak oznak uczuć może wyrządzić duże szkody w Waszym związku. Nawet wtedy, kiedy jesteś przemęczona i zła, warto okazać drugiej połówce odrobinę miłości. Latem Wasze swary miną, a jesienią powróci miłość i spokój.

Raki singielki mogą oczekiwać poważnych wyznań. Warto dać im szansę. Nie ma sensu dawać kolejnych szans osobom, które nie podchodzą do związku poważnie. W tym roku będziesz miała wystarczająco dużo miłosnych propozycji od osób, które patrzą na świat podobnie jak Ty.

Lew
W sprawach uczuciowych w tym roku będzie Tobą rządzić Mars. A to oznacza istne szaleństwo – wojny przeplatane wybuchami uczuć! Początek roku to czas zazdrości, która stanie się kością niezgody między Tobą a partnerem. Kłócić będziecie się też o Twoje porażki, do czego tak naprawdę sama doprowadzisz. Gdybyś zwierzała się bliskim z tego, co Ci nie idzie, zamiast budować mit wszechmocnego Lwa, byłoby Ci teraz o wiele łatwiej! Weź więc nerwy na wodzy, zastanów się, czy naprawdę masz powody do gniewu na partnera, i porozmawiaj z nim na spokojnie. Tylko kompromis może Was teraz uratować. Jeżeli przeczekasz burzliwy początek roku, od marca będzie lepiej. Namiętność powróci razem z wiosną. Być może zdecydujecie się nawet na powiększenie rodziny? W drugiej połowie roku ciesz się uczuciami i zażywaj tyle przyjemności, ile się da! Byle w ramionach stałego partnera, a nie kogoś nowego – bo i takie pokusy się pojawią…

Również samotne Lwy przeżyją mnóstwo emocji w sferze miłosnej. Będą to zarówno pozytywne, jak i negatywne przeżycia, zawsze jednak mocne. Samotna Lwico – Ty również uważaj na nagle pojawiające się zauroczenia. Sprawdź, czy Twój wybranek nie jest zajęty lub nie ma innego, mrocznego sekretu. Lepiej już przeżyć ten rok samotnie, niż zostać ciężko zranioną.

Panna
Odnowa duchowa – oto, co czeka w tym roku Panny! Zapragniesz nowych wrażeń, również w miłości. Jeżeli więc Twój związek jest szczęśliwy, czeka Cię wspaniały rok. Gorzej, jeśli Twój partner nie będzie tak otwarty na nowe wrażenia. Jeżeli będziesz czuła, że związek nie wnosi w Twoje życie nic nowego, możesz się nawet zdecydować na jego zakończenie. Mocne wrażenia miłosne pociągają w tym roku Pannę wyjątkowo intensywnie.

Samotne Panny z całą pewnością wzbudzą w tym roku wielkie zainteresowanie. Wielka miłość czeka za rogiem, ale dojście do niej może się okazać trudniejsze, niż się wydawało. Po pierwsze, zachłyśnięta nowymi wrażeniami Panna może nie zauważyć wartościowej osoby, która ma na nią oko. A jeżeli już ją dostrzeże… niewykluczone, że wybranek okaże się być w trudnej sytuacji zawodowej czy rodzinnej, której rozwikłanie zabierze mnóstwo czasu. Opłaci się jednak czekać – to może być związek na całe życie, choć układ gwiazd nie zaleca Pannom, szczególnie młodym, tym roku wstępować w związek małżeński. Poczekajcie, dotrzyjcie się, a z czasem wszystko się ułoży.

Waga
Rok 2018 jest rokiem Wenus, a więc jeśli chodzi o uczucia, Wagi mogą spodziewać się wiele. Z pewnością będzie im brakowało wrażeń. Dlatego na początku roku w Waszych związkach ciągle coś będzie wrzało, ale dzięki temu wszelkie wątpliwości zostaną omówione, a wiosną w związku wreszcie zapanuje miła, zgodna atmosfera. Jeżeli latem nie dasz się skusić na flirt z przypadkową osobą, wszystko będzie szło ku lepszemu.

Wagi singielki dzięki wpływowi Wenus będą w tym roku emanować seksapilem, z pewnością więc znajdą kogoś, kto będzie nimi zainteresowany. Już w marcu możesz spotkać fascynującą osobę, która szybko Cię oczaruje. Pamiętaj jednak, że w kwietniu uniesienie przeminie, a Ty będziesz musiała się zastanowić, czy to na pewno uczucie na dłużej, czy może jedynie przelotne zauroczenie. Tak czy owak, nuda Ci nie grozi. Uważaj na „tych trzecich”. Czy to całkiem nowa osoba, czy dawna miłość, może sporo zepsuć w udanym związku. Zastanawiaj się dobrze nad każdym swoim krokiem, a ten rok przeminie Ci bardzo przyjemnie.

Skorpion
Skorpiony w stałych związkach przeżyją początek roku w stabilnej i miłej atmosferze. Romantyczne wieczory ze swoją drugą połówką, a nawet zaręczyny – to wszystko może Wam się przydarzyć. Pary, które lubią się kłócić, dadzą sobie na chwilę spokój na wiosnę – i nagle okaże się, że życie bez sporów jest możliwe, a wady partnera nie są takie straszne, jak się wydawało. Trzeba jednak uważać na wszelkie pokusy. Wiosną w Twoim życiu może pojawić się ktoś tak fascynujący, że dotychczasowy partner zejdzie na dalszy plan! Nie warto jednak spotykać się z nim potajemnie, choć będziesz na to miała silną ochotę. Już w maju Twoja głowa ostygnie, a latem ponownie zauważysz, że przecież Twój partner to w gruncie rzeczy wspaniała osoba.

Ogólnie rzecz biorąc, będzie to rok rozsądku. Osoby, które niedawno zakończyły związek, nie będą przesadnie rozpaczać. I dobrze, bo gwiazdy już szykują im kogoś nowego! W tym roku możecie poznać kogoś na całe życie, nie próbujcie jednak przyspieszać zaręczyn i ślubu. Na wszystko przyjdzie czas.

Strzelec
Nadchodzi czas nowych doświadczeń! Strzelce w związkach zdecydują się na wyjaśnienie nieporozumień i zaproponowanie partnerowi wielu atrakcji. Dalekie podróże, wspólne hobby, eksperymenty łóżkowe – to wszystko w tym roku ma szansę się udać! Strzelce, które jeszcze nie mieszkają ze swoimi ukochanymi, w tym roku prawdopodobnie się na to zdecydują. Partner jest w Tobie tak zakochany, że z pewnością nie odmówi spełnienia nawet Twojej najbardziej szalonej zachcianki. Wykorzystaj to i nie rozglądaj się za innymi. Z gwiazd można też wyczytać, że ten rok zakończy się z hukiem! W grudniu oczekuj ważnych i radosnych wydarzeń.

Jesteś singlem? Ciebie też ogarnie ochota na to, co Strzelce lubią najbardziej, czyli przygody. Już w marcu nawiążesz wiele nowych znajomości, wśród których znajdą się i zachwyceni adoratorzy, i ktoś, kto z początku wydaje się nieco bardziej odporny na Twój urok, ale z kim być może uda Ci się stworzyć stały związek, a może nawet założyć rodzinę?

Koziorożec
Koziorożce w związku będą w tym roku miały niezachwianą pewność, że ich wybranek to Pan Właściwy. Dlatego wcale ich nie wzruszy nagły atak adoratorów w lutym. Mogą za to nieco przesadzić z poświęcaniem się pracy, co ich wybranek będzie miał za złe. Jeżeli ciągle się kłócicie, postaraj się załagodzić sytuację. To idealny rok, by naprawiać swój związek. No chyba, że jesteś z kimś od niedawna i wciąż masz wątpliwości, czy wybrałaś dobrze. W takim wypadku uciekaj – później możesz nie mieć na to szansy!

Samotne Koziorożce również będą miały duże powodzenie już od lutego. Nie będą jednak zbyt zainteresowane – no, może szalonym romansem jak z kina, ale na pewno nie związkiem na całe życie. Nie odnajdą bowiem nikogo, kto mógłby zapewnić im to, czego potrzebują. Mimo wszystko zaczną jednak o siebie dbać i rozkoszować się powodzeniem. Gdy lato przeminie, Koziorożce nieco się znudzą ciągłymi flirtami i postanowią się ustatkować. Czy pojawi się ktoś odpowiedni? To bardzo możliwe!

Wodnik
Zacznie się ostro. Początek roku to czas, kiedy Wodniki wysuną wobec swoich partnerów nagłe wymagania. Nie zawsze będą oni w stanie im sprostać, dlatego Wodniki poczują ochotę, by zerwać się ze smyczy i ruszyć na łowy. Sprawy mogą się więc potoczyć dwojako. Jeżeli partnerowi spodoba się ta nowa, aktywna twarz Wodnika, rok upłynie miło i ekscytująco. Jeżeli nie… cóż, Mars nie pomoże parom, które często się kłócą, a na horyzoncie czeka już ktoś wyjątkowo interesujący, z kim jednak pod żadnym pozorem nie powinnaś się wiązać. Jeżeli przeczekacie kryzys, latem powróci miłość i zgoda, w czym wydatnie pomoże Wam rodzina i przyjaciele. Jesienią za sprawą Jowisza spokój zadomowi się u Was na dobre.

A singielki? Marzą o podbojach, ale gwiazdy szykują im coś na stałe! Niech Cię to nie przeraża. Stały związek nie musi oznaczać nudy. Jeżeli w tym roku zdecydujesz się na poważną relację, okaże się, że jest ona poważna tylko z nazwy, a w rzeczywistości fascynująca i namiętna.

Ryby
Kochane zajęte Ryby – cieszcie się, bo w Waszym życiu nadciąga cudowny okres! Twój partner przypomni sobie, w jak romantyczny sposób zwykł okazywać Ci uczucia, i powróci do tych zwyczajów. Być może pojawią się kłótnie, ale szybko je załagodzicie, bo będziecie pewni, że o Wasz związek warto walczyć. Gwiazdy zapowiadają też przeprowadzki, remonty, a nawet pojawienie się dzieci. Trochę trudniejszym okresem będzie jesień, ale z pewnością razem przebrniecie przez wszystkie przeciwności. Waszej miłości w tym roku nic nie zdoła zniszczyć! Jeżeli planujecie ślub, najlepszy będzie lipiec.

Samotne Ryby także nie będą narzekać. Z głowy ulecą Ci wszystkie złe wspomnienia poprzednich związków, a Uran podsunie Ci kilka niespodziewanych wydarzeń – na przykład przyjaźń, która może przerodzić się w miłość!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (244 głosów, średnia: 4,19 z 5)
zapisuję głos...