Horoskop księżycowy na kwiecień

Dzięki życiu w harmonii z naturą, można korzystać z większości uroków dnia codziennego. Dlatego ważne jest, by wiedzieć, że porządek rzeczy to zbiór powtarzających się rytmicznie procesów, wpływających na stan naszego zdrowia, równowagę fizyczną i duchową. W naszym artykule przedstawiamy horoskop lunarny, który opracowałyśmy wraz z wróżką Fortunatą! Zobaczcie, co podpowiada nam Księżyc!

Już w starożytności wierzono, że należy postępować zgodnie z prawami natury, w tym fazami Księżyca i ruchami planet. Stworzono kalendarz, według którego znaki zodiaku zostały podzielone na 4 żywioły (ogień, powietrze, ziemię i wodę). Każdy z nich nadaje poszczególnym energiom docierającym do Ziemi pewne cechy charakterystyczne. Wraz z naszą konsultantką astrologiczną stworzyłyśmy horoskop księżycowy na kwiecień. Już teraz sprawdźcie, co Was czeka w następnym miesiącu!

Horoskop księżycowy

pixabay.com

Jak ogień i woda. Horoskop partnerski z żywiołami

Jak ogień i woda. Horoskop partnerski z żywiołami

Ze względu na wyróżniające się cechy osobowości znaki zodiaku przypisane są czterem różnym żywiołom. Zastanawiasz się, czy Ty i Twój partner jesteście dobrze dobrani? Sprawdź, co mówią w tej kwestii astralne koniugacje powiązane z żywiołami: wody, ognia, ziemi i powietrza!
Znaczenie godzin w miłości i nie tylko…. Zdarza Ci się kilka dni z rzędu zerkać na zegarek o tej samej porze? To nie przypadek!

Znaczenie godzin w miłości i nie tylko…. Zdarza Ci się kilka dni z rzędu zerkać na zegarek o tej samej porze? To nie przypadek!

Zdarzy ci się, że od pewnego czasu prześladuje cię jedna i ta sama godzina? Budzisz się o wyznaczonej porze bez budzika, albo od kilku dni zawsze w tym samym czasie zerkasz na zegarek - to zapytana przez kogoś o godzinę, to nieświadomie. Być może to znak? Wróżka Fortunata wyjaśnia, co może on oznaczać w miłości - obecnej oraz w tej, która może nadejść.

Horoskop księżycowy na kwiecień : prognoza ogólna

Fazy Księżyca wpływają na nasze zdrowie, urodę i życie codzienne. Sprawdź, czego możesz spodziewać się nadchodzącym miesiącu! Pamiętaj, że okolice 8 kwietnia to trzecia kwadra (należy skupić się na odpoczynku, kontroli emocji), 16 nów (dobry moment na kuracje, aktywność, zabiegi kosmetyczne), 22 pierwsza kwadra (należy zadbać o dietę i nastrój), a 30 pełnia (warto skupić się na wyciszeniu, należy uważać na zdrowie)!

Horoskop księżycowy: kwiecień 2018

pixabay.com

Fazy Księżyca – jak wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie?

Fazy Księżyca – jak wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie?

Medycyna ludowa od setek lat przywiązuje ogromną wagę do aktualnych faz księżyca, uważając, że mają one wpływ na gojenie się ran, kobiecy cykl miesiączkowy, skłonność do lunatykowania, a nawet samopoczucie w czasie poszczególnych dni miesiąca. Jak jest naprawdę? Zdradzamy, jak oddziałują na nas różne fazy księżyca!

Horoskop księżycowy na kwiecień : prognoza szczegółowa

Poniżej horoskop księżycowy z opisem najważniejszych dni. Jakie daty są dobre na zabiegi pielęgnacyjne, porządki domowe, czy robótki w ogrodzie? Kiedy należy uważać na zdrowie? Podpowiadamy!

1 kwietnia: Księżyc w kwadraturze z Plutonem

Uważaj na toksyczne osoby w otoczeniu. Ciesz się bliskością rodziny. 1 kwietnia to dobry czas na zabiegi kosmetyczne.

5 kwietnia: Księżyc tworzy trygon ze Słońcem

Ten czas sprzyja działaniom twórczym. Będziesz obowiązkowy i pracowity. Szybko załatw ważne sprawy, by nie mieć zaległości. Ten dzień sprzyja także rozrywce, spotkaniom z bliskimi oraz randkom. 5 kwietnia to świetny czas także na odchudzanie, oczyszczanie oraz zabiegi kosmetyczne.

7 kwietnia: Księżyc w koniugacji z Marsem i Saturnem

Tego dnia mogą ujawnić się Twoi wrogowie. Odkryjesz różne sekrety i błędy. Nie proś o pożyczkę ani pomoc, inni mogą być nieżyczliwi. Dzień jednak również sprzyja dbaniu o zdrowie, urodę i kondycję.

12 kwietnia: Księżyc w koniugacji z Neptunem

W ten czas wyostrzy się Twoja intuicja. Będziesz optymistyczny i sprytny. Zrób coś dobrego dla drugiej osoby. Dzień sprzyja miłości i odpoczynkowi.

16 kwietnia: Nów w Baranie

Zapamiętaj sny i przeczucia, mogą zawierać cenne wskazówki. W ten czas łatwiej będzie Ci pozbyć się nałogów oraz złych przyzwyczajeń. Unikaj jednak ryzyka, nie stawiaj wszystkiego na 1 kartę.

30 kwietnia: Pełnia w znaku Byka

Będziesz mieć powodzenie w finansach. Uważaj jednak na zdrowie. Zajmij się odpoczynkiem i relaksem. Zabierz się za ogród lub taras. To dobry dzień na podlewanie i koszenie trawy.

Talizman na miesiąc: kwiat magnolii

Ziołowy horoskop dla każdego znaku zodiaku – znajdź swoje ochronne ziele!

Ziołowy horoskop dla każdego znaku zodiaku – znajdź swoje ochronne ziele!

Ludzie od zarania dziejów czerpali siły z magicznego świata roślin. Wykorzystywali zioła do leczenia i odpędzania owadów, pletli wianki, wykonywali ozdoby z zasuszonych kwiatów, a także talizmany chroniące przed chorobami, złymi duchami czy nieszczęściem. Dziś również możemy korzystać z ich mocy. Wystarczy, że posiądziemy wiedzę na temat odpowiedniego dopasowywania ziół do swoich potrzeb.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (164 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany