Wielki horoskop 2018! Sprawdź, co przyniosą Ci gwiazdy!

Początek roku to czas czystości umysłu, wzrostu ambicji, rozbudzonej kreatywności, a przede wszystkim nowych początków. Czy i Ty otworzysz dla siebie nowe ścieżki w karierze, miłości lub relacjach z innymi? Przyszłość odkrywa przed Tobą wróżka Fortunata!

Według starożytnego porządku chaldejskiego w roku 2018 będziemy znajdować się pod opieką planety Wenus. Wróży to pomyślny czas w sferze uczuć, a także macierzyństwa, któremu Wenus patronuje. Możemy więc spodziewać się prawdziwego baby boom oraz ślubnego szaleństwa – nierzadko wypływającego z nagłych decyzji, niezbyt przemyślanych i podjętych pod wpływem chwili (Wenus zachęca bowiem do spontaniczności). Ale planeta miłości ma też swoją ciemną stronę – przynosi nazbyt wysoką emocjonalność, konflikty, lenistwo i skłonność do pobłażania sobie w istotnych kwestiach czy działaniach. Sprawdź, jak wpłynie na Wasze znaki zodiaku! Oto wielki horoskop 2018 opracowany przez naszą wróżkę Fortunatę!

horoskop 2018

źródło: www.pixabay.com

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

 

Baran

źródło: www.pixabay.com

Dla zodiakalnych Baranów 2018 rok będzie doskonałym czasem na zawieranie nowych związków i rozwijanie tych trwających, a także na pracę nad kreatywnością i wszelkie działania artystyczne. Jest to też dobry moment na wdrażanie w życie wielkich, odkładanych dotąd projektów i pomnażanie swojego potencjału, czemu wyjątkowo mocno sprzyja obecny układ gwiazd. Jeśli się postarają, zodiakalne Barany mają możliwość zamknąć stare rozdziały i wkroczyć na zupełnie nową, ekscytującą ścieżkę! Powinny przy tym słuchać rad tylko zaufanych przyjaciół, a uważać na tych, którzy jedynie z pozoru życzą im dobrze!

 

Miłość

Przez cały rok na niebie Baranów dominować będzie Saturn, a to oznacza próby – także w relacjach z najbliższą osobą. Pary, które łączy wyłącznie zabawa i pragnienie przeżywania wspólnych przygód rozejdą się, zaś związki oparte na solidnych fundamentach na nowo rozpalą swój płomień namiętności, odnajdą harmonię i połączy je jeszcze silniejsze przywiązanie. W grę może wchodzić nawet decyzja o dziecku, zakupie domu albo gruntownym remoncie starego lokum.

Tymczasem Barany singielki rozkwitną i zaczną jak nigdy roztaczać wokół siebie uwodzicielski czar. Ten rok będzie dla nich dobrym czasem na romanse – tyczy się to szczególnie lipca. Podczas urlopu mają szansę poznać kogoś o wielkiej fantazji i spróbować rzeczy, o których dotąd tylko śniły. Zimowe dni stworzą kolejną okazję do pikantnych wrażeń! Uwaga na relacje z Koziorożcami!

Kariera

W karierze nadejdzie dla (nawykłych do indywidualizmu) Baranów czas pracy zespołowej, poszukiwania nowych źródeł zarobku i podnoszenia swoich kwalifikacji. Nawet jeśli staną w obliczu trudnych wyzwań, odniosą jednak sukces i rozpoczną nowy etap na drodze do samorealizacji. Praca przyniesie im także sposobność do satysfakcjonujących podróży.

Zdrowie

W 2018 roku Barany powinny zwrócić szczególną uwagę na stan swoich zębów i kości. Nie zaleca się im odraczać w czasie przepisanej rehabilitacji, za to bardzo przyda się zmiana diety (na zdrowszą i lżejszą) oraz powrót do aktywności fizycznych na świeżym powietrzu i łapanie promieni słońca. W listopadzie poczują potężny przypływ sił witalnych, dzięki czemu raz na zawsze uporają się z niektórymi dokuczliwymi dolegliwościami.

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Byk

źródło: www.pixabay.com

2018 rok będzie dla Byków czasem dylematów i wahań, z którymi raczej nie uporają się samodzielnie – lepiej więc, by nie składały nikomu pochopnych obietnic, a w sprawach wymagających głębszego zastanowienia skorzystały z pomocy i rad najbliższych. Ostatecznie wypłyną jednak na szerokie wody i zręcznie ominą wszelkie pułapki zastawione przez los. Nawiążą także nowe znajomości, które okażą się cenne nie tylko w sferze biznesowej, ale również zamienią się w prawdziwe wieloletnie przyjaźnie.

 

Miłość

Początek roku dla Byków pozostających w związkach nie będzie miał wiele wspólnego z sielanką. Przytłoczą je przyziemne, acz irytujące problemy, przez co zabraknie im czasu na pielęgnowanie uczuć. Latem wszystko powróci jednak na dawne, szczęśliwe tory, a dla zakochanych Byków nastaną piękne, rodzinne chwile. Ukochany mężczyzna otoczy je opieką i przypomni im romantyczne czasy z początków ich relacji, a Wenus będzie sprzyjać rosnącej namiętności. Przytulne schronienie i azyl odnajdą w Waszym domu także znajomi i członkowie rodziny, którzy przypadkowo do Was zawitają.

Byki singielki nie powinny rzucać się ślepo w wir romansów i liczyć na miłość od pierwszego wejrzenia, bo mogą zostać skrzywdzone. Mają jednak duże szanse na odnowienie znajomości z kimś, dla kogo kiedyś przyspieszało ich serce. Zainteresuje się też nimi ciekawy mężczyzna, z którym warto umówić się na romantyczną kolację lub do kina i spokojnie, cierpliwie rozwijać znajomość. Jeśli zachowają rozwagę, koleżeństwo zamieni się w przyjaźń, a stąd już tylko krok do miłości!

Kariera

W sferze finansów Bykom nie grozi zapaść, choć gwiazdy nie wróżą im również w tym roku wielkiego bogactwa. Nie odłożą zbyt wiele środków na zagraniczne wyjazdy czy poduszkę finansową, gdyż zgubi je ich słomiany zapał oraz zamiłowanie do ładnych przedmiotów i wyprzedaży. W lipcu w tej sferze nastąpi jednak zwrot w dobrą stronę – będzie to awans, podwyżka, zmiana pracy na lepszą lub przyjęcie do firmy wyjątkowo dobrego pracownika. Dodatkowe dochody poprawią samoocenę Byków i dodadzą im pewności siebie. Pod koniec roku uda się załatwić ważne, długo odwlekane sprawy. Byki zaimponują też swojemu otoczeniu dzięki swojej wiedzy, usłyszą motywujące słowa i komplementy.

Zdrowie

Pierwsza połowa roku przyniesie Bykom przypływ energii i dobrego samopoczucia. Będą w świetnej kondycji – pod warunkiem, że oprą się wrodzonemu łakomstwu i nie będą zbytnio folgować kulinarnym zachciankom. Dobrym pomysłem będzie zwiększenie czasu, który Byki przeznaczają na odpoczynek, rozsądne rozkładanie sił i nie stawianie sobie zbyt wygórowanych wymagań w kwestii fizycznych aktywności. W razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących dolegliwości, takich jak ból głowy czy wzrost ciśnienia, Byki nie powinny zaś lekceważyć symptomów (do czego mają skłonność) i jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.

 

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Bliźnięta

źródło: www.pixabay.com

2018 rok będzie dla Bliźniąt rokiem spokoju, radości oraz mądrych i odpowiedzialnych decyzji. Uran i Jowisz pomogą im uporządkować przyszłe plany, zaś wrodzony wdzięk i naturalna kokieteria przyciągną do nich rzesze wielbicieli. W kolejnych miesiącach zodiakalne Bliźnięta będą uczestniczyć w wielu spotkaniach towarzyskich i obcować ze sztuką, a na ich drodze nie zabraknie ciekawych wyzwań. Po urodzinach świat nabierze dla nich nowych barw i zaczną działać aktywniej niż zwykle, a ich praca nie pójdzie na marne.

 

Miłość

Bliźnięta pozostające w stałych związkach w 2018 roku czeka spokój i harmonijne pożycie. Będą się czuły szczęśliwe i spełnione jak nigdy dotąd, a w lipcu nastąpi eskalacja gorących uczuć. Z decyzji podjętych w ubiegłym roku wyniknie teraz dla ich związków wiele dobrego. Wrzesień upłynie pod znakiem dbałości o rodzinę. Dopiero listopad będzie wymagał od Bliźniąt nieco więcej cierpliwości i wyrozumiałości względem ich partnera.

Samotne Bliźnięta przeżyją zarówno przelotne flirty, jak i burzliwe romanse. Mimo niespodziewanych aktów namiętności nie powinny jednak tracić czujności, bo ktoś może opacznie zinterpretować ich zachowanie. Młode singielki  będą potrzebować partnera, który zrozumie ich dwoistą i niezdecydowaną naturę. Do serc dojrzałych Bliźniąt zawita zaś słońce. Poważne plany mogą wysnuć wobec nich Koziorożce i Strzelce, jednak na wypowiedzenie znaczących słów osoby spod tych znaków zdecydują się dopiero w drugiej połowie roku.

Kariera

Ten rok będzie też dla Bliźniąt łaskawy w sferze zawodowej. Kreatywność pozwoli im zabłysnąć w oczach szefostwa i umocnić pozycję w pracy. Wyjazdy służbowe przyniosą wymierne korzyści, a przedsiębiorczość pozwoli wzbogacić się na dokonywanej transakcji. Latem Bliźniętom przyda się zdolność do podzielności uwagi – możliwe nawet, że staną przed szansą na dodatkowe, dobrze płatne zajęcie. Zimą pokażą zaś wszystkim niedowiarkom na co naprawdę je stać. Lepiej nie chwalić się jednak sukcesami przed współpracownikami – zrodzi to zawiść i doprowadzi do nieporozumień.

Zdrowie

Na początku roku Bliźnięta mogą poczuć się zmęczone, zwłaszcza psychicznie. W miarę możliwości powinny więc szukać spokoju i sposobności do wypoczynku. Najważniejsze będzie zachowanie równowagi między pracą, pasjami a relaksem. Energii doda im nowe sportowe hobby, np. nordic walking.

 

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Rak

źródło: www.pixabay.com

Rakom 2018 rok przyniesie szansę pokazania pełni swoich możliwości. Zostaną zauważone i docenione, a ich otwarty umysł i elastyczność pomogą im odnieść sukces, na jaki od dawna czekają. Zyskają duże wsparcie ze strony rodziny, a ich astrologiczny opiekun, Księżyc, podsunie im dobre wyjście z każdej sytuacji.

 

Miłość

Na niwie miłosnej pierwsze miesiące roku będą obfitować w wyznania i poważne propozycje. Raki przebywające w związkach od niedawna mogą jednak nagle zacząć dostrzegać wady partnera, z których wcześniej nie zdawały sobie sprawy i poczuć się rozczarowane. Po przypływie złości, a nawet pragnienia rozstania ogarnie je spokój. Zrozumieją, że nie ma ludzi idealnych i podejdą do swoich partnerów z większą wyrozumiałością. Jesień będzie powrotem do romantycznych uniesień.

Kariera

Początek roku 2018 będzie sprzyjał Rakom, które myślą o zmianie pracy. Na horyzoncie pojawią się ciekawe oferty i jeśli tylko uda im się zachować trzeźwy osąd sytuacji, zdobędą nowe stanowiska z satysfakcjonującym wynagrodzeniem. W styczniu Raki powinny też skorzystać z nadarzającej się okazji na zarobienie dodatkowych pieniędzy, bo jeśli uda im się odłożyć zdobyte wówczas środki i narzucić sobie finansowy reżim, już wkrótce zrealizują długo odkładane plany. Lipiec nastroi Raki do podejmowania wielu wyzwań jednocześnie. Będzie jednak lepiej jeżeli zrezygnują z łapania kilku srok za ogon, bo niczego w ten sposób nie osiągną. Jesień okaże się za to czasem wytężonej pracy i wielkiej mobilizacji. W tym okresie, szczególnie w październiku, Raki z radością odczują przypływ gotówki. Wystrzegajcie się jednak niepewnych inwestycji!

Zdrowie

Raki powinny zadbać o równowagę swojego organizmu, sięgając po medytację i medycynę alternatywną. W ciągu najbliższych miesięcy warto też zadbać o swoją wagę i kondycję, regularnie spacerując na świeżym powietrzu i zachowując zdrową dietę. W tym roku wiele Raków zdecyduje się na ideologiczne zmiany w stylu życia, takie jak przejście na wegetarianizm lub weganizm. Nie należy się jednak obawiać o ich negatywne konsekwencje – najbliższy czas sprzyja wszelkim prywatnym eksperymentom zodiakalnych Raków!

 

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Lew

źródło: www.pixabay.com

Osoby urodzone pod znakiem Lwa w 2018 roku skupią się przede wszystkim na sprawach uczuciowych. Gwiazdy zwiastują im głębokie wzruszenia serca, wybuchy namiętności i wiele romantycznych chwil. Będą przy tym otwarte i pozytywnie nastawione do świata oraz pełne energii, by zmieniać w nim to, co przestało spełniać ich oczekiwania. Sprawy zainicjowane w poprzednim roku potoczą się właściwym torem, przynosząc Lwom wiele zadowolenia.

 

Miłość

Ten rok będzie dla Lwów wyjątkowo burzliwy i nie uda się im uniknąć wzbierających emocji. W styczniu i na początku lutego ich zazdrość doprowadzi do nieporozumień z partnerem. Co gorsza, Lwy nie będą mogły liczyć na wsparcie bliskich, co w dużej mierze wypłynie z ich winy – nie zwierzą się bowiem nikomu z prawdziwej istoty swoich problemów. Lepiej więc wyzbyć się irracjonalnych podejrzeń i szczerze porozmawiać z ukochanym, bo taka postawa może prowadzić do poważnego konfliktu, a nawet przyczynić się do rozstania! Jeżeli zodiakalne Lwy zachowają jednak zimną krew i rozsądek, w marcu sytuacja w ich związku poprawi się, a ich miłość rozkwitnie ze zdwojoną siłą. Wraz z partnerami będą cieszyć się sobą, a nawet podążać za hedonistycznymi przeżyciami. W drugiej połowie roku na horyzoncie może pojawić się nowa znajomość, przez którą do głosu znów dojdą negatywne uczucia. Warto wtedy trzymać emocje na wodzy. W listopadzie Lwy powinny natomiast uważać, by nie dać nikomu podstaw do plotek.

Kariera

Aktywność zawodowa Lwów przez cały rok będzie utrzymywać się na wysokim poziomie i wiązać z nowymi pomysłami, które przyniosą im powodzenie. Największe sukcesy osiągną jednak te Lwy, które zajmują się pracą twórczą (nawet jeśli początkowo odczują brak weny i artystyczny chaos, szybko się z nimi uporają). W styczniu możecie odważnie stawać do konkursów i brać udział w losowaniach – fortuna będzie Wam sprzyjać! W tym roku nie próbujcie jednak pomnażać swoich zysków w ryzykowny sposób ani brać wysokich kredytów, bo spłata długów może Was przerosnąć. W drugiej połowie roku wiele Lwów zapragnie udzielać się charytatywnie, co w efekcie przyniesie im mnóstwo radości i satysfakcji.

Zdrowie

W sferze zdrowia Lwy powinny zwrócić szczególną uwagę na zachowanie optymalnej diety. Liczenie kalorii okaże się pomocne, ale tylko pod warunkiem, że będzie iść w parze z dostarczaniem do organizmu wszystkich niezbędnych witamin i minerałów. Zodiakalne Lwy powinny też zadbać o stawy i kręgosłup – ten ostatni zareaguje pozytywnie na ćwiczenia w wodzie i prawdziwy, długi urlop na świeżym powietrzu. Latem pomyślcie o wyjeździe do SPA lub wykupieniu pakietu masaży.

 

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Panna

źródło: www.pixabay.com

W tym roku Panny będą roztaczać wokół siebie wyjątkowy blask i staną się prawdziwymi duszami towarzystwa. Oddzielą wreszcie to, w co warto się angażować od tego, co nie rokuje na przyszłość. Rzucą się także w pogoń za wrażeniami, dzięki którym zdobędą nowe życiowe doświadczenia. „Idź pod prąd!” – stanie się ich naczelnym hasłem na kolejne 12 miesięcy i okaże się doskonałą strategią.

 

Miłość

Pannom pozostającym w stałych związkach 2018 rok przyniesie wiele szczęścia. Przeżyją drugą młodość i zdecydują się na miłosne szaleństwa, o które partner nawet by ich nie podejrzewał. Będą postępować zgodnie z własną naturą i upodobaniami, wyzbywając się ograniczeń czy schematów. Panny singielki spotkają zaś wreszcie swoją wielką miłość, choć droga do niej nie będzie łatwa (szczególnie, jeśli wybranek załatwia dopiero sprawy rozwodowe i ma już dzieci). Warto jednak poczekać, bo ta relacja ma duże szanse zaprowadzić Was przed ołtarz. Uwaga: układ gwiazd będzie niekorzystny dla tych z Panien, które planują ślub, a nie ukończyły jeszcze 30. lat – w tej sytuacji lepiej się nie spieszyć!

Kariera

Początek roku w sferze zawodowej będzie dla Panien niekończącą się rozterką. Pogrążą się w rozmyślaniach nad tym, czy pozostać w starej pracy, czy raczej podążyć za marzeniami i podjąć nowe wyzwania. Wszelkie decyzje finansowe będą w tym czasie wywoływać w Pannach duży stres. Dobra aura materialna otoczy je dopiero na początku września. Przypływ pieniędzy, wzmożona i doceniana przez otoczenie aktywność w pracy, a nawet sława związana z projektem, którego nie traktowały dotąd poważnie, wynagrodzą im jednak wszystkie nerwy i zmartwienia.

Zdrowie

W 2018 roku Panny nie będą wprawdzie narażone na choroby, ale natłok obowiązków, stres i przemęczenie położą się cieniem na ich samopoczuciu. Będą przez to podatne na złośliwe infekcje, a wielu z nich zacznie doskwierać bezsenność. Zodiakalne Panny powinny zatem baczyć, by zapewnić sobie jak najwięcej relaksu i przyjemności. Nic się nie stanie, jeżeli czasem sobie odpuścicie i scedujecie część obowiązków na innych!

 

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Waga

źródło: www.pixabay.com

W 2018 roku Wagom uda się rozwinąć niezawodną intuicję i jeśli będą kierować się jej głosem, wszystko potoczy się po ich myśli, a one same staną się prawdziwie natchnione. W życiu osobistym nastanie czas nawiązywania cennych znajomości, zaś w domowych wnętrzach – era remontów albo drobnych, lecz znaczących zmian, poprzez które Wagi wyrażą swe wewnętrzne piękno i umiłowanie estetyki.

 

Miłość

W uczuciach Wagom towarzyszyć będzie dobra aura – w końcu nastał rok Wenus! Zatęsknią za nowymi wrażeniami, flirtami i znajomościami. W związkach o długim stażu nastanie prawdziwa sielanka, zaś dla Wag „z odzysku” nadejdzie czas sprzyjający randkom oraz urlopowym romansom, szczególnie, że będą wydawać się otoczeniu wyjątkowo atrakcyjne i pociągające. Singielki będą miały szansę spotkać intrygującego indywidualistę, który zaskoczy je poczuciem humoru, inteligencją oraz dużą wiedzą o świecie, a co najważniejsze, odwzajemni ich gorące uczucia!

Kariera

Nowy rok przyniesie Wagom wiele zadowolenia z wykonywanej pracy i osiągniętej przez nie zawodowej stabilizacji. Żadne służbowe obowiązki nie sprawią im trudu, choć będą musiały pracować nad lepszą koncentracją. Pierwsze miesiące roku przyniosą też możliwość dodatkowej pracy. Choć Wag nie czeka hossa, będą w stanie zaspokoić finansowe potrzeby swoje i najbliższych. Latem odczują natomiast umiarkowany przypływ pieniędzy, dzięki czemu planowanie wakacji okaże się nadspodziewanie łatwe i przyjemne.

Zdrowie

Na początku roku Wagi doznają wyraźnego spadku energii. Mogą mieć także problemy z układem krążenia, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie dla nich czerpanie inspiracji kulinarnych z kuchni śródziemnomorskiej. Orzechy, morskie ryby, oliwa z oliwek i owoce morza, a także duże ilości warzyw i owoców pomogą im obniżyć ciśnienie krwi oraz poziom cholesterolu w organizmie. Dostarczą też witamin i minerałów niezbędnych do podniesienia naturalnych sił witalnych Wag. W zachowaniu dobrej formy pomogą półgodzinne spacery i ćwiczenia aerobowe.

 

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Skorpion

źródło: www.pixabay.com

Rok 2018 będzie dla zodiakalnych Skorpionów czasem zmian, pomimo iż będą się starały trzymać wytyczonej wcześniej ścieżki. Pomoc opiekuńczych planet, Plutona i Marsa, sprawi jednak, że dzielnie przetrwają trudne chwile, a już latem będą cieszyć się ekscytującymi przygodami i zarażającym wszystkich optymizmem.

 

Miłość

Dla Skorpionów żyjących w stałych związkach początek roku okaże się stabilny, ale już w marcu nastanie dla nich okres prób, który dodatkowo utrudni fakt, iż Panie Skorpiony zyskają cichego adoratora i poczują prawdziwy zawrót głowy. Zauroczone, będą gotowe spotykać się z nim w tajemnicy przed swoim partnerem, co może okazać się niebezpieczne w skutkach, szczególnie, że owe miłosne iskierki szybko zgasną. W maju panie Skorpiony opamiętają się i odzyskają wewnętrzny spokój. Docenią wcześniejszych partnerów i zrozumieją, że łączy je z nimi silna więź. Skropiony, które dopiero planują swoje zaręczyny, powinny postarać się delikatnie przyspieszyć rozwój wydarzeń i w żadnym wypadku nie zwlekać z decyzją o ślubie.

Kariera

Pierwsza połowa 2018 roku nie będzie dla Skorpionów łaskawa w sferze zawodowej. Chociaż będą angażować się w swoje obowiązki i sumiennie je wypełniać, drobne niefortunne działania łatwo zniweczą ich wysiłki, a poniesione straty mogą okazać się nie do nadrobienia. Lepiej też nie przejmować cudzych obowiązków. W marcu zepsuje się atmosfera w pracy, przez co Skorpiony zaczną rozważać zmianę miejsca zatrudnienia. Na szczęście już w maju sytuacja odmieni się o 180 stopni. Skorpiony otrzymają zastrzyk gotówki, zaczną tryskać świetnymi pomysłami i optymizmem, który utrzyma się aż do końca roku. Kulminacji sukcesów zawodowych należy spodziewać się w listopadzie.

Zdrowie

W 2018 roku Skorpiony przepełni energia i nie będą narzekać na brak sił. Dolegliwości zdrowotne grożą im jedynie w następstwie stresu bądź przygnębienia związanego z trudną sytuacją w pracy. Kojąco podziała na nie kontakt z naturą i odpoczynek w samotności.

 

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Strzelec

źródło: www.pixabay.com

Strzelce przywitają 2018 rok optymizmem, odważnymi planami i postanowieniami. Podreperują nieco zaniżone poczucie własnej wartości i staną się bardziej asertywne. Błysną intelektem, a nawet zyskają niepokojący urok, dzięki czemu uda im się nawiązać nowe, wartościowe znajomości. Na ścieżce zawodowej otworzą się zaś przed nimi nieznane dotąd drzwi.

 

Miłość

W sferze miłosnej 2018 rok będzie dla Strzelców czasem eksperymentów. Zaczną składać partnerom niecodzienne propozycje i oczekiwać od nich kreatywności w sprawach łóżkowych. Samotne Strzelce również otworzą się na nowe doświadczenia i doznania, co zaowocuje świeżymi znajomościami. Marzec będzie sprzyjał zacieśnianiu nowo powstałych bądź luźnych do tej pory więzi, a wielu Strzelcom gwiazdy podsuną myśl o podjęciu poważnych decyzji, takich jak założenie rodziny. Lato przyniesie zaś wiele okazji do radosnych rodzinnych i towarzyskich spotkań.

Kariera

Nowy rok będzie dla Strzelców wyjątkowo pomyślny w sferze zawodowej. Ich wysiłki zostaną suto wynagrodzone, a inwestycje (zwłaszcza te poczynione w maju) przyniosą wymierne zyski. Zaangażowanie w pracę, doświadczenie i szerokie kompetencje nie umkną zaś uwadze otoczenia – bardzo możliwe, że konkurencyjna firma zapragnie pozyskać zdolnego Strzelca do swojego zespołu. Maj będzie dobrym momentem na wypróbowanie talentów dyplomatycznych, np. do negocjowania podwyżki. W tym złotym okresie Strzelce powinny postarać się jednak zachować umiar w wydatkach i finansowych eksperymentach, aby nie stracić cennego kapitału. Zarządzanie nadwyżkami pieniędzy lepiej powierzyć profesjonalnym doradcom.

Zdrowie

W 2018 roku kręgosłup i zęby Strzelców mogą wymagać kuracji. Pomoże wizyta u sprawdzonego dentysty i lekcje jogi, które przyniosą nie tylko fizyczną ulgę, ale też odprężenie (szczególnie, że gwiazdy wróżą Strzelcom stres wynikający z konfliktów rodzinnych). Wzrośnie też podatność Strzelców na przeziębienia. Może poza łykaniem witaminy C i ubieraniem na cebulkę warto zainteresować się ziołolecznictwem?

 

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Koziorożec

źródło: www.pixabay.com

Koziorożcom 2018 rok przyniesie wiele mocnych wrażeń, związanych z niecodziennymi wydarzeniami – dziwnymi, zabawnymi, a nawet zupełnie nieprawdopodobnymi. Raz nad ich głową rozpęta się gwałtowna burza, a raz zaświeci słońce, ale na pewno nie będą narzekać na nudę. Niespotykany bieg wydarzeń sprawi, że Koziorożce będą mogły rozwinąć się duchowo i sięgnąć wyżyn swoich możliwości.

 

Miłość

W lutym singielki Koziorożce otoczy rzesza wielbicieli. Intuicyjnie będą jednak czuły, że nie ma wśród nich osoby, która da im szczęście, dlatego – choć będą roztaczać wokół siebie blask – nie zdecydują się zaangażować w związki bez przyszłości. Latem zaczną za to marzyć o miłosnych przygodach i romansach rodem z romantycznych filmów. Bardziej niż zwykle zadbają o swój wygląd, odwiedzając salony kosmetyczne i skupiając się na pielęgnacji. We wrześniu ich życie uczuciowe zyska wreszcie stabilizację, a one same przybiją do upragnionego portu.

Koziorożce pozostające w stałych związkach przekonają się tymczasem, że mężczyzna u ich boku jest tym właściwym.

Karier

Początek roku zaskoczy Koziorożce wysypem interesujących zawodowych propozycji, spośród których trudno będzie im wybrać jedną. Powinny jednak spokojnie przeanalizować plusy i minusy każdej z nich, a wówczas uda im się podjąć właściwą decyzję. Jesienią silne poczucie obowiązku Koziorożców zapunktuje i przyniesie im wymierne korzyści już na początku grudnia. Ich apetyt w miarę jedzenia zacznie jednak wzrastać i będą musiały uważać, by nie zacząć żyć ponad stan. Najlepiej będzie popracować nad samokontrolą, regularnie analizując stan konta bądź notując swoje wydatki.

Zdrowie

Na początku roku Koziorożcom będzie doskwierał brak słońca i tlenu. Ćwiczenia ruchowe na świeżym powietrzu i upragniony spacer po lesie pomogą jednak nadrobić te braki, przynosząc im dawkę nowej energii. Wiosną Koziorożce powinny zadbać o zdrową, piękną cerę. Zima wróży natomiast Koziorożcom pewne problemy z krtanią, płucami lub oskrzelami, dlatego za wszelką cenę muszą wystrzegać się przemarznięcia.

 

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Wodnik

źródło: www.pixabay.com

W 2018 roku wrodzona szlachetność i skłonność do wzniosłych uczuć Wodników objawią się ze zwiększoną siłą. Będą pokazywać się światu ze swojej najlepszej strony, przynosząc mu wiele dobrego i nie oczekując niczego w zamian. Zyskają dzięki temu nie tylko powszechną sympatię, ale też spokój ducha, którego tak im brakuje. Opiekuńcze planety, Saturn i Uran, będą nad nimi czuwać, pomagając w każdym znaczącym przedsięwzięciu.

 

Miłość

Na początku roku Wodniki będą wymagające wobec swych partnerów. Nikt nie będzie w stanie sprostać ich oczekiwaniom ani ich zadowolić, choć w perspektywie pojawi się kilku adoratorów, dlatego zaczną doszukiwać się powodów do zerwania już trwających relacji. Mimo wszystko nie powinny jednak działać zbyt pochopnie i powstrzymać gwałtowne emocje, upewniając się co do ich prawdziwego źródła. Późną wiosną Wodniki zajmą sprawy rodzinne, przez co zapomną o własnych rozterkach, wykazując się za to wsparciem. Latem, dzięki pomocy bliskich, do starych związków Wodników powróci miłość i sielanka. Zaczną znów organizować sobie randki we dwoje, na których zapanuje romantyczna atmosfera.

Kariera

W pracy Wodniki będą miały szansę na znaczącą poprawę swojej sytuacji, korzystając na kłótni dwojga innych współpracowników. Postarają się pogodzić zwaśnione strony, a ich pozytywne nastawienie i uczciwa postawa zostaną nagrodzone przez szefostwo. W marcu lub kwietniu Wodniki otrzymają ponadto propozycję objęcia wysokiego stanowiska, na którą powinny przystać bez mrugnięcia okiem. Obawy przed nowymi wyzwaniami łatwo nadrobią  bowiem entuzjazmem i pracowitością. Ten rok będzie też dla nich korzystny pod względem finansowym. Wszelkie inwestycje okażą się intratne i zapewnią Wodnikom szybkie pomnożenie gotówki.

Zdrowie

Ubiegły rok był dla Wodników wyjątkowo nieprzyjazny w sferze zdrowia. Dopadły je chroniczne dolegliwości i uciążliwe choroby. Ten rok będzie jednak znacznie lepszy, pod warunkiem, że zadbają o odpowiednią dawkę ruchu, będą pić dużo wody i odstawią używki. Codzienną filiżankę kawy warto zastąpić zieloną herbatą, np. japońską matchą.

 

Wielki horoskop 2018 dla każdego znaku zodiaku

Ryby

źródło: www.pixabay.com

2018 rok przyniesie Rybom wiele niespodzianek. Będą zmuszone do ciągłego dokonywania rozmaitych wyborów i podejmowania ryzyka, którym poczują się zmęczone. Prędko uporają się jednak z chwilową słabością i uwierzą w swoje możliwości. Neptun i Jowisz zadbają przy tym o rozkwit ich związków i obdarzą szczęściem, o jakim nawet nie śniły.

 

Miłość

Pierwsza połowa roku będzie dla Ryb jednym z najlepszych okresów w ich związkach. Ukochani będą zasypywać je komplementami i zaskakiwać miłymi niespodziankami. Wiosną zodiakalne Ryby przekonają się, że i one muszą pielęgnować uczucie, które łączy je z partnerami i zaczną wykazywać większą troskę. Nastawienie obu stron przyniesie Rybom upragnione szczęście i niewykluczone, że ich rodzina się powiększy. Jesień przyniesie wprawdzie kilka trudniejszych momentów, ale wzajemne wsparcie i akceptacja, pomoże Wam je przetrwać.

Rybom, które nie stanęły jeszcze na ślubnym kobiercu gwiazdy radzą zaplanować ceremonię na lipiec.

Kariera

Chociaż Ryby będą cieszyć się uznaniem i sympatią przełożonych oraz współpracowników, już na początku 2018 roku dojdą do wniosku, że znużyła je praca w zespole i zaczną szukać indywidualnych wyzwań. Prawdziwym punktem zwrotnym w ich karierze będzie jednak maj – to wtedy Ryby zwiększą swoje przychody i zaczną pracować nad realizacją marzeń. Na początku jesieni warto zachować ostrożność w kwestiach finansowych – skłonność do szastania pieniędzmi może przysporzyć Rybom niemałych problemów.

Zdrowie

2018 rok będzie dla Ryb doskonałym czasem na zerwanie z uzależnieniami. Ze zwiększoną troską zadbają też o swoją aparycję, a nadmiar energii zechcą wyładować na siłowni. Przez cały rok nie opuści ich dobre samopoczucie. Jeśli jednak dopadnie je krótkotrwała chandra, doskonałą terapią okażą się spotkania z przyjaciółmi, wizyta w kinie lub kurs tańca.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (230 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...