Hologram Amy Winehouse wyruszy w trasę koncertową!

Informacja o przedwczesnej śmierci zdolnej i charyzmatycznej Amy Winehouse była szokiem dla jej fanów z całego świata. Świadomość, że już nigdy więcej nie będą mieli oni możliwości uczestniczenia w jej koncercie okazała się trudna do zaakceptowania. Fundacja imienia wokalistki, zajmująca się pomocą osobom uzależnionym oraz pośmiertnym promowaniem jej dorobku, postanowiła właśnie zrobić kolejny krok ku ocaleniu pamięci o tej wybitnej postaci. Dzięki zdobyczom nowoczesnej technologii już pod koniec 2019 roku w trasę koncertową wyruszy… hologram Amy Winehouse!

Hologram Amy Winehouse wyruszy w trasę koncertową!

Informację tę przekazał mediom ojciec zmarłej gwiazdy. Jak się dowiedzieliśmy, wizualizacja Amy pod postacią hologramu będzie możliwa dzięki nowoczesnym technologiom stosowanym przez firmę Base Hologram. Jej właściciel zapowiedział, że tak naprawdę będzie to obraz 2D. Jednakże zostanie on wyemitowany w taki sposób, iż stworzy wrażenie trójwymiarowego. Cały pomysł opiera się na jednoczesnym pokazaniu na scenie hologramu oraz grających na żywo muzyków. Dla organizatorów koncertu będzie to nie tylko wielkie przedsięwzięcie, ale też prawdziwe wyzwanie. Jeżeli bowiem okaże się, że jakość obrazu nie jest wystarczająco dobra, fani wrócą do domów rozczarowani. Co więcej, dadzą temu wyraz, zniechęcając kolejne osoby do udziału w koncertach. Podobna sytuacja miała już kiedyś miejsce. Chodzi o hologram Whitney Houston, który okazał się na tyle źle przygotowany, że trzeba było odwołać jej „trasę”.

Pieniądze zebrane podczas trasy koncertowej „Amy” zasilą konto fundacji jej imienia i zostaną przeznaczone na wsparcie osób zmagających się z nałogiem narkotykowym

Ponadto warto dodać, że hologram Amy Winehouse nie będzie pierwszym, który zaśpiewa i zatańczy przed żywą publicznością. W 2012 roku wielbiciele Tupaca mieli okazję bawić się na występie jego wizualizacji. W roku 2014 na scenę wkroczył zaś hologram Michaela Jacksona. 

Co sądzicie o pomyśle fundacji oraz rodziny Amy? Czy koncert z udziałem hologramu może zastąpić występ żywej gwiazdy? A czy Wy udałybyście się na taką imprezę? Nie zapomnijcie zostawić nam swojej opinii!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (141 głosów, średnia: 4,19 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Anett13  9 listopada 2018 09:41

  Ciekawe rozwiązanie, ja z ciekawości na taki „koncert” bym się wybrała.

  Odpowiedz
 2. sylwiawes  9 listopada 2018 10:04

  Bardzo ciekawy pomysł 😊

  Odpowiedz
 3. J  9 listopada 2018 11:02

  smutne i raczej budzi niesmak

  Odpowiedz
 4. Skosa Sandra  9 listopada 2018 16:34

  Mam mieszane uczucia co takiego pokazu

  Odpowiedz
 5. Magdalena  9 listopada 2018 21:11

  Smutne..

  Odpowiedz
 6. janka1312  9 listopada 2018 23:40

  uwielbiałam jej głos ;(

  Odpowiedz
 7. martucha180  10 listopada 2018 10:48

  Niedługo artyści nie będą występować na koncertach, zastąpią ich hologramy… Ja bym na taki koncert nie poszła. Wolę prawdziwego artystę i jego głos.

  Odpowiedz
 8. macierzanka  10 listopada 2018 16:55

  Nie jestem zwolenniczką takich koncertów.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany