H&M – Kolekcja od Versace na jesień i zimę 2011/2012

H&M z dumą ogłasza, że jesienią 2011współpracować będzie z jedną z najznamienitszych marek wszechczasów, Versace. Nowa kolekcja zaprojektowana przez dyrektora kreatywnego marki, Donatelle Versace będzie powrotem do tętniącego życiem dziedzictwa marki, skór, printów,  kolorów i entuzjazmu ekskluzywnych materiałów, a to wszystko w fantastycznych cenach H&M.

H&M  Versace  jesień i zima 2011/2012

Kolekcja zawierać będzie specjalnie wyselekcjonowane ubrania męskie oraz damskie. Dostępna będzie od 17 listopada w około 300 sklepach na całym świecie, oraz online. Dodatkowo donatella versace zaprojektowała także przed wiosenną kolekcję dla H&M która dostępna będzie w krajach z możliwością kupna w H&M On-Line, od 19 stycznia.  ?Bardzo się cieszę ze współpracy z H&M i z możliwość dotarcia do ich szerokiej publiczności. Kolekcja będzie kwintesencją Versace, idealną dla H&M i wszystkich fanów Versace.? mówi Donatella Versace.

?Versace jest jedną z najważniejszych marek ostatnich czasów, a ich kolekcja dla H&M będzie wspaniała i ekstrawagancka, czyli taka jak wszystkie ich kolekcje. Donatella Versace dzieli się z nami ikonami designu z archiwów swojej marki. To naprawdę uroczysta współpraca która zaowocuje wpaniałą kolekcją.? powiedziała Margareta van den Bosch doradca kreatywny w H&M.

Vesrace jest najnowszym domem mody który będzie współpracował z H&M w ramach wyłącznej kolekcji, idąc w ślady Karla Lagerfelda, Stelli McCartney, Comme des Garçons, Jimmy’ego Choo i  Lanvin.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (192 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany