Nowość od firmy Soraya: Hialuronowy Mikrozastrzyk Duo Forte

Zauważyłaś, że na Twojej twarzy pojawia się coraz więcej głębokich zmarszczek? Nowa linia kosmetyków Sorayi, Hialuronowy Mikrozastrzyk Duo Forte, walczy z nimi na dwa sposoby.

We wczesnej młodości po dobrze przespanej nocy zmarszczki same się wygładzają. Niestety, z wiekiem przestaje tak się dziać, a utrwalone zmarszczki stają się stałym elementem naszej twarzy. Jednym z powodów utrwalania się zmarszczek jest coraz niższy poziom kwasu hialuronowego w skórze. Z tym właśnie efektem walczy nowa linia kosmetyków Soraya – Hialuronowy Mikrozastrzyk Duo Forte.

Hialuronowy Mikrozastrzyk

kolaż własny redakcji, zdj. materiały prasowe

Jak działają kosmetyki hialuronowe Soraya?
Kosmetyki z linii Hialuronowy Mikrozastrzyk Duo Forte walczą ze zmarszczkami na dwóch poziomach. Na czym to polega?

Wszystkie kosmetyki z tej serii zawierają podwójny kwas hialuronowy i progresywną matrycę hialuronową. Zadaniem hialuronowego „mikrozastrzyku” jest wiązanie wody w naskórku. Dzięki temu zmarszczki wypełniają się i wygładzają – można powiedzieć, że „prostują się” od środka. Z kolei progresywna matryca hialuronowa ze stymulatorem nawilżania tworzy na skórze siatkę, stopniowo uwalniającą witaminy z grupy B. Dzięki temu proces powstawania nowych zmarszczek zostaje spowolniony, a skóra jest wygładzona i nawilżona.

Linia Hialuronowy Mikrozastrzyk Duo Forte – oto kosmetyki wchodzące w jej skład.

Krem wypełniający zmarszczki mimiczne na dzień i na noc, 40+
Progresywna matryca hialuronowa + „kosmetyczny botoks”
Cena: 24,99 zł za 50 ml

Oprócz kwasu hialuronowego i matrycy hialuronowej krem zawiera „kosmetyczny botoks” czyli tripeptyd neuromimetyczny, który nieinwazyjnie zwiększa napięcie i gładkość skóry w miejscu, gdzie pojawiły się zmarszczki mimiczne.

Co mówią badania?
91% kobiet stwierdziło, że drobne zmarszczki zostały zredukowane. 83% kobiet potwierdziło wygładzenie także głębszych zmarszczek*. 100% testujących zauważyło natychmiastową poprawę nawilżenia**. Aż 91% badanych zauważyło odmłodzenie skóry i lepszą jędrność*.
*badanie satysfakcji
**badanie instrumentalne

Krem wypełniający zmarszczki utrwalone na dzień i na noc, 50+
Progresywna matryca hialuronowa i lipopeptyd
Cena: 24,99 zł za 50 ml

Krem wypełniający zmarszczki utrwalone oprócz kwasu hialuronowego i matrycy hialuronowej zawiera lipopeptyd,
stymulujący wytwarzanie kolagenu i kwasu hialuronowego. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki płytsze.

Co mówią badania?
83% badanych potwierdziło redukcję głębokich zmarszczek. 92% stwierdziło, że ich skóra stała się gładsza i bardziej napięta oraz zregenerowana. 88% uznało, że ich skóra wygląda na młodszą i stała się bardziej jędrna *. Wszystkie testujące zauważyły natychmiastową poprawę nawilżenia skóry o 72%**.
*badanie satysfakcji
**badanie instrumentalne

Krem wypełniający zmarszczki głębokie na dzień i na noc, 60+
Progresywna matryca hialuronowa i Lipofiller
Cena: 24,99 zł za 50 ml

Ten krem przeznaczony dla kobiet po 60-tym roku życia oprócz kwasu hialuronowego i matrycy hialuronowej zawiera lipofiller, który odnawia tkankę tłuszczową, zapobiegając zmianom w owalu twarzy.

Co mówią badania?
72% badanych zauważyło redukcję głębszych zmarszczek i bruzd. Aż 92% badanych stwierdziło, że ich skóra stała się bardziej elastyczna i zregenerowana. 88% badanych uznało, że wygląd ich skóry uległ poprawie*. Wszystkie badane potwierdziły efekt 24-godzinnego nawilżenia**.
*badanie satysfakcji
**badanie instrumentalne

Krem wypełniający zmarszczki i bruzdy na dzień i na noc, 70+
Progresywna matryca hialuronowa i Fitocomplex
Cena: 24,99 zł za 50 ml

Fitocomplex, zawarty w kremie, stymuluje intensywną odbudowę wewnętrznych struktur skóry, dzięki czemu nawet najgłębsze zmarszczki i bruzdy ulegają spłyceniu.

Co mówią badania?
92% badanych zauważyło redukcję głębokich zmarszczek i bruzd oraz poprawę wyglądu skóry. Aż 96% badanych dostrzegło poprawę jędrności skóry i jej regenerację*. Wszystkie badane potwierdziły efekt 24-godzinnego nawilżenia.
*badanie satysfakcji
**badanie instrumentalne

Lekki krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki
Progresywna matryca hialuronowa i kosmetyczny botoks
Cena: 19,99 zł za 15 ml

Skóra wokół naszych oczu jest wyjątkowo delikatna. Z wiekiem wiotczeje i traci gęstość. Powieki opadają, a wokół oczu zaczynają występować coraz głębsze zmarszczki. Krem przeciwzmarszczkowy z linii Hialuronowy mikrozastrzyk Duo Forte zwalcza drobne zmarszczki i zwiększa jędrność skóry w okolicach oczu.

Co mówią badania?
83% badanych drobnych zauważyło spłycenie drobnych zmarszczek wokół oczu. 88% badanych stwierdziło poprawę jędrności skóry i jej regenerację. Aż 92% badanych zauważyło poprawę wyglądu skóry*.
*badanie satysfakcji

Bogaty krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki
Progresywna matryca hialuronowa i Fitocomplex
Cena: 19,99 zł za 15 ml

Ten krem intensywnie regeneruje skórę pod oczami i na powiekach, dzięki czemu zmarszczki wokół oczu zostają zredukowane.

Co mówią badania?
Wszystkie badane odczuły poprawę napięcia skóry. 97% badanych zauważyło, że ich skóra jest zregenerowana i wygląda lepiej. 94% badanych stwierdziło, że zmarszczki wokół ich oczu uległy spłyceniu.
*badanie satysfakcji

Wypełniająca maseczka przeciwzmarszczkowa
Progresywna matryca hialuronowa
Cena: 2,99 zł za 10 ml (2×5 ml)

Oprócz regularnego stosowania kremów przeciwzmarszczkowych warto raz na jakiś czas położyć sobie także maseczkę hialuronową. Jak wszystkie kosmetyki z linii Hialuronowy mikrozastrzyk Duo Forte zawiera matrycę hialuronową z witaminami z grupy B, działa więc nawilżająco i odżywczo.

Zobacz też:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...