Herbatki ziołowe Tetley w torebkach „wyciśnij i smakuj”

 

Nowa seria herbatek ziołowych marki Tetley to wysokiej jakości kompozycje, charakteryzujące się głębokim, intensywnym smakiem i aromatem.

tetley

Dzięki nowej, innowacyjnej torebce Tetley „WYCIŚNIJ I SMAKUJ” w pełni możemy cieszyć się bogactwem zawartych w niej ziół.

TETLEY RUMIANEK I TRAWA CYTRYNOWA to wysokiej jakości kompozycja rumianku z trawą cytrynową, uwodząca intensywnym smakiem i aromatem. Przy filiżance nowej herbaty Tetley, dzięki delikatnemu aromatowi rumianku z nutą trawy cytrynowej, wrócą wspomnienia minionego lata.

TETLEY MIĘTA to wysokiej jakości uwodząca intensywnym smakiem i aromatem orzeźwiająca mięta. To ziołowa przyjemność płynąca z natury w każdej filiżance.

Dzięki nowej, innowacyjnej torebce Tetley „WYCIŚNIJ I SMAKUJ” parzenie herbatek nabiera nowego znaczenia. Chwyć za zawieszkę, wyciągnij sznurki… Zalej torebkę wrzątkiem i parz przez 8-10 min… Rozerwij zawieszkę… Rozciągnij sznurki, wyciśnij torebkę, uwalniając intensywny smak i aromat herbatki. Torebki „WYCIŚNIJ I SMAKUJ” to idealny sposób, aby wydobyć całą esencję smaku ziół
z nowych herbat Tetley.

 

Tetley to znane i tradycyjne receptury o wysokiej jakości oraz zupełnie nowe, unikalne kompozycje smakowe, przygotowane z myślą o osobach poszukujących ciekawych rozwiązań.

CENA REKOMENDOWANA: 5,49zł/20 torebek

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (92 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Aneta  10 listopada 2016 15:32

  Ciekawe rozwiązanie, nie spotkałam się z takim jeszcze 🙂

  Odpowiedz
 2. Hidari11  11 listopada 2016 16:47

  Cena też jest atrakcyjna. Myślałam, że taka firma postawi wyższą cenę, a tu miłe zaskoczenie.

  Odpowiedz
 3. efffciaa  5 stycznia 2017 14:39

  Nie spotkałam się jeszcze z tymi herbatkami , chociaż to bardzo ciekawe i niecodzienne rozwiązanie 🙂 Uwielbiam herbaty zwłaszcza zimą 🙂

  Odpowiedz
 4. blogujemytestujemy  22 stycznia 2017 08:05

  W torebkach do zaparzania to raczej są same pokruszone odpady po produkcyjne,nic dobrego raczej tam nie ma.Wolę tradycyjną liściastą herbatę.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Jaworka  16 grudnia 2017 15:33

   Też nie lubie tych wszystkich nowych wynalazków i tez uważam że w torebkach to raczej są odpadki iwle też liściastą taka jak sobie zaparzę to wiem co pije i takie mi smakują

   Odpowiedz
 5. Kika07645  30 stycznia 2018 10:54

  Jeszcze takiej nie widziałam 🙂 ciekawe czy smak jest rzeczywiście bardziej wyrazisty

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany