Herbaciana kąpiel z olejkiem z drzewa herbacianego i witaminami A i E firmy GAL

Kąpiel jest doskonałym sposobem na relaks, a odpowiednio przygotowana ma także duży wpływ na nasze zdrowie i regenerację różnego rodzaju skórnych dolegliwości. To wspaniały zabieg na wieczór, doceniany szczególnie po ciężkim dniu, gdy brakuje siły i energii. Kwadrans spędzony w wannie łagodzi bowiem napięte nerwy i uspokaja.

Olejek z drzewa herbacianego i witaminami A i E firmy GAL

Przy codziennej kąpieli ważny jest dobór odpowiednich środków pielęgnacyjnych, które sprawią, że w efekcie skóra stanie się delikatna i aksamitnie gładka.

Jedną z propozycji jest OLEJEK Z DRZEWA HERBCIANEGO i WITAMINAMI A i E firmy GAL. Wykazuje on działanie antyseptyczne i przeciwbakteryjne. Spełnia więc ważne zadanie profilaktyczne w codziennej pielęgnacji skóry całego ciała. Usuwa z niej bakterie i grzyby chorobotwórcze nagromadzone po całym dniu.

W ten sposób złuszczony i odkażony naskórek jest przygotowany do lepszego wchłaniania substancji odżywczych i wody. Kilkunastominutowa kąpiel w roztworze olejku z drzewa herbacianego wykazuje działanie łagodzące, np. skutki ukąszeń komarów i innych owadów. Dzięki ułatwionej penetracji dla mikroelementów i witamin A i E dochodzi do bezpośredniego oddziaływania na oczyszczoną skórę. W ten sposób hamuje się procesy starzenia skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek i dezaktywuje niszczące elastyczność skóry wolne rodniki.

Cudowny, herbaciany zapach, doskonale odpręża i relaksuje, czyniąc kąpiel niezwykle przyjemną.

OLEJEK Z DRZEWA HERBCIANEGO i WITAMINAMI A i E firmy GAL (12 kapsułek żelowych) kosztuje ok. 8 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (190 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  1 sierpnia 2013 17:55

    Po przeczytaniu artykułu wiem,że je kupię.

    Odpowiedz
  2. stokrotkapolna  13 marca 2017 06:05

    Ja też.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany