Helena Christensen twarzą marki Ole Lynggaard Copenhagen

Projektantka Charlotte Lynggaard stworzyła kolekcję mającą na celu wydobycie wewnętrznego piękna każdej kobiety, podkreślenia jej urody i czaru. Zobaczcie najnowsze propozycje marki!

Topmodelka Helena Christensen znana ze swojej zjawiskowej i ekscentrycznej urody nie daje o sobie zapomnieć.  Po raz kolejny została twarzą duńskiej marki Ole Lynggaard Copenhagen. Modelka, która największe sukcesy odnosiła w latach 90 pomimo upływu czasu nie zaprzestaje zachwycać swoim pięknem, urokiem i talentem. Od lat jest cenionym fotografem, angażuje się w liczne akcje charytatywne. Dzięki swym działaniom i umiłowaniu do piękna stała się idealnym ambasadorem marki Ole Lynggaard Copenhagen.

Biżuteria Ole Lynggaard Copenhagen projektowana i tworzona jest z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swojej wartości, dobrze czujących się we własnej skórze. To hołd składany kobietom przez kobiety. Projektantka Charlotte Lynggaard stworzyła kolekcję mającą na celu wydobycie wewnętrznego piękna każdej kobiety, podkreślenia jej  urody i czaru.  Helena Christensen idealnie wpisuje się w filozofie marki której biżuteria sprawia że każda kobieta czuje się piękna i wyjątkowa.

Helena Christensen Ole Lynggaard Copenhagen (4)

Firma Ole Lunggaard została założona w 1963 r przez jubilera Ole Lynggaard, który po studiach w Niemczech, Paryżu, Nowym Yorku i Japonii postanowił wrócić do rodzimej Danii. Od początku marka Ole Lynggaard była firmą rodzinną, w której jej członkowie wspólnie tworzą trzon firmy. Ole Lynggaard wraz z córką Charlotte są projektantami i są odpowiedzialni za design biżuterii ich kolekcje wyróżniają się jakością wykonania, zamiłowaniem do detalu i materiału. Wyroby przeznaczone są dla świadomego klienta poszukującego biżuterii w skandynawskim stylu, przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Znacząca część biżuterii Ole Lynggaard produkowana jest w warsztacie firmy zlokalizowanym na północy Kopenhagi, dokładnie w tym samym miejscu, w którym twórca marki, Ole Lynggaard otworzył swój pierwszy zakład w 1963 roku. Na chwilę obecną firma zatrudnia ponad 40 rzemieślników, co umożliwa Charlotte i Ole Lynggaard bliską współpracę z ich wykwalifikowanymi pracownikami, których główną pasją jest tworzenie wyjątkowej, wysokiej jakości biżuterii. O jakości produktów Ole Lynggaard  i ich ogromnej popularności w Skandynawii świadczy fakt iż od 2008 r. Ole Lynggaard został mianowany  nadwornym jubilerem dworu królewskiego Danii.

Helena Christensen Ole Lynggaard Copenhagen (6)

Helena Christensen Ole Lynggaard Copenhagen (5)

Helena Christensen Ole Lynggaard Copenhagen (3)

Helena Christensen Ole Lynggaard Copenhagen (2)

Helena Christensen Ole Lynggaard Copenhagen (1)

Biżuteria Ole Lynggaard Copenhagen jest dostępna w Warszawie, Krakowie, Gdynii, Katowicach oraz w sklepie internetowym www.hosandme.pl

Fot.: materiały nadesłane

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (235 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...