Heidi Klum i jej styl

Heidi Klum – niemiecka modelka  i Tom Kaulitz – muzyk z zespołu Tokio Hotel to jedna z najgorętszych par w show-biznesie Prasa i portale internetowe często publikują newsy i zdjęcia tej pary.  To doskonały moment, żeby przyjrzeć się stylowi modelki. 

Heidi Klum i Tom Kaulitz

Photo: RTNY/starmaxinc.com/REX/Shutterstock (9734471b) Heidi Klum i Tom Kaulitz , New York, USA – 02.07 2018 (fot. EAST NEWS)

Charakterystyka stylu

Niemiecka top modelka Heidi Klum należy do grona, które karierę w modelingu potraktowało jako rozbieg do dalszej działalności w mediach. Heidi dobrze wykorzystała swój czas na wybiegu, a po jego zakończeniu płynnie przeszła do telewizji i showbiznesu. Prowadziła wiele programów, pojawiała się epizodycznie w serialach i filmach. Wiele marek chętnie współpracowało z Heidi, powierzając jej współtworzenie kolekcji ubrań, były to m.in.: Otto czy Victoria`s Secret.

Dziś modelka znów często pojawia się na łamach mediów, a wszystko to za sprawą nowego romansu z młodszym od niej muzykiem Tomem Kaulitzem. Różnica wieku zdaje się być praktycznie niezauważalna , a wszystko to za sprawą świetnego wyglądu i stylu Hedi. Doskonała figura i typowy, miejski look sprawia, że prezentuje się ona doskonale nie tylko na imprezach, ale też na co dzień. 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (143 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Aneta  20 lipca 2018 11:31

    Heidi Klum ma super styl! 🙂

    Odpowiedz
  2. Jaworka  24 lipca 2018 09:46

    Taki swojski miejski styl

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany