Hair Revolution 2014 – Polscy fryzjerzy w Japonii – zwycięskie stylizacje

Hair revolution 2014 to już kolejna edycja konkursu dla stylistów włosów współpracujących z największą w Polsce siecią salonów fryzjerskich Trendy Hair Fashion oraz Mc Hair. Nagrodą główną w tej rywalizacji jest niezmiennie udział w konkursie United Danks Contest w Japonii, w ramach której organizator pokrywa koszty przelotu zwycięskiego teamu: fryzjera i jego modelki. Warto podkreślić, że dotychczasowi laureaci Hair revolution wracali również z trofeum z tego zagranicznego przedsięwzięcia, a jest to jeden z największych światowych konkursów, w ramach którego pobito rekord Guinnessa jeżeli chodzi o ilość równocześnie pracujących fryzjerów – 1155 stylistów ze swoimi modelkami i z rozentuzjazmowaną kilkutysięczną publicznością wokół. O tym jakie fryzury damskie zdobyły laury przeczytacie poniżej.

Hair Revolution 2014 mat. prasowe HTF (11)

Głównym kryterium oceny w Hair revolution jest oryginalna praca fryzjera wykonana w oparciu o najnowsze trendy w modzie fryzjerskiej i przy użyciu wyłącznie profesjonalnych produktów firmy Schwarzkopf Professional oraz Indola. Ważne jest także uwzględnienie hasła przewodniego, które tym razem brzmi: Tokyo Story. Nazwa jest nieprzypadkowa i nawiązuje do sesji zdjęciowej, którą podczas zeszłorocznej wizyty w Japonii zrealizował zespół Trendy Hair Fashion wg konceptu Dyrektor Kreatywnej Anny Kulec-Karampotis i przy współpracy z ówczesnym laureatem, Tomaszem Styczniem. Tokijska ulica w obiektywie Marcina Gorgolewskiego, różne typy japońskiej urody i polskiej modelki, dopracowane stylizacje włosów i detali – takie zestawienie idealnie oddawało bogatą w inspiracje stolicę Japonii. Dlatego organizatorzy podpowiadają podejmującym wyzwanie tegorocznej edycji, aby spojrzeć na tygiel kulturowy i trendowy Tokio, puścić wodze fantazji i przełożyć je na szalone i jednocześnie piękne fryzjerstwo.

Prace nadsyłać można w terminie 3.07-23.09.2014r. Lista finalistów opublikowana zostanie w dn. 29.09.br., natomiast uroczysta gala finałowa Hair revolution odbędzie się 4.10.br. w  F4 Studio w Krakowie, będącym jednym z największych i najnowocześniejszych studiów fotograficzno-filmowych w Polsce. Wydarzenie połączone będzie z pokazem fryzjerskiego show THF „Bubble Dream”, wystawą prac finalistów oraz wspomnianej sesji „Japan Chic”. Galę uświetni obecność znanych osób, m.in. najpopularniejszej trenerki fitness w Polsce – Ewy Chodakowskiej. Jury w profesjonalnym składzie oceniać będzie spójny efekt, estetykę wykonania i dopracowanie wszystkich szczegółów. Światowe fryzjerstwo lubi fachowców z wyobraźnią – na takie zgłoszenia czekamy!

fot: Hair Revolution 2014 mat. prasowe HTF:

 

Jury konkursu Hair Revolution 2014  tokyo story:

Naoki Yoshihara – ceniony mistrz fryzjerski i genialny biznesmen z Japonii, twórca potężnego koncernu fryzjerskiego Arte Japan, zaprzyjaźniony z Trendy Hair Fashion, który regularnie wspiera konkurs organizowany przez markę. Podczas finału tegorocznej edycji osobiście wręczy nagrodę.

Piotr Domagała  – Fotograf mody, regularnie pracuje dla magazynu Hot Moda & Shopping oraz InStyle, dla którego realizuje m.in. sesje z gwiazdami. Z jego obiektywem zmierzyli się Czesław Mozil, Michał Żebrowski, Ania Dereszowska, Mateusz Damięcki, Daniel Olbrychski i wiele innych osobowości. Ponadto ma na koncie kampanie reklamowe i sesje modowe.

Wojtek Haratyk – projektant mody, kilkakrotnie pokazujący swoje kolekcje podczas Fashion Philosophy Fashion Week Poland. Ubiera polskie gwiazdy, szanowany przez branżę i krytyków mody. Elementy jego kolekcji często są prezentowane w sesjach mody publikowanych w najlepszych polskich tytułach lifestylowych, m.in. w Kmag`u czy Maleman`ie.

Anna Puślecka dziennikarka i ekspert w dziedzinie mody, redaktor naczelna, właścicielka i współautorka ekskluzywnych serwisów internetowych: Do You Know Fashion (DYKF) i After-After. Od 17 lat pracuje w branży medialnej. W TVN Style prowadziła program o modzie „Musisz to mieć”, a w DDTVN – realizowała materiały z zakresu mody, przeprowadzała wywiady z ludźmi świata mody, relacjonowała wydarzenia, a także prowadziła cykl „Moda Polska”.

Elżbieta Jeznach – przedsiębiorczyni, pomysłodawca, wydawca i redaktor naczelna magazynu Businesswoman & life. Założycielka klubu Businesswoman Club, zrzeszającego właścicielki firm z całej Polski. Pomysłodawca kalendarza gwiazd na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „ Akogo?”. Organizatorka konkursu Businesswoman Roku, gal Businesswoman Club oraz kongresu Polish Businesswoman Congress.

Kasia Borkowska – pracuje w znanej agencji kreatywnej Warsaw Creatives, która ma pod swoimi skrzydłami fotografa Marcina Tyszkę i Maćka Kobielskiego. Zajmuje się organizacją produkcji i ma na swoim koncie m.in. edytoriale z Anją Rubik czy kampanie wizerunkowe topowych marek.

Ewa Cesarz – właścicielka i założycielka firmy Estetica Polska Sp. z o.o, działa w obszarze mediów, informacji i promocji. Organizuje kongresy branżowe i konkursy. Od 1993 roku związana z sektorem mediów. Redaktor Naczelna i wydawca patrona medialnego konkursu, magazynu fryzjerskiego Estetica.

Dagmara Solińska– właścicielka Agencji Medialno-Wydawniczej „D & P Media Project”. PR Menager firm. Wydawca i Redaktor Naczelna ekskluzywnych magazynów „Moda & Sukces” i „Luxury Warsaw Magazine”. Z zawodu Mistrz Florystyki i projektant ogrodów, prywatnie zakochana w dalekich podróżach i pomocy dzieciom.

Monika Gąsiorek-Mosiołek – dziennikarka, stylistka, specjalistka do spraw wizerunku. Od kilku lat Redaktor Prowadząca Dział Moda, Zdrowie i Uroda w magazynie Lounge. Prowadziła PR modowy projektantów, Galerii Handlowych oraz marek odzieżowych. Współpracowała m.in. z Fashion Magazine, NIVEA, Galeria Kazimierz, telewizją TVN i TVP.

Karolina Siudeja – dziennikarka, redaktor, konferansjer. Zastępca redaktora naczelnego magazynu i portalu Miasto Kobiet. Wcześniej związana z redakcją Styl.pl. Specjalizuje się w dziennikarstwie modowym, lifestylowym i wywiadach, ma na swoim koncie liczne rozmowy z ludźmi show-biznesu, kultury i sztuki.

Anna Jandura – popularna blogerka modowa i stylistka. Pracuje głównie przy sesjach zdjęciowych, a efekty jej pracy można było m.in. podziwiać w magazynach KMag, Live&Travel, SkySurfer i wielu innych. Finalistka plebiscytu Street Fashion S4S i laureatka konkursu DreamTeam za sesję zdjęciową z Magdą Roman.

Michał Komsta – współzałożyciel i redaktor naczelny BE Magazynu, który ze spontanicznego projektu rozrósł się w dobrze funkcjonujący miesięcznik. Żyje szybko. Kocha podróże i sport. Docenia piękno, ale użytkowe – to jego najważniejsze kryterium oceny.

Hair Revolution Japonia 2013 mat. prasowe HTF (1) Hair Revolution Japonia 2013 mat. prasowe HTF (2)

Hair Revolution Japonia 2013 mat. prasowe HTF (3)

Hair Revolution Japonia 2013 mat. prasowe HTF (4)

Na zdjęciach: Anna Kulec-Karampotis Dyrektor Kreatywna THF, zwycięzca Hair Revolution 2013 Tomasz Styczeń oraz modelka Jaśmina Bielewicz. Zdjęcia proszę podpisać jako mat.prasowe THF.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (118 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  20 września 2014 10:48

  Proste symetryczne cięcia.

  Odpowiedz
 2. martucha180  21 września 2014 10:27

  Rzeczywiście REVOLUTION!

  Odpowiedz
 3. bbo  21 września 2014 20:02

  Dużo się działo!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany