Gwiazdy z pieprzykiem na twarzy

Pieprzyki budzą kontrowersje, jeśli chodzi o ich estetykę. Dla niektórych są ozdobą, inni starają się je usunąć. Przykładem polskiej gwiazdy może tutaj być Joanna Moro, która zdecydowała się usunąć swoje znamię. Małe pieprzyki potrafią dodać atrakcyjności  – szczególnie jeśli są umiejscowione w  pewnych rejonach twarzy. Wiele gwiazd posiada takie znamiona, które stały się ich znakiem rozpoznawczym.  Nieskazitelna twarz z niewielkim błędem, to najlepszy sposób na piękny wygląd. Oto nasz subiektywny przegląd gwiazd z pieprzykami, które stały się dla ich wyglądu niemal symboliczne.  

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe

Kto może zapomnieć o tej zmysłowej kobiecie w czerwieni? Marilyn Monroe to ikona piękna. Była jedną z najpiękniejszych kobiet wszechczasów. Pierwsze skojarzenie z tą aktorką to piękny, biały uśmiech i pieprzyk na prawym policzku. Czy wiecie, że jej słynny pieprzyk był w kolorze cielistym? Jego ciemna barwa, to wynik użycia kredki. 

Cindy Crawford

Cindy Crawford

fot. East News

Ta słynna supermodelka jest najbardziej znana ze swojego pieprzyka tuż nad wargą. O Cindy Crawford mówi się: „Kiedy się uśmiecha, świat uśmiecha się razem z nią”. Była jedną z najlepszych modelek, obecnie znana ze swojego wysportowanego ciała i wciąż nieskazitelnego wyglądu. Uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet z pieprzykiem.

Eva Mendes

Eva Mendes

fot. East News

Eva Mendes jest uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet. Jej twarz jest bardzo atrakcyjna, a pieprzyk nad jej wargą sprawia, że ​​uśmiech jest jeszcze piękniejszy.

Angelina Jolie

Angelina Jolie

fot. East News

Angelina Jolie złamała wiele serc swoimi pełnymi ustami, które często umniejszają piękno jej czoła. Pieprzyk nad brwią jest jednak widoczny i z pewnością dodaje jej  magnetyzmu.

Elizabeth Taylor

Elizabeth Taylor

Legendarna Elizabeth Taylor także posiadała pieprzyk. Zlokalizowany był na jej prawym policzku. Chociaż nie był tak widoczny, zwykle był znakomicie uwieczniany na zdjęciach i filmach. Podobnie jak cudowne i hipnotyzujące fioletowe oczy, pieprzyk Elizabeth Taylor dodawał jej zmysłowości i powabu.

Najpiękniejsze twarze świata – TOP 20

Najpiękniejsze twarze świata – TOP 20

Od 1990 roku TC Andler & The Independent Critics publikują listę 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. W oczekiwaniu na werdykt za rok 2020 przedstawiamy naszą subiektywną listę najpiękniejszych twarzy na świecie, która powstała między innymi w

A co wy sądzicie o pieprzykach, pomijając kwestie zdrowotne? Wolałybyście usunąć, czy pozostawić jak nietypowa ozdobę twarzy? Napiszcie w komentarzach!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (67 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  9 listopada 2020 21:33

    Eva Mendes jest śliczna 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany