Gwiazdy, stylistki i blogerki w kolorowych płaszczach Aryton

W salonie ARYTON w warszawskiej Arkadii odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji ARYTON jesień-zima 2014/2015, którą podziwiało wiele gwiazd, stylistek i blogerek modowych. Wśród nich m.in. Anna Mucha, Anna Dereszowska, Małgorzata Walewska, Anna Korcz z córką, Joanna Horodyńska, Agnieszka Popielewicz, Anna Popek, Karolina Gliniecka, Dorota Williams, Beata Sadowska, Anna Kalczyńska, Marcelina Zawadzka, Ewa Wojciechowska, Jolanta Borowiec.

gwiazdy na pokazie aryton

Kolekcja jesień-zima 2014/2015 jest dla marki ARYTON wyjątkowa, ponieważ zbiega się z 25-leciem firmy, która słynie z elegancji, stylu, najwyższej jakości tkanin i krawiectwa. Znakiem rozpoznawczym i swoistym DNA marki są piękne płaszcze, w które podczas spotkania w salonie znane panie chętnie się otulały.

Gwiazdy były pod wielkim wrażeniem kolekcji. „ARYTON słynie z pięknych płaszczy. Urzekły mnie ich cudowne barwy – amarant i błękit! Mam nadzieję, że w którymś z nich przechodzę tegoroczną zimę” – przyznała Anna Dereszowska. „Jestem zachwycona kolekcją. To prawdziwy koktajl owocowy! Płaszcze obłędne. Cudowny granat, fuksja, lila! A że z natury jestem tradycyjna, więc pewnie wybiorę sobie camel i czerń” – powiedziała z uśmiechem Anna Korcz.

„Uwielbiam ARYTON za jakość, elegancję i klasykę, która ma w sobie jednocześnie coś z mody, bo pojawiają się w niej niuanse najnowszych tendencji. Ja, jako szalona fashionistka, jestem w stanie znaleźć tu wiele rzeczy dla siebie. Mam w swojej szafie dwa płaszcze marki ARYTON. Moja mama też się tutaj ubiera, ma dużo sukienek, które świetnie na niej leżą” – stwierdziła Joanna Horodyńska. Natomiast znakomita śpiewaczka, Małgorzata Walewska, poinformowała, że to właśnie firma ARYTON ubiera ją do programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. „Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. ARYTON myśli również o kobiecie dojrzałej. Wie co ukryć, a co wyeksponować. Cenię go za elastyczność i rozmiarówkę. W tej firmie czuję się szczuplejsza, bo jest jeszcze kilka rozmiarów większych niż ten, który noszę” – żartowała pełna uznania Małgorzata Walewska, która na spotkanie przyszła w sukience i kurtce marki ARYTON.

Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy w płaszczach Aryton.

Fot. Materiały nadesłane

Marcelina-Zawadzka-3

Marcelina-Zawadzka

Anna-Dereszowska

Anna-Dereszowska

Anna-Dereszowska-2

Anna-Dereszowska

Anna-Kalczy+äska

Anna Kalczyńska

Anna-Mucha

Anna-Mucha

Anna-Mucha-1

Anna-Mucha

Anna-Popek-i-Anna-Korcz

Anna-Popek i Anna-Korcz

Beata-Sadowska

Beata-Sadowska

Dorota-Williams

Dorota-Williams

Joanna-Horody+äska

Joanna-Horodyńska

Ma+égorzata-Walewska-1

Małgorzata Walewska

Ma+égorzata-Walewska-2

Małgorzata Walewska

Marcelina-Zawadzka-1

Marcelina-Zawadzka

Marcelina-Zawadzka-2

Marcelina-Zawadzka

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (133 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...