Gwiazdy motywują cały świat do walki z koronawirusem. Posłuchaj niezwykłej wersji „Imagine” Johna Lennona!

Nagłe nastanie pandemii koronawirusa wywróciło nasze życie do góry nogami. W jednej chwili rozpędzony świat stanął w miejscu. Zupełnie tak, jakby ktoś w pociągu zaciągnął hamulec bezpieczeństwa, a my jako pasażerowie polecieliśmy głową do przodu, z trudem łapiąc w locie uchwyty i umykające spod rąk towary. Bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy więc otuchy i nadziei, że dni izolacji i narastającego strachu szybko dobiegną końca. W odpowiedzi na potrzebę wsparcia, hollywodzkie gwiazdy postanowiły wspólnie nagrać video z pozytywnym przesłaniem dla ludzkości!

Piosenka „Imagine” napisana przez Johna Lennona pod wpływem inspiracji tekstem „Grapefruit” jego ukochanej, Yoko Ono, to legendarny apel o pokój, równość i czerpanie radości ze współistnienia skierowany do całej ludzkości. Teraz celebryci postanowili wykorzystać jej przesłanie, by połączyć nas wszystkich w nadziei i dodać nam sił do przetrwania trudnej sytuacji. Posłuchajcie niezwykłego nagrania i sprawdźcie, jak gwiazdy motywują cały świat do walki z koronawirusem!

gwiazdy motywują

źródło: www.unsplash.com

Gwiazdy motywują cały świat do walki z koronawirusem. Posłuchaj niezwykłej wersji „Imagine” Johna Lennona!

Instagramową akcję, w której gwiazdy motywują nas do wspólnej walki i zachowania spokoju ducha zainicjowała Gal Gadot. Znana głównie z roli Wonder Woman izraelska aktorka, zamieściła na swoim profilu filmik, w którym zmontowała fragmenty piosenki „Imagine” wyśpiewanej po kawałku przez zaprzyjaźnione sławy ze srebrnego ekranu. Post opisała słowami:

„Wszyscy jesteśmy w tym razem, przejdziemy przez to razem. Wyobraźmy to sobie razem. Śpiewajcie z nami! Razem z moimi drogimi przyjaciółmi przesyłam Wam dużo miłości!” 

 

Na nagraniu zobaczycie twarze aktorów, modelek i piosenkarzy, takich jak: Natalie Portman, Norah Jones, Cara Delevingne, Jimmy Fallon czy Pedro Pascal. Co ciekawe, zostali tu oni uchwyceni w zwykłych codziennych sytuacjach. Nie noszą makijażu, nie śpiewają w wyreżyserowanym, studyjnym stylu, a co najważniejsze, przebywają w swoich (niekoniecznie uporządkowanych) łazienkach, pokojach, czy przydomowych ogródkach. Przypominają nam zatem, że w tej sytuacji nikt nie jest uprzywilejowany. Naprawdę jesteśmy w tym razem. 

 

Mamy nadzieję, że nagranie, które stało się już viralem doda i Wam choć odrobinę otuchy!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Gal Gadot (@gal_gadot)

Pamiętajcie, że koronawirus nie ominął także najbardziej popularnych, nagradzanych i powszechnie lubianych gwiazd. Do tej pory zachorowali m.in. Tom Hanks z żoną, Placido Domingo, Kristofer Hivju, Idris Elba i Olga Kurylenko, której podobno udało się już zwalczyć chorobę. 

Trzymamy kciuki za Was wszystkich i Wasze rodziny w tych smutnych dniach. Jeśli to możliwe, pozostańcie w domu. Starajcie się też dbać o swoją odporność!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (132 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...