Gwen Stefani odkryła swoją gwiazdę na Alei Sław w Hollywood

Znana na całym świecie aleja sław w Hollywood świeci od kilku dni nowym blaskiem, a to za sprawą uhonorowania nową gwiazdą twórczości Gwen Stefani, wszechstronnej artystki i bizneswoman. Jakie emocji towarzyszyły ceremonii i kogo zabrała ze sobą na tę okazję piosenkarka?

Spis treści:

gwen stefani

Fot. Gwen Stefani na Hollywoodzkiej Alei Sław/ Rex Features/East News

Gwen Stefani – ścieżka kariery

Amerykańska piosenkarka Gwen Stefani trzykrotnie otrzymała statuetki Grammy i 18 razy była do niej nominowana. Większości osób jest znana jako frontmenka zespołu No Doubt, z którym w 1995 roku nagrała debiutancki album „Tragic Kingdom”. Jest autorką tekstów piosenek, które jak niejednokrotnie przyznawała są ściśle związane z jej życiem osobistym. Po rozpadzie zespołu Gwen Stefani z sukcesem rozpoczęła karierę solową. Nie każdy wie, że artystka wypuściła też na rynek swoją kolekcję ubrań L.A.M.B (Love, Angel. Music, Baby). Ma za sobą także filmowy debiut grając Jean Harlow w dramacie biograficznym „Aviator” w reżyserii Martina Scorsese. Co więcej, Gwen Stefani to także osobowość telewizyjna. Występowała też w roli trenerki w 7 i 9 edycji programu „The Voice”, gdzie poznała swojego obecnego męża.

Gwen Stefani for OPI – Kolekcja wiosna 2014

Gwen Stefani for OPI – Kolekcja wiosna 2014

Tym razem do grona gwiazd OPI dołącza Gwen Stefani, dla której powstała kolekcja lakierów składająca się z siedmiu kolorów. ZObacz ajkich!

Mąż Gwen Stefani w swojej przemowie wzruszył ją do łez

Piosenkarka Gwen Stefani na rynku muzycznym jest od wielu lat. Trzykrotna zdobywczyni nagrody Grammy na tę okazję przybyła wraz ze swoim drugim mężem Blakiem Sheltonem oraz trojgiem dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Mąż artystki we wzruszającej mowie powiedział, że pierwszy raz poznał Gwen w 2014 roku wraz z synami stało się dla niego jasne, że bycie matką jest jej pracą numer jeden.

 „Teraz stając to 10 lat później odkąd ją pierwszy raz poznałem, mogę powiedzieć bez żadnych wątpliwości, że bycie matką jest nadal najważniejszą rzeczą w jej życiu…a muszę wam powiedzieć, że to rzadkie w tym biznesie”. W zabawny sposób stwierdził także, że miło widzieć, że jest uhonorowana za swój „projekt dodatkowy”, którym jest bycie jedną z największych gwiazd na świecie.

Później dodał:

„W mojej ocenie Gwen jest idealną osobą do otrzymania gwiazdy w alei sław, od muzyki, telewizji i muzyki do mody i urody wspinała się na szczyt wciąż i wciąż unikalnym stylem, który sprawił, że świat ją pokochał…choć z pewnością nie tak mocno, jak pokochałem ją ja”.

gwen stefani

Fot. Kingston Rossdale, Gwen Stefani, Apollo Rossdale, Blake Shelton i Zuma Rossdale/ Rex Features/East News

Złote Globy 2023: Najlepiej ubrane gwiazdy wieczoru TOP 10!

Złote Globy 2023: Najlepiej ubrane gwiazdy wieczoru TOP 10!

Po przerwie związanej z pandemią powróciła uroczysta ceremonia rozdania Złotych Globów. Na czerwonym dywanie pojawiły się tłumy największych gwiazd Hollywood. Tradycyjnie większość z nich postawiło na klasyczny glamour. Które z nich prezentowały się najlepiej?

Komu podziękowała w swojej mowie Gwen Stefani?

Gwen w swojej mowie powiedziała, że to co się dzieje jest dla niej szaleństwem. Podziękowała nie tylko swoim współpracownikom, ale przede wszystkim swojej rodzinie. Zwracając się do swojego męża powiedziała:

„Dziękuje mojemu najlepszemu przyjacielowi i mężowi Blakowi Sheltonowi. Kocham cię bardzo. Dałeś mi miłość, której nigdy nie znałam. W minucie w której cię poznałam, wiedziałam że jestem w domu i jestem bardzo dumna, że jesteś mój. Nie mogę w to uwierzyć. Kocham cię tak bardzo”.

Podziękowała także swojemu rodzeństwu Jill, Ericowi i Toddowi oraz rodzicom Patti i Dennisowi.

„Nauczyli nas jak być kreatywnym, kochać muzykę i Boga, ale to mój brat Eric Stefani nauczył mnie jak pisać piosenki, jak być oryginalnym i dzięki tobie mamy No Doubt”.

W jej przemowie nie zabrakło także podziękowań dla synów. Gwen powiedziała:

„Największym darem jest być mamą dla Kingstona, Zumy i Apollo. Jesteście moim największym błogosławieństwem. Nie mogę uwierzyć w to, że jestem waszą mamą, jestem z was bardzo dumna. To dosłownie największa radość mojego życia”.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (14 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  26 października 2023 20:03

    dopiero teraz?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany