Gwen Stefani for OPI – Kolekcja wiosna 2014

Tym razem do grona gwiazd OPI dołącza Gwen Stefani, dla której powstała kolekcja lakierów składająca się z siedmiu kolorów. ZObacz ajkich!

Gwiazdy sceny muzycznej zawsze miały główny wpływ na modę, co szczególnie widoczne było w latach 80-tych. Rozpoznawaliśmy je nie tylko dzięki wykonywanym utworom, ale także charakterystycznemu scenicznemu wizerunkowi. A ponieważ marka OPI jest z wielką modą związana od zawsze, nie dziwi fakt, że ściśle współpracuje z ikonami muzycznymi.

Gwen Stefani for OPI (2)

Tym razem do grona gwiazd OPI dołącza Gwen Stefani, dla której powstała kolekcja lakierów składająca się z siedmiu kolorów. Znakiem rozpoznawczym artystki są czerwone usta, śmiały makijaż oczu z charakterystyczną czarną kreską na górnej powiece, jasna burza włosów i zawsze pomalowane paznokcie. Upodobania Gwen są dość jasno określone, zatem stworzenie kolekcji specjalnie dla niej nie było trudne. Swój styl podkreśliła zresztą w 2004 roku, projektując swoją pierwszą kolekcję ubrań L.A.M.B (skrót od tytułu jej albumu Love.Angel. Music. Baby.).

Gwen Stefani for OPI (1)

W kolekcji OPI dedykowanej artystce znajdziemy piękną satynową czerń, wykorzystywaną już wielokrotnie do stylizacji paznokci modelek na pokazach słynnych polskich projektantów: Łukasza Jemioła czy Ani Kuczyńskiej. Oprócz tego temperamentną czerwień, nawiązującą do koloru ust Gwen (z jej autografem na nakrętce lakieru), a także satynowe złoto, amarantowy róż (również często występujący na ustach gwiazdy) i ciemne wino – jej ulubiony kolor paznokci. Srebrno-brokatowy lakier nawiązuje do połyskujących sukienek divy, w których zdarza jej się występować.

Gwen Stefani for OPI (4)

Gwen Stefani for OPI (3)

Niespodzianką jest lakier „alu”, czyli srebrny, imitujący folię aluminiową. Efekt lustrzanego odbicia uzyskujemy dzięki specjalnej bazie, dołączonej do lakieru. Ten rodzaj emalii pojawia się jako pierwszy wyłącznie w OPI i właśnie w kolekcji dedykowanej Gwen Stefani. Gwen Stefani jest niewątpliwie jedną z najdoskonalszych gwiazd OPI, jest wyrazista, ekscentryczna, rock’owa i niezwykle kobieca jednocześnie.

Lakier-OPI

Cena lakierów: ok. 45 zł

Kolekcja dostępna w lutym 2014 w najlepszych salonach OPI i na www.kupkosmetyk.pl.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (324 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...