Gucci na Rok Świni. Bajkowa kampania z „Trzema świnkami” w roli głównej

Pamiętacie bajkę Disneya opowiadającą o przygodach „Trzech Małych Świnek”? Gucci postanowił ją przypomnieć każdemu, przy okazji zbliżającego się Roku Świni w Chinach. W ten sposób powstała kolekcja prosto z bajki. Zobacz kolorowe zdjęcia!

9 lutego w Chinach rozpocznie się Rok Świni. Aby nawiązać do tego wydarzenia, Gucci stworzył niezwykle interesującą i bajkową kampanię. Każda z nas zapewne pamięta bajkę o trzech niesfornych świnkach. To właśnie tych bohaterów z dzieciństwa przypominają projektanci na najnowszych propozycjach. Zdjęcia z modowymi inspiracjami są pełne koloru i bez wątpienia przenoszą nas w beztroski i cukierkowy czas. Wy również się tam wybierzcie. Jak wam się podoba niecodzienna kolekcja od Gucci na Rok Świni?

Gucci na Rok Świni. Bajkowa kampania z „Trzema świnkami” w roli głównej

Niebawem w Chinach pożegnamy Rok Psa. W jego miejsce, dokładnie 9 lutego nastąpi Rok Świni. Gucci postanowił więc, że stworzy kolekcję, która upamiętni to wydarzenie. Potrzebował jeszcze jakichś popularnych świnek i szybko przypomniał sobie o bohaterkach bajki Disneya, która powstała już jakiś czas temu, bo w 1933 roku. I tak tłuściutkie i urocze przyjaciółki ozdobiły praktycznie każdą możliwą część garderoby. Solo albo w drużynie znajdziemy je na portfelach, torbach i torebkach, apaszkach, czapkach, bandanach, szalikach, swetrach, bluzach, płaszczach oraz butach. W sumie urocze świnki pojawiają się aż na 19 częściach garderoby. Propozycje pełne są życia i koloru. A przy okazji mają też swoją cenę. Wartość poszczególnych elementów tej baśniowej kolekcji waha się między 250 a 2 tysiące dolarów.

Nasi przyjaciele – świnki

Na zdjęciach reklamujących najnowszą kampanię włoskiego domu mody oprócz modeli, pojawiają się też tytułowi przedstawiciele gatunku. Świnki traktowane są tam jak członkowie rodziny. Spacerują ze swoimi towarzyszami, a nawet jedzą ze wspólnego stołu. Czy kolekcja ma zmienić postrzeganie tych właśnie zwierząt? Czy mamy dostrzec w nich przyjaciół, a nie kotleta schabowego? Z pewnością. Nawiązywanie to wegańskiego trendu, który przecież nawołuje do wrażliwości naszego serca nigdy nie będzie złym pomysłem. Poza tym nie do dziś wiadomo, że Gucci jest proekologicznym domem mody. Już dwa lata temu zrezygnował z naturalnych skór i futer w swoich kolekcjach.

 

Zobacz kolekcję Gucci z „Trzema Świnkami”

https://www.instagram.com/p/BslmeWCnqEJ/

https://www.instagram.com/p/BslW7lAnCCC/

https://www.instagram.com/p/Bsk_qd_HJvW/

https://www.instagram.com/p/BskunuHn_M9/

https://www.instagram.com/p/BsjKB3pH9kE/

https://www.instagram.com/p/BsitDGdH2Wj/

https://www.instagram.com/p/BsiRBIYgkWQ/

https://www.instagram.com/p/Bsh1kfcAlwb/

https://www.instagram.com/p/BsgjLsWB6NC/

https://www.instagram.com/p/BsgHtillzDF/

https://www.instagram.com/p/Bsfk1RcnGpa/

https://www.instagram.com/p/BsfK4fonMvF/

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (154 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. J  15 stycznia 2019 08:17

  takie kolory to jednak nie moja bajka

  Odpowiedz
 2. Jaworka  15 stycznia 2019 13:23

  Nie moja bajka zupełnie

  Odpowiedz
 3. Ewcia  16 stycznia 2019 05:47

  Trzeba przyznać że świnki wymiatają 😁

  Odpowiedz
 4. janka1312  16 stycznia 2019 23:35

  biedne prosiaki 🙁

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany