Gry dla par planszowe i karciane – na Walentynki i nie tylko!

Spis treści:

Chciałabyś dodać Waszemu związkowi nieco pikanterii albo po prostu wprowadzić trochę oryginalnej rozrywki, żeby zerwać z rutyną i utartymi schematami? Daj się porwać modzie na gry dla par w wersji planszowej lub karcianej!

Gry dla par planszowe i karciane - na Walentynki

Gry dla par planszowe i karciane – na Walentynki i nie tylko!

gry planszowe na Walentynki

fot. pexels.com

Polecamy także: Co kupić chłopakowi na walentynki 2019? A co dziewczynie? Oto walentynkowe pewniaki!

 

1. Arkana Miłości

źródło: www.rebel.pl

 

Jeżeli szukasz ekskluzywnej gry erotycznej, która „podstępem” wprowadzi Was w nastrój pełen uniesień, a jednocześnie zachwyci stroną estetyczną, jak i praktyczną, Arkana Miłości powinny spełnić Twoje oczekiwania.

Opakowanie zawiera 55 kart z opisem zróżnicowanych wyzwań i erotycznych akcji. Są przy tym także zmysłowymi aktami, wykonanymi przez młodych zdolnych artystów i profesjonalnych fotografów, takich jak Sergiusz Mitin.

„Arkana Miłości” to propozycja niezwykle zmysłowa. Opiera się na nowatorskich, a zarazem prostych zasadach, dzięki czemu gra za jej pomocą jest naprawdę dynamiczna. Wspaniale buduje seksualne napięcie między graczami i pomaga rozwijać partnerskie relacje. Przełamuje nieśmiałość oraz wprowadza urozmaicenia, które sprawią, że Wasze życie seksualne stanie się jeszcze bardziej ekscytujące!

Gra polega na zagrywaniu kart:

 

 • Arkan – które rozbierają naszą sympatię lub nas samych
 • Wyzwań – które wzmacniają wzajemne przywiązanie i zaufanie
 • Akcji – które pozwalają oddać się wzajemnym pieszczotom
 • Akcji Specjalnych – które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną
 • Kontrakcji – które negują/zmieniają Akcje lub Wyzwania

 

Kończy się natomiast w chwili, gdy… przynajmniej jedna z osób jest już pozbawiona ubrań oraz  gdy ktoś zagra kartą „Arkana Miłości”, pod wpływem której w romantycznym porywie oddacie się sobie duchem i ciałem…

„Arkana Miłości” to nowość na rynku gier partnerskich.  Służy wzmacnianiu relacji między zauroczonymi sobą osobami oraz efektywnemu urozmaicaniu stałych związków. Czyni to dzięki dość łatwym do zrozumienia zasadom, erotycznym wyzwaniom oraz oryginalnym pomysłom na pieszczoty… Niemal każdą kartę zdobi dodatkowo piękne zdjęcie aktu oraz odpowiednio dobrany cytat, co czyni Arkana Miłości niebanalną propozycją na walentynkowy wieczór.

Zajrzyj również: Oryginalne pomysły na Walentynki

 

2. Gierki małżeńskie

 

źródło: www.empik.com

To propozycja idealna na spotkanie par, w której Ty i Twój partner możecie sprawdzić się w rywalizacji z innymi duetami, ale możecie zagrać w nią również sami. „Gierki małżeńskie” to gra towarzyska złożona z planszy i kart, ilustrowana rysunkami Andrzeja Mleczki. Jej podstawą jest świetna znajomość siebie i partnera, wzajemnych upodobań, cech charakteru i poglądów. Pomaga nam lepiej poznać drugą osobę i przekonać się, czy jesteśmy dobrze dobrani.

Celem graczy jest zdobycie jak największej liczby żetonów kupidyna, w konkurencjach, które losowo wskaże im butelka. Czekają tam zadania, takie jak: kalambury, pytania otwarte, testy zgodności czy konkurs wiedzy „wiem wszystko”. Uwaga! W grze nie brakuje odniesień tylko dla dorosłych! Warto jednak zauważyć, że wszystkie elementy gry, również te nawiązujące do spraw damsko-męskich, przedstawione zostały w wyważony i atrakcyjny sposób. Z pewnością nie będziecie więc wstydzili się pokazać tej gry znajomym i rodzinie.

 

gra w szachy

fot. pexels.com

 

3. L’Amour

źródło: www.allegro.pl

To gra dla dwojga zakochanych, którzy chcieliby się lepiej poznać. W pudełku w kształcie serca znajdują się dwie kostki oraz 54 karty (również w kształcie serca). Na początku każdy zapisuje swoje sekretne życzenie, ale trzeba wiedzieć, że zrealizowane zostanie tylko marzenie osoby, która wygrała. Jest to jednak gra, w której ważniejsze jest dochodzenie do celu, niż samo zwycięstwo. Losujemy kartoniki z poleceniami/pytaniami, takimi jak:

 • Co pamiętasz najlepiej z naszego pierwszego spotkania?
 • Wyobraź sobie idealny pocałunek, postaraj się urzeczywistnić to wyobrażenie
 • Poproś drugą połówkę o zatańczenie
 • Którym zmysłem najbardziej lubisz poznawać drugą połówkę?
 • Delikatnie pieść wskazane przez drugą połówkę miejsce
 • Zbadaj, które miejsce drugiej połówki jest najdelikatniejsze w dotyku.

Z każdego zadania można zrezygnować, jednak ten kto szybciej uzbiera czternaście serduszek wygrywa.

gry dla par źródło: www.cdn2.modnezakupy.net[/caption]

Kochankowie to gra, która ma za zadanie podtrzymać płomień miłości przez cały rok.

Pomoże dwojgu graczy nie zapomnieć o tej sferze życia, jaką jest erotyka. Poinstruuje jak sprawić przyjemność Partnerowi czy Partnerce, podpowie jak Ją/Jego zaskoczyć i
jak zapewnić o łączącym Was uczuciu.
Podsunie także parze nowe, fantastyczne pomysły!

Na czym polega gra?
Co tydzień jedno z Was (na zmianę) losuje jedną kartę. Nie pokazując wybranej karty Partnerowi/Partnerce, poznają swoje zadanie na nadchodzący tydzień i przygotowują się do jego realizacji. W końcu wypełniają je w niespodziewanym momencie!

Zadania są bardzo zróżnicowane. Stworzone zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami mężczyzn oraz kobiet. Mają na celu wzmacnianie więzi między Kochankami – zarówno uczuciowych jak i erotycznych.

Znacie inne gry, które stworzą romantyczny, walentynkowy nastrój? Napiszcie w komentarzach!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (207 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...