Groszki i róże – radosna stylizacja na poniedziałek

Po tak pięknym, wiosennym weekendzie trudno nam powrócić do codzienności. Na szczęście moda nieodmiennie poprawia humor! Radosna stylizacja, łącząca w sobie elementy klasycznej elegancji z najnowszymi trendami, to doskonały strój na poniedziałek w pracy, ale także na wieczorne wyjście. 

Ostatnio do łask powracają szerokie spodnie. To jednak nie znaczy, że całkowicie zarzucimy dopasowane dżinsy slim fit – są w końcu zarówno eleganckie, jak i wygodne. Dżinsy Alexa marki Freeman T. Porter w intensywnym, niebieskim kolorze doskonale komponują się z jasnoróżową marynarką KIOMI. A w centrum stylizacji znalazły się nieśmiertelne groszki, które pojawiły się na koszuli Hobbs CATH. Do tego słodka, dziewczęca biżuteria… i od razu robi się jakoś weselej!

Zwyciężczynią dzisiejszej Stylizacji Dnia jest emotikonka28. Gratulujemy!

 

#groszki

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów do konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne już wystartowały, a wylicytowane przedmioty wkrótce trafią do zwyciężczyń. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji – Do jej tytułu dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na bieżący tydzień:

#wiosnawkratkę

#koloroweramoneski

#groszki

#intensywnekolory

Przypominamy – koniecznie dodawajcie hasztagi pod stylizacjami na Inspiruj! Stylizacje bez hasztagów nie będą mogły być wyróżnione i zaprezentowane w Trendach Dnia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (41 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. colorful.jelly  12 marca 2018 11:20

  Wspaniała stylizacja, gratuluję 🙂

  Odpowiedz
 2. Alluska12  12 marca 2018 11:42

  Ładna marynarka, brakuje mi tu jednak butów 🙂

  Odpowiedz
 3. Aneta  15 marca 2018 10:09

  Ładna stylizacja 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany