GOSHICO SHIC?edycja limitowana jesień 2010

Specjalna, limitowana kolekcja torebek GOSHICO SHIC to najnowsza jesienna propozycja przygotowana na przez młode, polskie projektantki ekskluzywnych akcesoriów – GOSHICO.

Każda torebka w jesiennej kolekcji GOSHICO SHIC to elegancki, ręcznie wykonany z włoskiej cielęcej skóry, wzór. Charakter każdej torebki podkreśla wyraziste, charakterystyczne dla projektów Małgo Kotlonek, zestawienie kolorów, które doda lekkości i ekspresji każdej jesiennej kreacji. Torebki GOSHICO SHIC są dostępne tylko w limitowanej edycji, a wiele spośród zaprojektowanych wzorów występuje tylko w pojedynczych egzemplarzach, co podkreśla ich indywidualny charakter.

Torby GOSHICO są tworzone dla nowoczesnych i wymagających kobiet, które cenią oryginalność i poszukują sposobów na wyrażanie własnej indywidualności. Projekty GOSHICO ? co podkreśla sama projektantka ? są formą zaznaczenia własnej specyfiki ?bycia w świecie? dzięki niepowtarzalnym wzorom i niekonwencjonalnemu zestawieniu materiałów.
Torebki SHIC, podobnie jak inne projekty GOSHICO, można zobaczyć i kupić w showroomie GOSHICO w Hotelu Europejskim przy Krakowskim Przedmieściu 12 pok. 267 lub na stronie internetowej www.goshico.com. Torebki z limitowanej edycji SHIC są dostępne w cenach od 150 do 250 PLN.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (208 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. stokrotkapolna  21 grudnia 2016 14:10

    Nie podobają mi się te torebki.

    Odpowiedz
  2. monicitia  21 stycznia 2017 19:19

    Niczego sobie:) Piękne zdjęcia!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany