Goshico – Kaszuby – Ponadczasowa klasyka

Letnia sukienka i filcowa torba? Zwiewny szal i kufer z haftem? Kaszubska rozeta na szarym koszyku noszona do kusej kreacji odsłaniającej ciało? Właśnie tak. Szary klasyczny filc toreb Goshico bezwstydnie prezentuje pełnię swych możliwości w połączeniu z feerią barw ułożonych we wzory niebanalnych kaszubskich kwiatowych rozet. Jeszcze nigdy nie były tak szaleoczo kolorowe. W zestawieniu ze szlachetnością letniego piasku, zachmurzonego nieba i oszczędnością wakacyjnej garderoby tworzą zupełnie nowe zestawienia.

Goshico - torby Kaszuby

Kaszubska rozeta, jeden z bardziej lubianych motywów w klasycznych kolekcjach Goshico przeszedł swoją małą metamorfozę. Dobrze znane wzory zyskały nowe elementy, a kolory nasyciły swoje barwy. W połączeniu ze szlachetnością szarości filcu, na którym są haftowane wydaja się byd jeszcze bardziej intensywne. Wybierając torby z najbardziej popularnych kolekcji Goshico z jednej strony klientki wciążmogą cieszyd się tymi samymi, dobrze znanymi wzorami i dużym wyborem fasonów, z drugiej liczyd na pojawiające się nowości w krótkich kolekcjach, limitowane serie, urozmaicenia wprowadzane przez kreatywną, wciąż głodna tworzenia projektantkę. Dziś jest to nowe spojrzenie na kolekcję Folk Kaszuby zarówno w odcieniach szarości, jak i w serii toreb czarnych.?Wiemy, które spośród naszych kolekcji klientki kochają najbardziej i wiemy, że po nie wciąż do nas wracają. Z drugiej strony, nie chcemy, żeby się nimi znudziły. Co jakiś czas wprowadzamy do naszych ukochanych, tzw. klasycznych serii drobne zmiany.

To one sprawiają, że dobrze znany model torby staje się zupełnie nowym, a wzór, który tak dobrze znamy, zyskuje nowy wymiar? ? opowiada Małgo Kotlonek, projektantka Goshico. Projektantka Goshico podeszła również niebanalnie do odpowiedzi na pytanie, czy torba filcowa może byd także modna latem. ?Dotychczas wydawało nam się, że filc nie jest letnim materiałem. Okazuje się, że po pierwsze nasze klientki wcale tak nie myślą. Po drugie, w zestawieniu z letnimi wzorami oraz innymi elementami stroju torba filcowa może nadad wyglądowi bardzo ciekawy wymiar. Powiększony kwiatowy wzór w hafcie w naszej kaszubskiej kolekcji, a także intensywniejsze kolory sprawiają, że torby stały się bardzo letnie, lekkie i jeszcze chętniej kupowane? ? komentuje Małgo Kotlonek.W limitowanej serii toreb z kolekcji Folk Kaszuby nie znajdziemy zupełnie nowych modeli. Znajdziemy za to, dobrze nam znane, ulubione fasony w nowych wydaniach. Gratka dla fanek i zupełnie nowych klientek.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (161 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. m258  30 maja 2013 17:12

  ładne torebeczki miałam soebie kupić taką w zakopanem ale dobzre że jednak sie rozmyśliłam, bo bardzo się kosmaca :/

  Odpowiedz
 2. Kmakolagwa  27 marca 2015 07:57

  Śliczne.

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  15 grudnia 2016 02:24

  Śliczne.

  Odpowiedz
 4. katja  28 lipca 2017 18:02

  Fajne ,etniczne wzory.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany