Goshico – Etniczne torebki na lato

Meksykańskie klapy, chabrowe pasy i pikowane jasne powierzchnie – czyli połączenie stylistyki zarezerwowanej dla amerykańskiej pin up girl z kolorami przypominającymi poncza amerykańskich Indian a nawet wielbicielek stylu boho w modzie. Tę zgrabna układankę zaproponowała swoim klientkom Małgo Kotlonek w limitowanej kolekcji toreb GOSHICO GODDESS SUMMER

GOSHICO torby haft folk

.Projektantka Goshico Małgo Kotlonek lubi bawić się w łączenie stylów, kolorów, wzorów. Niejednokrotnie udowodniła, że w jej projektach doskonale czują się ze sobą elementy pochodzące na pozór z różnych galaktyk. Dała drugie życie folkowi, tworząc dla niego nowe konteksty, nowe tła, pomysły, reinterpretując. Był czas na zestawienia futer i perskich haftów. Dziś sięga dalej, poszukując pomysłów w kulturze antycznej, greckich mitach; interesując się wzornictwem Ameryki Południowej, meksykańskim, przyglądając się wzornictwu indyjskiemu.

GOSHICO torby haft folk

„To co ciekawi mnie wciąż najbardziej to nietypowe połączenia. Lubię sprawdzać co wyniknie z zestawiania ze sobą tkanin, skór, futer. Pociągają mnie połączenia nietypowych wzorów, haftów pochodzących z różnych światów, kręgów kulturowych. Z jednej strony jest to interesujące ćwiczenie na poziomie zgodności funkcjonalne, sprawdzanie, jak współpracują ze sobą tkaniny. Z drugiej ciekawi mnie to na poziomie symbolicznym. Kobiety bowiem, różniąc się od siebie; często okazują się mieć podobne potrzeby, marzenia,które staram się w swoich projektach uwzględniać? ? wyjaśnia Małgo Kotlonek, projektantka i twórczyni marki GOSHICO.Kolekcja GOSHICO GODDESS SUMMER jest przede wszystkim wesoła. To kilka prostych, ciekawych wzorów toreb, które łączy jedno: niezobowiązujący letni charakter. Kolekcja składająca się z kilku różnorodnych modeli będzie odpowiednia zarówno do pracy, bo latem możemy pozwolić sobie na więcej luzu, jak i na letnie wyjście, a nawet na plażę. Torby wykonane są z jasnego pikowanego materiału połączonego z chabrowymi, oryginalnymi pasami. Kolorowe haftowane klapy, przywołują na myśl wzornictwo rodem z Ameryki Południowej. Niezmiennie wszystkie torby wykonane są z najwyższą dbałością o jakość oraz funkcjonalność. Wnętrza toreb wypełniają różnokolorowe podszewki oraz kieszonka z suwakiem na dokumenty i na komórkę.Pełną kolekcję można obejrzeć na stronie www.goshico.com, a także w showroomie w centrum Warszawy,przy ulicy Krakowskie Przedmieście 13 ( Hotel Europejski).***GOSHICO to designerska marka akcesoriów kobiecych. Stworzona w 2004 roku przez dwie siostry ? Małgo Kotlonek (rocznik 1980) młodą polską projektantkę oraz Agę Kotlonek ? Wójcik (rocznik 1978) ?producenta i technologa z artystyczną duszą, bez której nie byłoby sukcesu Goshico.

GOSHICO torby haft folk

Siostry od 2004 rok utworzą markę akcesoriów modowych, toreb i biżuterii ? przedmiotów wyjątkowo kobiecych i wybitnie praktycznych jednocześnie. Połączenie tych osobowości stanowi o sile marki, jest kwintesencją i współczesną definicją made by Goshico. Twórczynie marki Goshico przygotowując swoje projekty konsekwentnie kierują się trzema zasadami: unikalne inspiracje, selekcjonowana jakość materiałów iwyrobu oraz indywidualne podkreślenie kobiecego stylu.

GOSHICO torby haft folk

Ciągle poszukują nowych rozwiązań, którepozwolą kobietom na zamanifestowanie własnej specyfiki bycia w świecie. Małgo tworząc nowe projekty inspiruje się tradycjami wzorniczymi (od perskiego kobiernictwa po polską sztukę ludową), często sięgając daleko w przeszłość i w inne kultury, aby reinterpretować je w połączeniuze współczesnymi formami i materiałami, jak w sztandarowej kolekcji toreb GOSHICO ? New Folk. Bogate doświadczenie w pracy charakteryzatora filmowego i teatralnego pozwala jej na stuprocentową kontrolę nad sesjami zdjęciowymi GOSHICO, do których sama przygotowuje stylizacje i modelki.Jak zawsze projektantka zadbała o najwyższa jakość wykonania oraz wysoką funkcjonalność. Wszystkiemodele toreb wyściełane są podszewką w kontrastowych kolorach oraz kieszonką na telefon komórkowy.Wszystkie projekty Goshico są wykonywane ręcznie, wiele wzorów biżuterii i toreb powstaje tylko w jednym egzemplarzu.GOSHICO torby haft folk

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (200 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  30 lipca 2013 18:59

    Spodobała mi się ta pierwsza torebka.

    Odpowiedz
  2. linea  30 listopada 2016 19:52

    Rewelacyjne są te torebki, wszystkie mi się podobają.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany