Goshico – Etniczne torebki na lato

Meksykańskie klapy, chabrowe pasy i pikowane jasne powierzchnie – czyli połączenie stylistyki zarezerwowanej dla amerykańskiej pin up girl z kolorami przypominającymi poncza amerykańskich Indian a nawet wielbicielek stylu boho w modzie. Tę zgrabna układankę zaproponowała swoim klientkom Małgo Kotlonek w limitowanej kolekcji toreb GOSHICO GODDESS SUMMER

GOSHICO torby haft folk

.Projektantka Goshico Małgo Kotlonek lubi bawić się w łączenie stylów, kolorów, wzorów. Niejednokrotnie udowodniła, że w jej projektach doskonale czują się ze sobą elementy pochodzące na pozór z różnych galaktyk. Dała drugie życie folkowi, tworząc dla niego nowe konteksty, nowe tła, pomysły, reinterpretując. Był czas na zestawienia futer i perskich haftów. Dziś sięga dalej, poszukując pomysłów w kulturze antycznej, greckich mitach; interesując się wzornictwem Ameryki Południowej, meksykańskim, przyglądając się wzornictwu indyjskiemu.

GOSHICO torby haft folk

Jak odróżnić oryginalną, markową torebkę od podróbki?

Jak odróżnić oryginalną, markową torebkę od podróbki?

Modne, markowe i bardzo drogie torebki to dla niektórych synonim luksusu. Planujesz zakup drogiej torebki? Uważaj, żeby nie zapłacić krocie za produkt, który okaże się podróbką. Jak odróżnić oryginalną, markową torebkę od podróbki? Mamy dla Was 7 wskazówek, którymi powinniście się kierować, jeżeli nie chcecie zostać oszukane. Podrabiane torebki to wbrew pozorom bardzo łatwo dostępny towar. Czy wiesz, jak spośród tysięcy funkcjonujących na rynku torebek wybrać oryginał? Nie daj się oszukać!

„To co ciekawi mnie wciąż najbardziej to nietypowe połączenia. Lubię sprawdzać co wyniknie z zestawiania ze sobą tkanin, skór, futer. Pociągają mnie połączenia nietypowych wzorów, haftów pochodzących z różnych światów, kręgów kulturowych. Z jednej strony jest to interesujące ćwiczenie na poziomie zgodności funkcjonalne, sprawdzanie, jak współpracują ze sobą tkaniny. Z drugiej ciekawi mnie to na poziomie symbolicznym. Kobiety bowiem, różniąc się od siebie; często okazują się mieć podobne potrzeby, marzenia,które staram się w swoich projektach uwzględniać? ? wyjaśnia Małgo Kotlonek, projektantka i twórczyni marki GOSHICO.Kolekcja GOSHICO GODDESS SUMMER jest przede wszystkim wesoła. To kilka prostych, ciekawych wzorów toreb, które łączy jedno: niezobowiązujący letni charakter. Kolekcja składająca się z kilku różnorodnych modeli będzie odpowiednia zarówno do pracy, bo latem możemy pozwolić sobie na więcej luzu, jak i na letnie wyjście, a nawet na plażę. Torby wykonane są z jasnego pikowanego materiału połączonego z chabrowymi, oryginalnymi pasami. Kolorowe haftowane klapy, przywołują na myśl wzornictwo rodem z Ameryki Południowej. Niezmiennie wszystkie torby wykonane są z najwyższą dbałością o jakość oraz funkcjonalność. Wnętrza toreb wypełniają różnokolorowe podszewki oraz kieszonka z suwakiem na dokumenty i na komórkę.Pełną kolekcję można obejrzeć na stronie www.goshico.com, a także w showroomie w centrum Warszawy,przy ulicy Krakowskie Przedmieście 13 ( Hotel Europejski).***GOSHICO to designerska marka akcesoriów kobiecych. Stworzona w 2004 roku przez dwie siostry ? Małgo Kotlonek (rocznik 1980) młodą polską projektantkę oraz Agę Kotlonek ? Wójcik (rocznik 1978) ?producenta i technologa z artystyczną duszą, bez której nie byłoby sukcesu Goshico.

GOSHICO torby haft folk

Siostry od 2004 rok utworzą markę akcesoriów modowych, toreb i biżuterii ? przedmiotów wyjątkowo kobiecych i wybitnie praktycznych jednocześnie. Połączenie tych osobowości stanowi o sile marki, jest kwintesencją i współczesną definicją made by Goshico. Twórczynie marki Goshico przygotowując swoje projekty konsekwentnie kierują się trzema zasadami: unikalne inspiracje, selekcjonowana jakość materiałów iwyrobu oraz indywidualne podkreślenie kobiecego stylu.

GOSHICO torby haft folk

Ciągle poszukują nowych rozwiązań, którepozwolą kobietom na zamanifestowanie własnej specyfiki bycia w świecie. Małgo tworząc nowe projekty inspiruje się tradycjami wzorniczymi (od perskiego kobiernictwa po polską sztukę ludową), często sięgając daleko w przeszłość i w inne kultury, aby reinterpretować je w połączeniuze współczesnymi formami i materiałami, jak w sztandarowej kolekcji toreb GOSHICO ? New Folk. Bogate doświadczenie w pracy charakteryzatora filmowego i teatralnego pozwala jej na stuprocentową kontrolę nad sesjami zdjęciowymi GOSHICO, do których sama przygotowuje stylizacje i modelki.Jak zawsze projektantka zadbała o najwyższa jakość wykonania oraz wysoką funkcjonalność. Wszystkiemodele toreb wyściełane są podszewką w kontrastowych kolorach oraz kieszonką na telefon komórkowy.Wszystkie projekty Goshico są wykonywane ręcznie, wiele wzorów biżuterii i toreb powstaje tylko w jednym egzemplarzu.GOSHICO torby haft folk

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (204 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  30 lipca 2013 18:59

    Spodobała mi się ta pierwsza torebka.

    Odpowiedz
  2. linea  30 listopada 2016 19:52

    Rewelacyjne są te torebki, wszystkie mi się podobają.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany