Gorące serca w mroźny wieczór – Prapremiera Kalendarza JOOST 2012/2013 dla Fundacji Podziel się Sercem

Pomimo siarczystego mrozu, 3 lutego o godzinie 20:00 we wnętrzach klimatycznie wystylizowanej hali  SOHO Factory, odbyła się prapremiera Kalendarza JOOST 2012/2013 dla Fundacji: Podziel się sercem.

kalendarz Podziel sie Sercem

Przybyli na prapremierę goście przywitani zostali przez ubrane w kreacje Michała Starosta przedstawicielki organizatora. Przygotowana specjalnie na ten event muzyka Bartosza Dziadosza -Pleq, w doskonały sposób dopełniała backstage-owy klimat z sesji zdjęciowych Kalendarza. Nieoświetlone jeszcze 13 dwumetrowych kart w tajemniczy sposób zdobiły całą ścianę. Zieleń i kwiaty FABRICA de PASJONE, nastrojowe oświetlenie oraz wspaniały poczęstunek „Catering Feel the taste” dopełniały całości.

O godz. 21:00 prowadzący Bartek Osumek przywitał gości przedstawiając sponsora Bar&Restaurant 99, partnerów oraz patronów medialnych. Przedstawicielka Fundacji Lidia Skuza podziękowała projektantom  oraz realizatorowi pomysłu Agencji JOOST.  Zasłużone gromkie brawa za serce włożone przy realizacji zdjęć  otrzymali: fotograf Bartek Sejwa, wizażystka Ewa Krajewska-Wojtulewicz oraz fryzjerka Ewa Pieczarka.

Poproszona na scenę muza Kalendarza Magda Panasiuk/JOOST Agency, ubrana w piękną suknię Plicha wraz z prowadzącym dokonała oświetlenia 17 metrowej ściany fantastycznych zdjęć.

Na każdej z kart wydrukowanych przez drukarnię Carpe Diem mogliśmy podziwiać projektanta/projektantów z Magdą w ich kreacjach.

Zdjęcia oddają klimat projektantów, ich osobowości oraz relacji z modelką. To niewątpliwie fantastyczna podróż przez emocje, piękno i sztukę.  Każdy odnajdzie w tym kalendarzu swoje miejsce, uroczą przystań,  która będzie mu bliska, pozna część sztuki, którą pokocha.

Jedno jest pewne, warto mieć ten kalendarz w swoim domu, w swoim pokoju, w miejscu swojej pracy – warto by być blisko z tą sztuką, by co miesiąc od Dnia Dziecka odkrywać w nim nowe emocje.

Wkrótce odbędą się licytacje Kalendarzy z autografami wszystkich projektantów.

Już dziś można zobaczyć i kupić ten wyjątkowy kalendarz rozpoczynający się od 1 czerwca 2012 roku klikając na baner „kup/licytuj” na stronie:

http://www.joost-agency.com/pl-pl/LICYTUJ.html

Bądź modny i podaruj serce na rzecz Fundacji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z premiery

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (41 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.