Koronkowa kolekcja GOD SAVE QUEENS wiosna – lato 2016

Znamienne dla GOD SAVE QUEENS  jest to, że kampanie promujące najnowsze kolekcje znacząco wykraczają poza granice tradycji. GSQ zawsze jest o krok dalej. Każda kolekcja i każda kampania zaskakuje. Tak jest też tym razem.

GOD SAVE QUEENS wiosna - lato 2016

fot. mat. nadesłane

Sesja zdjęciowa przygotowana przez Kimberley Gordon, współzałożycielkę i dyrektor kreatywną marki Wildfox, opowiada historię trzech szesnastowiecznych Queens. Buntowniczki porzuciły życie w rodzinie królewskiej, aby zamieszkać w wielkim, starym domu, w którym żyją wyłącznie według własnych reguł. Sprzeciwiają się bezkrytycznemu uleganiu normom i zasadom. Są wyzwolone, niezależne, świadome siebie i swojej seksualności. Kochają żyć pełnią życia. Zdjęcia przenoszą nas w równoległą rzeczywistość, która balansuje na pograniczu zmysłowości, iluzji i majestatyczności.

Takimi też słowami można opisać kolekcję GOD SAVE QUEENS na sezon wiosna – lato 2016. Zmysłowa, nieco nierzeczywista i majestatyczna. Jest ona absolutnie wierna estetyce marki, w której dominują koronki, wysokogatunkowa mikrofibra, jedwab łączony z koronką, czy elastyczna satyna. Niektóre modele zaskakują jednak frędzlami, metalowymi aplikacjami i oplatającymi ciało paseczkami, które sprawiają, że bielizna całkowicie zmienia swój wymiar.

A Wam jak się podoba kolekcja i kampania GOD SAVE QUEENS na sezon wiosna – lato 2016? Podobają się Wam propozycje marki? Znajdziecie wśród nich coś dla siebie? 

Nowa kolekcja, nowa kampania i zupełnie nowa odsłona sklepu online www.godsavequeens.com.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (252 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...