Glow smokey – wieczorowy makijaż, który wybieramy również latem. Romantyczne oko w czasie spacerów po plaży

Urokliwe, eleganckie i zachwycające oko potrafi rzucić czar. Czaruj zatem również (a może przede wszystkim) w czasie wakacji! Wracamy więc do makijażu w stylu glow smokey, który najlepiej sprawdza się w odcieniach brązu.

Glow smokey – to żadna nowość w świecie makijażu. Była prawdziwym hitem kilka lat temu, a sięgałyśmy po taką inspirację przede wszystkim w czasie Sylwestra i Karnawału, a teraz chcemy się tak malować również latem! I to nie tylko przy okazji wielkich wyjść. Raz chcemy mieć usta disco, a innym razem coś bardziej eleganckiego, najlepiej skąpanego w brązach. I tutaj wkracza glow smokey. Błysk stonowany elegancją, a także lekko i urokliwie przydymione oko – oto przepis na jedną z letnich alternatyw w make up. Co więcej, jesteśmy przekonane, że to wielka zapowiedź jesiennego hitu, który idealnie zespoli się z krajobrazem skąpanym w brązowo-pomarańczowych liściach.

źródło: www.pixabay.com

Glow smokey – wieczorowy makijaż, który wybieramy również latem. Romantyczne oko w czasie spacerów po plaży

Glow smokey, czyli połączenie błysku oraz romantycznego dymu. Taki makijaż zmierza w kierunku wyrazistej elegancji, której zabraknąć nie może również latem. Ten typ make up wraca na Instagram i wydawać by się mogło, że stanie się zapowiedzią prawdziwego jesiennego hitu. Póki co jednak pozostańmy przy lecie, które nieuchronnie zbliża się ku końcowi. A zatem, w glow smokey chodzi zarówno o powiekę, rzęsy, a także linię pod dolnymi rzęsami. W każdym z tych miejsc potrzebujemy podkreślenia, które sprawi, że spojrzenie będzie wyraziste.

Jak wykonać glow smokey?

Dla osiągnięcia efektu podstawą będą cienie z błyszczącymi drobinkami – szukaj tych w stylu glow. Kupując paletkę – postaw na najmodniejsze brązy. Dzięki niej łatwo przejdziesz z najjaśniejszego odcienia, który pojawi się w okolicach kącika oka (od strony nosa). Sięgając po kolejny cień przyciemnisz make up na górnej powiece sięgając prawie linii brwi, a także dolnej, zaokrąglając się w kocim kształcie w okolicach drugiego kącika. Wokół oka dodatkowo rysujemy czarną kreskę i wyraziście tuszujemy rzęsy – również na czarno, pięknie je od siebie oddzielając. Do tego make up-u wymagane są też perfekcyjne brwi, użycie rozświetlacza – na policzkach, nosie, brwiach, czole, brodzie oraz błyszczyka.

 

Tak powinien wyglądać profesjonalnie wykonany glow smokey

https://www.instagram.com/p/BnPPwllnhHq/ https://www.instagram.com/p/Bkm3KQknphI/ https://www.instagram.com/p/Bj7KXBklbJE/ https://www.instagram.com/p/Bdat28tA5dA/
https://www.instagram.com/p/BcOVSniAsrq/ https://www.instagram.com/p/BcFOXhigrjF/ https://www.instagram.com/p/Bb9uSmfAcWS/ https://www.instagram.com/p/B0odFVvJDVp/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (112 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Kika07645  8 sierpnia 2019 14:16

    Wow, piękne makijaże, gdyby jeszcze było to tak prosto zrobić 🙂

    Odpowiedz
  2. janka1312  8 sierpnia 2019 20:52

    pięknie 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany