Nowość: GLOV Mask Remover od marki Phenicoptere

Phenicoptere, producent rękawiczek GLOV, które zmyją makijaż i inne zanieczyszczenia wyłącznie za pomocą wody, rozszerza swoją ofertę o linię Home Spa, na którą składają się produkty do pielęgnacji twarzy oraz masażu ciała w przestrzeni domowego zacisza. Jednym z nich jest nowa, zielona rękawica. Więcej o produkcie GLOV Mask Remover od marki Phenicoptere poniżej.

Nowość: GLOV Mask Remover od marki Phenicoptere

GLOV Mask Remover

Zobacz także: GLOV Hydro Demaquillage – innowacyjne rękawice do demakijażu

GLOV Mask Remover od marki Phenicoptere: do czego służy?

Nowość: GLOV Mask Remover od marki Phenicoptere

GLOV Mask Remover

Rękawica GLOV Mask Remover opracowana została z myślą o wielbicielkach różnorodnych zabiegów kosmetycznych do twarzy. Jej unikalne włókna neutralizują niedogodności towarzyszące oczyszczaniu skóry, ułatwiając zmywanie zaschniętego, trudnego do usunięcia lub tłustego kosmetyku.

Najnowszy produkt spółki Phenicoptere wykonany został ze specjalnego włókna poliestrowego, które przyciąga cząsteczki maski, ale nie wchłania ich. Dzięki temu zmywanie kosmetyku staje się proste i szybkie, wyłącznie za pomocą wody. Rękawica, podobnie jak reszta produktów firmy, jest hipoalergiczna. Sprawdzi się więc również u posiadaczek wrażliwej oraz alergicznej skóry.

GLOV Mask Remover sprawi, że proces usuwania maski będzie równie przyjemny jak jej nakładanie.

GLOV Mask Remover od marki Phenicoptere: sposób użycia

Nowość: GLOV Mask Remover od marki Phenicoptere

GLOV Mask Remover

 Wystarczy zwilżyć rękawiczkę ciepłą wodą, a następnie przyłożyć na chwilę do twarzy. Ogrzewaniu się skóry, towarzyszyć będzie rozpuszczanie się kosmetyku. Następnie należy usunąć go okrężnymi ruchami, a rękawiczkę umyć strumieniem ciepłej wody. Produkt jest wielokrotnego użytku. Można go prać w pralce.

O marce

Spółka Phenicoptere została zarejestrowana w Polsce w 2012 roku jako producent innowacyjnych produktów do oczyszczania skóry. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i nominacji. Marka GLOV została doceniona np. przez kluczowe polskie magazyny, zarówno biznesowe jak i kobiece. Firma dystrybuuje produkty do ponad 40 krajów: w UE, na Bliski Wschód, a także do Stanów Zjednoczonych. GLOV jest bestsellerem m.in. we francuskiej sieci perfumerii Monoprix i w szwajcarskim Marionnaud. Obecnie marka jest drugą najszybciej rozwijającą się firmą we Wschodniej
i Centralnej Europie.

GLOV Mask Remover można kupić przez stronę internetową www.pl.glov.co za 24,90 zł z darmową dostawą na terenie całej Polski.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (161 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...