Głębokie nawilżanie od Dove

Dove wprowadza unikalną formułę Deep Care Complex do wszystkich swoich balsamów i kremów. Na rynku pojawi się również nowy wariant –  Dove balsam do ciała do suchej skóry z masłem shea. Wszystkie balsamy i kremy Dove dostępne będą w nowych, bardziej praktycznych opakowaniach.

 

Nowa formuła Deep Care Complex zawiera składniki odżywcze i nawilżające identyczne z naturalnie występującymi w skórze, znane z korzystnego wpływu na procesy biologiczne na poziomie naskórka:

  • CLA (sprzężony kwas linolowy) pomaga poprawiać właściwości barierowe skóry.
  • Olejek ze słonecznika jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6.
  • Aminokwasy wbudowane w NMF (naturalny czynnik nawilżający skóry) m.in. kwas mlekowy i kolagen utrzymują prawidłowe nawilżenie skóry i nadają jej miękkość.
  • Humektanty np. glicerol odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry, procesów złuszczania i funkcji barierowych naskórka.

Dzięki temu skóra utrzymuje odpowiednie nawilżenie oraz zdrowy wygląd. Innowacyjna technologia zawarta w balsamach Dove odżywia oraz sprawia, że skóra staje się bardziej gładka i miękka, a składniki zapewniają 24 godzinne nawilżenie.

?Przyczyną suchej skóry jest nie tylko brak należytego nawilżenia wierzchnich warstw naskórka. Suchość jest również efektem uszkodzenia procesów odnowy skóry, które utrzymują ją miękką, elastyczną i odpowiednio nawilżoną. Procesy te ulegają zachwianiu, ponieważ skórze brakuje odpowiedniego poziomu nawilżenia, co prowadzi do dalszego zachwiania równowagi w odnowie skóry.? ? mówi dr Monika Serafin, dermatolog, ekspert marki Dove.

Dove Odżywczy balsam do ciała z masłem shea

Nowy Dove odżywczy balsam do ciała do suchej skóry z masłem shea stanowi połączenie odżywczego kremu oraz ekstraktu masła shea. Masło shea jest bogate
w witaminy A i E, które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Balsam zawiera Deep Care Complex, bogaty w kwas tłuszczowy omega-6, który chroni i wzmacnia lipidy cementu międzykomórkowego warstwy rogowej naskórka.
Dzięki unikalnej kompozycji składników balsam skutecznie nawilża oraz odżywia skórę.

Nowe opakowania balsamów i kremów Dove utrzymane są w jednolitej, białej kolorystyce. Nowoczesny i elegancki kształt opakowania podkreśla innowacyjną technologię zawartą w balsamach. Opakowanie można stawiać na korku, co pozwoli na efektywniejsze zużywanie produktu.

Marka Dove wie jak ważne dla każdej kobiety jest, by każdego dnia czuć się dobrze we własnej skórze. Kobieta zadowolona ze swojego wyglądu wyraża to całym ciałem.

?Poczucie własnej wartości, zadowolenie z własnego wyglądu widać gołym okiem. Taka osoba przede wszystkim cechuje się otwartością. Odzwierciedla to jej mowa ciała.? ? mówi Miłosz Brzeziński, psycholog i specjalista od mowy ciała

Marka Dove oferuje następujące warianty balsamów i kremów:

Dove Odżywcze mleczko do ciała do suchej skóry

Dove Odżywcze mleczko do ciała do suchej skóry zostało ulepszone, by działać głębiej niż wcześniej. To mleczko do ciała nawilża oraz odżywia powierzchnię skóry przez 24 godziny. Zawiera unikalny DeepCare Complex ze składnikami odżywiającymi naturalnie występującymi w skórze oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka.

Cena 250 ml/ 18 PLN

400 ml/ 22 PLN

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (179 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany