Give me ALDO – wiosenno-letnia kampania 2014

Nowa kolekcja ALDO to kopalnia doskonałych propozycji zarówno na pierwsze wiosenne dni, jak i wakacyjne upały. Zobacz zdjęcia!

Nowa kolekcja ALDO to kopalnia doskonałych propozycji zarówno na pierwsze wiosenne dni, jak i wakacyjne upały. Kolor, styl i glamour najlepiej określają nowe projekty butów i torebek. Marka ALDO, inspirując się charakterystyczną urodą modelki Lindsey Wixson i minimalizmem ogarniającym świat mody, sprowadziła swoją wiosenną kampanię do czystej, minimalistycznej bieli. Biel jako tło i jako motyw przewodni stylizacji pozwała zaistnieć kolorowym butom jak nigdy wcześniej.

ALDO wiosna-lato 2014 (4)

Wiosnę 2014 marka po raz kolejny rozpoczyna kampanią Give me ALDO, tym razem jako jasny i słoneczny znak yang, który stanowi przeciwwagę dla mrocznego yin poprzedniej jesieni. Gwiazdami najnowszej kolekcji ALDO zostały buty zaprojektowane w oparciu o najgorętsze trendy sezonu. Kolorystyczny misz-masz, sportowe inspiracje i casual w luksusowym wydaniu znalazły odzwierciedlenie w wiosenno-letnich wzorach obuwia.

Kampania inspirowana ikonami pop kultury z lat 80. i 90. przepełniona jest energią, entuzjazmem i radością przywołującą na myśl zdjęcia Oliviero Toscani. Dzięki szczypcie kontrowersji i kontrastującym kolorom obecnym na modowych fotografiach, kampania Give me ALDO jest pełna życia, również dzięki modelkom – Lindsey Wixson, Ming Xi i Camille Rowe – oraz przystojnemu Simonowi Nessmanowi i Ericowi Ramosowi.

Film promujący wiosenno-letnią kolekcję, stworzony przez Tanię i Vincenta, to doskonałe zbliżenie na buty ALDO, które tej wiosny wypełnią ulice miast. Surrealistyczny kolaż z sylwetkami Lindsey i całej ekipy modeli oddaje estetykę charakterystyczną dla duetu filmowców. Dominująca w kampanii ALDO biel została również naznaczona stylem kalifornijskiego artysty Stevena Harringtona, który dodał do filmowego świata ALDO typowe dla siebie akcenty wizualne.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (186 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  10 marca 2014 19:34

  Brzoskwiniowe są piękne.

  Odpowiedz
 2. martucha180  10 marca 2014 20:06

  Szkoda, ze nie ma zielonych lub niebieskich…

  Odpowiedz
 3. bbo  10 marca 2014 21:11

  Ja mam ochotę na delikatne żółte szpileczki na wiosnę. A co 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany