GET WINTERIZED – zima 2013 z marką Converse

Nadchodzi zima. Przygotuj się i Get Winterized razem z Converse! Zaopatrz się w ogromny parasol oraz ukochaną ciepłą parkę i poczuj zimowy klimat. Śniegowa aura to doskonały powód do szaleństw na świeżym i rześkim powietrzu a nie usprawiedliwienie, by zostać w domu. Kiedy śnieg skrzypi pod stopami a zmrożone są nawet policzki, długie wieczory i noce razem z kolekcją Converse Winterized upłyną pod znakiem dobrej zabawy.

Converse zima 2013-2014 (7)

Śnieżne dni nie mogą popsuć nikomu humoru, bo już białe ulice lśnią blaskiem świateł i wysyłają zaproszenie do wyjścia. Raz, dwa, trzy – jeszcze kilka kroków uśpionymi ulicami i znajdziesz się w towarzystwie przyjaciół. Skórzane modele Converse Chuck Taylor All Star przetrą ślady na zaśnieżonych ulicach.

Gdy śnieg gęsto zaścieli chodniki to znak, że pora na małe zmiany. Czas założyć na nogi skórzane, ocieplane futerkiem modele Converse Winterized. Converse Chuck Taylor All Star Dainty oraz Converse Chuck Taylor All Star Hollis są gotowe sprostać zimowym wyzwaniom. Pierwsza próba sił już zaplanowana – bitwa na śnieżki! Miasto to wasze pole gry. Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko?

Converse zima 2013-2014 (1)

Śnieg i Converse rozbudzą waszą kreatywność. Brązowe Converse Chuck Taylor All Star Elsie Rolldown z czerwonymi sznurówkami i wywijanymi cholewkami to model dla prawdziwej artystycznej duszy. W męskim wydaniu dotrzymają im kroku Converse Chuck Taylor All Star Hiker.

Po długich godzinach potyczek pora ogrzać się we wnętrzach ulubionej klubokawiarni. Śmiech, zabawa i niekończące się rozmowy do rana a nawet spontaniczny pokaz akrobacji to właśnie zimowe spotkania w bliskim gronie. Zima została okiełznana! Spędź ją razem z Converse Winterized.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (201 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  12 listopada 2013 21:11

    No proszę, nawet w trampkach zima nie jest straszna.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany