Get the look: Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw

Powiedzieć, że Sarah Jessica Parker olśniewa na planie najnowszego sezonu „Seks w wielkim mieście”, to jakby nie powiedzieć nic. Bohaterka grana przez aktorkę od pierwszych sezonów przykładała ogromną wagę do ubrań i tego, jak się prezentuje. W najnowszej serii, czyli po ponad 17 latach od momentu, gdy wszystko się zaczęło, aktorki powróciły na plan.

Nad stylizacjami głównej bohaterki w nowym sezonie kultowego serialu pieczę sprawuje Molly Rogers, która w poprzednich sezonach była prawą ręką głównej stylistki Patrizii Field. Molly nie zawodzi. Wszystkie fanki czekające na nowy sezon wzdychają do zdjęć stylizacji bohaterek. Te natomiast pojedynczo pojawiają się w social media ekipy pracującej przy produkcji i podgrzewają atmosferę. My też już chcemy więcej i z niecierpliwością czekamy na nowy sezon!

Fot. 1,2 – EastNews; 3 – deposit photos

W oczekiwaniu na nowy sezon, który będzie nosił tytuł „And Just Like That”, wybrałyśmy kilka stylizacji Carrie i Sarah prywatnie, które możesz odtworzyć sięgając po ubrania z sieciówki! Zobacz nasze propozycje!

Nowy dodatek na naszej stronie

Zanim przejdziemy do naszych propozycji, przypomnimy Wam działanie naszego nowego dodatku na stronie. Znajduje się on w prawym górnym rogu strony głównej. Najnowszy dodatek to rozwiązanie, którego działanie oparte jest na sztucznej inteligencji. Wystarczy, że wskażesz wybrany element stylizacji na zdjęciu, który wpadł Ci w oko, a nasza wtyczka wyświetli Ci ubrania lub dodatki podobne do tych, które znajdują się na zdjęciu. Wtyczka przeszukuje swoją bazę i dosłownie w kilka sekund pokazuje Ci swoje propozycje.

Jak korzystać z dodatku?

  1. Kliknij na środek ikonki znajdującej się w prawym górnym rogu strony.
  2. Kliknij na zdjęcie, na którym znajduje się element, który wpadł Ci w oko, np. sukienka. Możesz kliknąć myszką na wybrane ubranie, ale polecamy przeciągnąć kursorem i zaznaczyć cały element (w ten sposób bardziej uściślimy, czego dokładnie szukamy).
  3. Z listy, która się pojawi wybierz kategorię: sukienka, spodnie, buty, torby, plecak itd.
  4. Na Twoim ekranie pojawi się lista z propozycjami.

Get the look: Sarah Jessica Parker Carrie Bradshaw

Wyjątkowa spódnica, którą miała na sobie Sarah Jessica Parker była marki Falguni Shane Peacock. Gdy zdjęcie kostiumu pojawiło się w sieci, fanki wstrzymały oddech. Stylizacja składała się z odciętej bluzki z długimi rękawami i spódnica. I to właśnie ona – wielowarstwowa spódnica – grała pierwsze skrzypce.  Oba elementy są bogato zdobione różnymi motywami – od wzorów roślinnych po koraliki. Skorzystaj z naszego dodatku, żeby znaleźć podobne propozycje spódnicy dostępne w sieciówkach.

Fot. EastNews

Spódnica Carrie jest wyjątkowa i trudno byłoby znaleźć kopię 1:1. Zainspiruj się i znajdź podobne propozycje:

Trzeba przyznać, że w stylu casual Carrie również wygląda świetnie! Zwykłe szare dresowe spodnie, do tego bluzka luźno opadająca na ramiona, okulary i odpowiednio dobrane buty. Sprawdź za pomocą naszego dodatku, gdzie znajdziesz takie elementy stroju!

Fot. EastNews

Sarah Jessica Parker potrafi zachwycić również prywatnie:

Na koniec dwie kultowe stylizacji z poprzednich sezonów:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (60 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...