Geometria na oku: look na lata 60. – makijaż na jesień-zimę od GOSH COSMETICS

Moda na tegorocznych jesiennych pokazach to wielki eksperyment z kobiecością i… modą z ubiegłych lat. Na szczególną uwagę zasługują geometryczne wzory dominujące zarówno na sukienkach, spódnicach jak i spodniach. Prostokąty, kwadraty, trójkąty, rąby. Wielobarwne lub monochromatyczne. Wzory duże i intensywne, dla których pastele są jedynie tłem. Makijaże – skoncentrowane na jednym elemencie twarzy: oczach, brwiach lub ustach. Wyraziste i efektowne. Doskonała baza dla igraszek geometrycznych wzorów na ubraniach.

Geometria na oku: look na lata 60. - makijaż na jesień-zimę od GOSH COSMETICS

Taka też jest najnowsza propozycja makijażu GOSH COSMETICS z silnym akcentem położonym na oko, które hipnotyzuje geometryczną kreską w odcieniu głębokiej czerni. Precyzyjna linia na górnej powiece została poprowadzona od środkowego kącika oka, aż do skroni, gdzie bajecznie się rozszerza nawiązując do stylu na wybiegach. Dolna powieka także zaakcentowana delikatną linią eye linera nadaje spojrzeniu drapieżności i zadziorności. Rzęsy wytuszowane czarną maskarą. Podstawą tego mocnego look`u jest rozświetlona cera, promienna i perfekcyjna. Makijażyści GOSH COSMETICS uzyskali ten tak charakterystyczny dla makijaży modelek efekt, dzięki hitowemu produktowi BB SKIN PERFECTING KIT*. Usta matowe w kolorze skóry. Kości policzkowe subtelnie muśnięte delikatnym miksem różu i beżu.

 BB SKIN PERFECTING KIT highlighter and concealerGOSH COSMETICS zawiera wszystko, co niezbędne do korygowania zarówno skóry twarzy, jak i delikatnego naskórka wokół oczu. Nie tylko zniweluje wszystko to, co chcemy ukryć, ale także wyrówna koloryt cery idealnie się do niej dopasowując. Dlatego właśnie został przygotowany w dwóch wersjach: wersja LIGHT, oprócz dwóch kolorów korektora została wyposażona w… jasny rozświetlacz. Natomiast wersja MEDIUM w… rozświetlający brązer. Obie funkcje zostaną docenione przez panie, dla których modelowanie twarzy jest jednym z najważniejszych elementów makijażu i podstawą oszałamiającego wyglądu.

Gama kosmetyków GOSH COSMETICS użytych do wykonania makijażu:

Geometria na oku: look na lata 60. - makijaż na jesień-zimę od GOSH COSMETICS

Oko:

  • Maskara GROWTH: intensywnie wydłużająca. Pojemność: 10 ml; Cena: 49.99 PLN
  • Intense Eye Liner Pen. Pojemność: 1,8 ml; Cena: 36.99 PLN

Twarz:

  • BB Skin Perfecting Kit light: zestaw korektorów i rozświetlaczy: Pojemność: 5,4 g; Cena: 54.99 PLN
  • Multikolorowy róż Pink Pie. Pojemność: 10 g. Cena: 46.99 PLN

Usta:

  • pomadka Velvet Touch kolor nude. Pojemność: 4 g; Cena: 31.99 PLN

Brwi:

  • Eye Brow Kit. Pojemność: pudry do brwi: 2,8 g, wosk do brwi: 0,5 g; Cena: 46.99 PLN

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (245 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...