Gena: światowy design na rodzimym gruncie

Szykowne, niepowtarzalne, awangardowe, glamour – to z całą pewnością odpowiednie słowa do opisania najnowszego asortymentu marki GENA. Firma rozszerza właśnie swoją ofertę o torebki – produkty, które przypadną do gustu eleganckim kobietom lubiącym się wyróżniać.

Polskie torebki GENA

GENA jest pierwszą na polskim rynku firmą, która oferuje produkt o tak unikatowym charakterze. Torebki wykonane z najwyższej jakości skór łączonych z naturalnymi futrami odzwierciedlają najnowsze modowe trendy. Dotąd znane były dzięki ofercie światowych domów mody, takich jak Louis Vuitton, czy Prada. GENA przenosi światowy design na rodzimy grunt. Dzięki temu eleganckie Polki będą mogły zabłysnąć na ulicy także dzięki niepowtarzalnym torebkom polskiej produkcji.

Torebki GENA

Torebki GENA

Warto dodać, że mówienie w tym przypadku o unikatowości i niepowtarzalności jest w pełni uzasadnione. Wszystkie produkty wykonane są bowiem w 100 proc. ręcznie. Naturalny surowiec, z którego uszyto torebki także nie daje możliwości wykonania dwóch identycznych produktów. Dlatego każda elegancka kobieta, która pokaże się z torebką GENA może być pewna, że jest właścicielką jedynego w swoim rodzaju produktu.

Wszystkie torby wykonane są z naturalnych surowców – skór i futer sprowadzanych z Włoch i Hiszpanii. Wśród materiałów, które GENA proponuje na sezon 2012/2013 są szlachetne futra z lisa i z królika, niezwykle modne w tym sezonie futro kozie, ekskluzywne szynszyle, a także skóry owcze typu toscana i merino.

Torebki GENA

Torebki GENA

Torebki GENA

Wszystkie torebki wykonane są z dbałością o detale. GENA gwarantuje najwyższą jakość materiałów i wykonania oraz światowy design.

Wybrane modele torebek będą dostępne w sprzedaży już od lipca/sierpnia 2012 r. w wybranych sklepach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym – www.sklep.gena.pl.

Ceny torebek będą kształtować na poziomie 400-600 zł, ceny najdroższych modeli mogą przekroczyć 800 zł. 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (93 głosów, średnia: 4,11 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. back2black  20 czerwca 2012 13:07

  te z frędzlami są boskie *.*

  Odpowiedz
 2. Black  20 czerwca 2012 14:07

  Podobają mnie się 😀

  Odpowiedz
 3. marttoolla  20 czerwca 2012 15:11

  wszystko ok..ale w taka pogode???? litosci:)

  Odpowiedz
 4. plummy  22 czerwca 2012 18:19

  O niee, dlaczego naturalne futra?? 🙁

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany