Gedeon Medica – co to takiego? Czym się zajmuje? Czy warto skorzystać?

Specjalistyczne Centrum Terapii Gedeon Medica zajmuje się leczeniem różnorodnych zaburzeń psychicznych. Wśród licznych leczonych chorób widnieją tak zwane zaburzenia psychiczne XXI wieku, czyli: anoreksja, bulimia oraz kompulsywne objadanie się. Są to problemy, które coraz częściej dotykają dzisiejszą młodzież. Brak natychmiastowej, zdecydowanej reakcji, w postaci odpowiedniego leczenia, może okazać się opłakany w skutkach.

Odwiedzając stronę internetową Gedeon Medica, dostrzec można nie tylko listę leczonych chorób, ale również szereg cennych porad. Wspomniane porady zawarte są w formie wpisów na blog. Warto się z nimi zapoznać, ponieważ może to skutecznie zmienić nasz pogląd na wiele codziennych spraw. Przykładowo można w ten sposób dostrzec w zachowaniu swojego nastoletniego dziecka, pierwsze objawy różnorodnych zaburzeń psychicznych. W takiej sytuacji nie ma sensu zwlekać! Widząc, że nasz syn, bądź córka, przyjmują jeden z dwóch niebezpiecznych sposobów zachowania się, należy reagować od razu. Więcej informacji na ten temat znaleźć można we wpisie: „kiedy z nastolatkiem do psychologa”, widocznym na stronie centrum. 

 

Oryginalne podejście do leczenia

Nie wszyscy wiedzą, że uczęszczanie na terapię, nie wygląda tak, jakby to się mogło wydawać. Wiedza czerpana z filmów, czy ogólnych wyobrażeń często nie ma zastosowania. Specjalistycze Centrum Terapii Gedeon Medica proponuje różne metody leczenia, w tym chociażby muzykoterapia oraz art.-terapia. Odbiegają one zdecydowanie od typowej, „tradycyjnej” formy terapii. 

 

Fachowa pomoc dla par

Opisywane dziś miejsce, oferuje również terapie dla par. Według znanego naukowca Dr. Mumby miłość dzieli się na trzy nieodłączne etapy: pożądanie, pociąg i przywiązanie. Jeżeli po przejściu któregoś z nich czujemy, że nie układa się nam w związku, że „coś się wypaliło”, może po prostu przechodzimy do kolejnego etapu i nie potrafimy sobie z tym poradzić bez pomocy z zewnątrz? Warto się tym zainteresować, jeżeli zależy nam na drugiej osobie i mamy w sobie wolę walki o wspólne szczęście. 

 

Na tym jednak nie koniec!

Gedeon Medica oferuje wiele innych możliwości leczenia. Co więcej, stara się cały czas poszerzać swoją ofertę i doskonalić już funkcjonujące terapie. Każdy pacjent wiąże się z nowym doświadczeniem i kolejnym spotkaniem z meandrami ludzkiego umysłu. 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (28 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  4 listopada 2019 06:15

    pierwsze słyszę …

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany