Po czym poznać, że on jest niestabilny emocjonalnie?

Poznałaś mężczyznę, który naprawdę Cię oczarował, spotykacie się lub jesteście razem już jakiś czas, a Ty wciąż masz wrażenie, że zamiast czuć pod nogami bezpieczny grunt, siedzisz na emocjonalnej huśtawce? Pomimo zauroczenia, jakie wyraźnie między Wami istnieje, wyczuwasz z jego strony ciągłe napięcie i nie jesteś w stanie przewidzieć jego zachowania? A może czujesz, że on nigdy nie jest z Ciebie wystarczająco zadowolony i przechodzisz samą siebie, by zdobyć jego uznanie? Uważaj! To mogą być oznaki emocjonalnych zaburzeń z jego strony! Sprawdź, po czym poznać, że mężczyzna jest niestabilny emocjonalnie i zastanów się, czy zachowanie Twojego partnera łączy w sobie więcej niż trzy niepokojące symptomy!

 

on jest niestabilny emocjonalnie

 

Po czym poznać, że on jest niestabilny emocjonalnie?

Polecamy również: Nasz ekspert radzi: 10 sposobów, jak zakończyć toksyczny związek

 

1. Pojawia się wtedy, gdy sam tego potrzebuje

Rozchwiany emocjonalnie mężczyzna nie zważa na plany ani potrzeby swojej partnerki. Jeżeli najdzie go taka ochota, zjawi się pod jej domem bez zapowiedzi o 1 w nocy lub będzie wydzwaniał o 5 nad ranem, bo „doszedł do ważnych refleksji” i chce je z nią przedyskutować. Kiedy zaś z niewiadomych przyczyn straci dobry humor, całkowicie „zniknie z radarów”, nie odbierając telefonu i nie dając znaku życia nawet przez kilka dni.

 

2. Nie da się z nim czego zaplanować

Nikt (nawet jego przyjaciele czy rodzice) nie jest w stanie wymóc na nim poważnej obietnicy ani ustalić czegoś z wyprzedzeniem. Jeżeli ilekroć próbujesz zaplanować wspólny urlop czy choćby weekendowy wypad, słyszysz, że on „wolałby niczego na razie nie rezerwować” lub „jeszcze nie jest pewny, czy mu to pasuje” i ta sytuacja powtarza się zawsze, nawet wtedy, gdy on nie ma stałej pracy, lepiej daj sobie z nim spokój! Jak mielibyście planować wspólną przyszłość, skoro nie możecie nawet wybrać się nad morze lub do klubu?

 

3. Nie ma prawdziwych bliskich przyjaciół

Mężczyźni z emocjonalnymi problemami często opowiadają o tym, jak wspaniałych mają przyjaciół i zdają się pałać sympatią do wielu osób z otoczenia swojej partnerki. W rzeczywistości jednak spotykają się ze znajomymi tylko wtedy, gdy mogą się przy nich rozerwać i kiedy obie strony nie mają aktualnie żadnych poważnych problemów. Kiedy zaś w życiu ich (albo ich rzekomych przyjaciół) zaczynają się schody, znikają, nie kontaktując się z nikim poza swoją partnerką, która staje się nagle jedyną osobą obciążoną ich problemami.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (112 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Jaworka  21 grudnia 2016 09:30

  Nie spotkalam na swojej drodze nikogo takiego ale jesli sie widzi pierwsze oznaki to lepiej samemu wcześniej zniknacc z życia takiej osoby tak samo w stosunku niby przyjaciół

  Odpowiedz
 2. Anitella  21 grudnia 2016 12:38

  Moja koleżanka spotykała się z kimś takim. Wcześniej nie miała tego typu doświadczeń i naiwnie sądziła, że to się zmieni. Po dłuższym czasie okazało się, że jednak nie. Nie dość, że się nie zmieniło to jeszcze się nasilało. Przejrzała na oczy i chciała odejść, ale skończyło się tragicznie. Z takimi ludźmi zdecydowanie trzeba uważać i stawiać granice.

  Odpowiedz
 3. lilkawodna  21 grudnia 2016 13:06

  Dobrze, ze nie poznałam nigdy zadnej osoby z takimi problemami. Zycie z takimi ludzmi musi byc cięzkie

  Odpowiedz
 4. magda6915  21 grudnia 2016 16:58

  Wiadomo najlepiej z dala od takich 😛

  Odpowiedz
 5. joanna252  21 grudnia 2016 17:38

  A ja spotkałam kliku takich to teraz dla równowagi muszę poznać tego jedynego 🙂

  Odpowiedz
 6. janka1312  21 grudnia 2016 23:20

  tylko, że oni dobrze się kryją …

  Odpowiedz
 7. Laurka  23 grudnia 2016 16:54

  Mysle, ze nie trzeba poradnika, by widziec, ze ktos jest toksyczny i nie radzi sobie z emocjami. To dosc oczywisty element inteligencji emocjonalnej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.