Gatta & bizuu, czyli wyjątkowa kolekcja rajstop i legginsów Prunella

Współpraca marek Gatta i bizuu, zapoczątkowana podczas wiosennej edycji Fashion Week Poland, zaowocowała stworzeniem wyjątkowej kolekcji rajstop i legginsów Prunella. Jej premiera miała miejsce 23 października 2012 roku w warszawskim butiku bizuu.

Gatta&bizuu

Modele z kolekcji Prunella to rajstopy lub legginsy Gatta, połączone z elementami nawiązującymi do jesienno-zimowej kolekcji bizuu. Na produktach Gatta umieszczone zostały nakolanniki z tkanin, wykonanych ze szlachetnych wełen w stylu Chanel oraz subtelnych koronek – tych samych, które wykorzystano w jesienno-zimowej kolekcji bizuu.

„Cieszymy się, że współpraca Gatty i bizuu, nawiązana wiosną tego roku, przerodziła się w piękną, kobiecą kolekcję Prunella. Nasze produkty doskonale pasują nie tylko na co dzień, ale też do stylizacji, prosto z wybiegów” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Premiera-kolekcji-Gatta&bizuu

Kolekcja Prunella to kilkanaście modeli rajstop i legginsów o różnorodnych kolorach i wzorach, które doskonale dopełniają stylizacje z uroczymi, kobiecymi sukienkami, z których słynie bizuu. To także doskonały dodatek, pasujący do krótkich, wełnianych płaszczyków dostępnych w najnowszej kolekcji duetu projektantek.

„Współpracę z Gatta rozpoczęłyśmy przy okazji naszego pokazu na FashionPhilosphy Fashion Week Poland – kolekcja jesień/zima 2012. Zaowocowała ona wspólnym projektem unikatowych rajstop, które stanowią doskonałe dopełnienie jesiennych stylizacji. Mamy nadzieje, że jest to pierwsze z wielu wspólnych przedsięwzięć Gatta – bizuu – powiedziała Zuzanna Wachowiak, projektantka bizuu.

Premiera-kolekcji-Gatta&bizuu

Premiera-kolekcji-Gatta&bizuu

Rajstopy i legginsy z kolekcji Prunella dostępne są w butiku bizuu w Warszawie i Poznaniu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (143 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...